משחק כסאות

משחק הכיסאות ויצו חיפה-2
|

הגלריה של המרכז האקדמי ויצו חיפה: משחק כסאות

מציגים: איתי אהלי, מאור אהרון, אהוד אלדן, אורי ארואסטי, אלדד בורשטיין, סטודיו בליצקריג, רן אלימלך ושי ברנשטיין, ליעד בן יהודה, שמואל בזק, דב גנשרוא ועמי דרך, טלי גיל, אנדריי גרישקו, יערה דקל, דנה זקן, נעם טבנקין, רמי טריף, סבטלנה יורצ'נקו, מישל ימין, אילה כהן, אריאל לאביאן, רביב ליפשיץ, רועי מגדסי, סטודיו מג'נטה, רונן בבלי, אורנית ארנון, גיא משעלי, תמיר ניב, ניל ננר, אילון ערמון, סטודיו פרודקס, יואב אבינועם, גיל שפי, אהד צפתי, גד צ'רני, יעקב קאופמן, מירב רהט, אלון רזגור, עטרה שלר

אוצרת: ענת גטניו

 

משחק הכיסאות ויצו חיפה-1
איתי אהלי Fracture 2015
משחק הכיסאות ויצו חיפה-10
אהוד אלדן Skinny BOB 2014
משחק הכיסאות ויצו חיפה-9
אילון ערמון ביסבול 2014
משחק הכיסאות ויצו חיפה-8
יערה דקל מתוך הפרוייקט קופליוס 2014
משחק הכיסאות ויצו חיפה-7
ליעד בן יהודה מתוך פרוייקט הבלוק 2015
משחק הכיסאות ויצו חיפה-6
רועי מגדסי Tre Armchair 2014
משחק הכיסאות ויצו חיפה
2013 Made in China תמיר ניב מתוך הפרוייקט
משחק הכיסאות ויצו חיפה-5
צילום- עודד אנטמן 2011 COD – Crafts Oriented Design רמי טריף
משחק הכיסאות ויצו חיפה-4
2015 Matter Of Motion מאור אהרון סדרת שרפרפים
משחק הכיסאות ויצו חיפה-3
רביב ליפשיץ גלובוס, לציון 10 שנים לפרוייקט חובזה 2013

התערוכה משחק כסאות היא תערוכת עיצוב הממשיכה תערוכות מקיפות קודמות בגלריה של המרכז האקדמי ויצו חיפה המתמקדות בעיצוב ישראלי עכשווי. תערוכות אלה מבקשות לבדוק ולחשוף את הנעשה בארץ בתחומים שונים של עולם העיצוב.

ענת גטניו, אוצרת התערוכה: "תערוכה זו מתמקדת בכסא – פריט ריהוט איקוני, אשר מעצבים רבים חוזרים ובודקים אותו, הן מן ההיבט הקונספטואלי והן מן ההיבט המבני והחומרי. התערוכה מציגה כסאות פרי עיצובם של  36 מעצבים ישראלים: חלקם מוכרים בעולם העיצוב המקומי ומציגים גם בתערוכות בינלאומיות, חלקם משמשים מרצים בבתי הספר השונים לעיצוב (בצלאל, המכון הטכנולוגי בחולון, שנקר והמרכז האקדמי ויצו  חיפה), וחלקם מעצבים צעירים העושים את צעדיהם הראשונים בשדה העיצוב. לצד הכסאות תוצג סדרת רישומי כסאות של המעצב יעקב קאופמן, המתארים דימויים של כסאות ברישום חופשי על גבול המופשט. הסדרה תוצג לראשונה בתערוכה זו. הכסאות המוצגים בתערוכה פורשים קשת רחבה של רעיונות ותפיסות עיצוביות, ומגוון של חומרים וטכניקות עבודה וייצור. הפריטים בתערוכה – כסאות, שרפרפים וכורסאות – פותחים מנעד רחב מאוד של התנסויות, הנע בין הפרקטי והמסחרי לבין הניסיוני והקונספטואלי. בין המוצגים גם תוצרים ופיתוחים של עבודות-גמר במגמות לעיצוב תעשייתי של השנים האחרונות, אשר פיתחו טכנולוגיות חדשניות או תפיסות עיצוביות מושגיות מעוררות עניין. הכסאות הרבים שנאספו לתערוכה מציגים את הנעשה בתחום בעשור האחרון בעיקר, אך לצדם יוצגו גם כסאות משל מעצבים מוכרים שקיבלו מעמד איקוני, והפכו לאבני דרך בשדה העיצוב הישראלי".

הגלריה של המרכז האקדמי ויצו חיפה
17.3.16 – 15.4.16
א'- ה' 10.00-18.00; ו' – 10.00-14.00; שבת וחג – סגור

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק