נועם אקרמן

נועם אקרמן-1
|

הזמרת והיוצרת, נועם אקרמן, מדברת על החיים. מה עושה אותה מאושרת ומהי אהבה בשבילה

צילום: נועה סלטי

נועם אקרמן-4
"לחיות את החיים בכבוד". נועם אקרמן. צילום נועה סלטי

 

אושר
אני אהיה מאושרת כשכל יום בבוקר אקום ליום שמלא דברים שאני אוהבת במוזיקה, שסביבי יהיו אנשים שמוציאים את המיטב שבי , אנשים שאני אוהבת ושיקרים לי. לחיות את החיים שלי בכבוד להיות עצמאית, הדבר שאני הכי מאמינה בו זה שאושר של בן אדם לא צריך להיות תלוי באף אחד חוץ מבעצמו.

 

נועם אקרמן-2
"כל אהבה שונה מהשנייה". נועם אקרמןצילום נועה סלטי

 

אהבה
אהבה זה דלק. אהבה עצמית זה דבר חשוב במידה הנכונה. האמונה העצמית. אהבה הדדית כלפי האנשים שמסביב, כי הם אלה שידחפו אותך למעלה כשצריך אהבה למשפחה למוזיקה ליצירת ולעשייה.
לדעתי לאהבה אין כמות מדוייקת. כל אהבה שונה מהשנייה, אם זה לאמא ואבא, לחברה טובה, לבן זוג. לאהבה אין כמות, יש לה אופי משלה, צבע, ושם משלה.

 

נועם אקרמן
"מקום שארגיש בו נוח להיות מי שאני". נועם אקרמן. צילום נועה סלטי

 

בית
בית בשבילי זה מקום שארגיש בו נוח להיות מי שאני. האנשים שמסביבך תמיד ישפיעו על הכל , בכל מובן בחיים. חשוב להקיף את עצמך באנשים שיתנו לך להיות מי שאתה בצורה הכי טובה ואתה תיתן להם . מוזיקה היא גם סוג של בית בשבילי. היא מקבלת אותי בכל מצב רוח שאהיה באהבה ופתיחות ידיים. נותנת לי לפרוק את רגשותיי, הצלחותיי, עצבותי, כעסיי, התרגשותי… הכל. אם זה לא בית אז מה כן

 

נועם אקרמן-3
"החיים יביאו לך את הדבר הנכון בסוף" נועם אקרמן. צילום נועה סלטי

 

הצלחה
ברגע שאצליח להגשים את יעדיי בכל תחום בחיים אקרא לעצמי בן אדם מצליח. החוכמה היא לא להציב רף ספציפי מידי, ולדעת שאין דבר כזה שאיפות גבוהות מידי. ברגע שאוהב בן אדם ללא גבולות והוא אותי אגיד שהצלחתי באהבה . כרגע זה לא חשוב מי זה יהיה, החיים יביאו לך את הדבר הנכון בסוף. ברגע שאעשה מוזיקה כל יום, אתפרנס מזה, אתפתח ואלמד, ואנשים יעריכו את זה, יכירו את המוזיקה שלי, ישירו אותה. וואו רק המחשבה על זה מרגשת אותי ומבחינתי זאת הצלחה.

 

נועם אקרמן. -5
"החלום שלי הוא אושר, אהבה, בית והצלחה". נועם אקרמן. צילום נועה סלטי

 

חלום
החלום שלי להיות מאושרת, מוקפת באהבה, באנשים אוהבים ואהובים, במקצוע אהוב במשפחה מדהימה, שיהיה לי את הבית שלי הפינה הזאת שהיא רק שלי, ולהצליח להגשים את עצמי ואת כל השאיפות שלי. בתכלס החלום הוא אושר, אהבה, בית, והצלחה.

 

 

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק