מסיבת פורים בזום

פורים-איפור-ירין-שחף-צילום-גדי-סהר
|

ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות, עם כמה רעיונות  לאיפור פורימי שיסגרו לכם את הפינה

פורים_איפור-ירין-שחף-צילום-הילה-אלקיים
איפור: ירין שחף. צילום: הילה אלקיים

מאת: אפי אליסי

בצל מוטציות הקורונה: אירועי פורים 2021 עוברים לזום. למרות העלייה בשיעור המתחסנים, התקהלויות ענק ככל הנראה לא יתאפשרו, וכך גם המסיבות המסורתיות. במקום מסיבות המוניות – החליטו ברוב הערים לקיים תחרות תחפושות באון ליין: 

פורים: איפור-ירין-שחף
איפור: ירין שחף, צילום: יח״צ

ירין שחף מורה ומנהל בית הספר למקצועות האיפור והסטיילינג: "זה הזמן לאוורר את מוצרי האיפור, שנחו במגרה כמעט שנה, ללא שימוש.  היתרון הגדול במסיבת זום הוא, שאפשר להתחפש חופשי, כי תמיד אפשר לפרוש בשיא  (הדרך לחדר השינה מעולם לא נראתה קצרה יותר.)

איפור-תמר-שללה-לירין-שחף-אופנה
איפור: תמר שללה ל'ירין שחף'. צילום: יח'צ

רוצים לנצנץ?

 פורים הוא בדיוק הזמן. הנצנצים עשויים ממיקרו-פלסטיק – פולימרי, שמופיע כפיסות זעירות בגודל של גרגיר חול. בין אם אתם חובבי פעילות יצירתית מנצנצת, או אוהבים מראה איפור זוהר, ודאי התאהבתם באפקט הבוהק של הנצנצים. הזעירים, מחזירי אור במגע עם תאורה ועושים פלאים. במרוצת השנים האחרונות הם הפכו לחלק בלתי נפרד ממוצרי האיפור. 

פורים_איפור-ירין-שחף_אופנה
איפור: ירין שחף, צילום: יח״צ

מי אתם נצנצים?

המרקם שלהם נע בין אבקה לקרם. הנצנצים נועדו להאיר באור רך ומנצנץ אזורים גבוהים בפנים כמו מצח, עצמות הגבה, עצמות הלחיים וגשר האף, במטרה ליצור מראה קורן ומהבהב. ניתן למצוא אותם במגוון גוונים זהובים, כסופים, או פסטלים צבעוניים. ודאי הבחנתם שהנצנצים האבקתיים (בתפזורת) אוהבים להישאר במקום שעליו מוקמו. הם מגלים התנגדות מפתיעה לניסיונות לנקות אותם מהפנים מהבגדים ומכל מקום שעליו נחתו.

פורים_איפור-תמר-שללה-ל'ירין-שחף'
איפור: תמר שללה ל'ירין שחף'. צילום: יח'צ

זהירות: מלכודת הנוצצת 

איפור הנצנצים הכל כך מזוהה עם איפורי פורים, מסוכן במידה ומצא דרכו אל תוך העין. הנצנצים נצמדים לגלגל העין ולא ניתנים להסרה, אלא על ידי שטיפה מסובכת בבית חולים. יש להשתמש אך ורק בנצנצים על בסיס קרם או ג’ל, כך שאין סיכוי שיגיעו לאזור לא רצוי. ניתן להיעזר במכחול או להשתמש בהם בעזרת כריות האצבע. פורים שמח ונוצץ!

פורים_איפור-ירין-שחף,-צילום-גדי-סהר
איפור: ירין שחף, צילום: גדי סהר

לאתר ירין שחף:

https://www.yarin-shahaf.co.il/

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com

אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

פורסם בקטגוריות איפור, ביוטי, ירין שחף
תגובות פייסבוק