משקפיים שהם יצירת אומנות 

VM. צילום יחצ - 3
|

המותג הצרפתי VM L’Atelier שונה ומיוחד מכל המשקפיים שראיתם עד היום. האיכות והצבעוניות העזה מסגרות מפלטה צבעונית מגוונת המונה 22 צבעים שונים, הופכים כל מסגרת ליצירת אמנות.

ראיון מאיה אושרי כהן. צילום: צילום מנרולה הפקות

VM

2 מעצבים יצירתיים עומדים מאחורי המותג הצרפתי, וונסה ומדי (Mehdi ), שהאות הראשונה של שמם הפרטי מרכיב  את שם המותג VM. שניהם עבדו לאורך שנים אצל המותג הצרפתי הידוע "אלן מיקלי" Alain Mikli, וזכו לעבוד עם המעצב פיליפ סטארק, ועם ז'אן פול גוטייה, עד שבשנת 2018 השיקו את הקולקציה האישית והראשונה שלהם וזכו להצלחה מסחררת. 

קולקציית משקפי שמש ואופטיקה, לנשים ולגברים, מלאה בסטייל ונוטפת שיק כמו שרק הצרפתים יודעים לעשות, הקולקציה מתאפיינת בפשטות עיצובית עם טכנולוגיה מתקדמת של הדפסות תלת מימד ופיתוחים בלעדיים. 

VM. צילום יחצ -1
VM. צילום יחצ

איכות עם צבעוניות

ייחודו של מותג הוא בטכנולוגית הדפסת התלת מימד שמאפשרת לעצב מסגרות בצבעוניות עזה, זוהרת ועשירה כמוה טרם ראינו בעולם באופטיקה. צבעוניות עם נוכחות שלמסגרות בצבע אחד אובשילובי צבעים כאשר בכל פעם נוצרת מסגרת בלעדית שאין לאף אחד אחר בעולם, בדיוק כמו שכל אחד רוצה וחולם. 

VM. צילום יחצ - 5
VM. צילום יחצ

מסגרות דקות במיוחד וקלות משקל המיוצרות בתהליך הדפסה תלת מימד חדש עם מגע משי הדורש 30 שעות הדפסה לכל מסגרת, ובנוסף גימור בעבודת יד. תהליך הצביעה מבוסס על פטנט בלעדי המעניק לכל מסגרת צבעים זוהרים ולוהטים העמידים בפני קרינת UV. גם מוטות המשקפיים עשויים טיטניום דק ומגיעים ב-3 צבעים.

המותג VM L’Atelier  מציג קולקציות צבעוניות בעיצובים מיוחדים ובצבעוניות בולטת, הכי שיק פריזאי עם טוויסט אופנתי.

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק