ניצן שיק ושני יוספון כוכבות חתונמי בקמפיין ביוטי

ניצן שיקי, שני יוסיפון - 5
|

כוכבות תוכנית הטלוויזיה חתונמי (חתונה ממבט ראשון): ניצן שיק ושני יוסיפון, נבחרו לככב בקמפיין חדש של מותג הקלין ביוטי  LAVIDO  (לבידו), שיעלה החודש הקרוב, לרגל  חורף 2022.

מאת: מערכת המגזין

כוכבות תוכנית הטלוויזיה חתונמי (חתונה ממבט ראשון): ניצן שיק ושני יוסיפון, נבחרו לככב בקמפיין חדש של מותג הקלין ביוטי  LAVIDO  (לבידו), שיעלה החודש הקרוב, לרגל  חורף 2022. 

קמפיין  הדיגיטל  המשותף יעלה בישראל בתקציב של כחצי מיליון שקל, וייבחן בהמשך  לעלות גם במדינות בהן משווק המותג: ארה"ב, קנדה, יפן ואירופה.  

אמש, נפגשו השתיים בשעות הבוקר המוקדמות  על סט הצילומים, בגינת צמחים בבית פרטי ברעננה, שם חשפו את  שגרת הטיפוח שלהן והסבר על המרכיבים הנקיים,  תמציות הצמחים והשמנים האורגניים , לקמפיין שיכלול דיגיטל, אתרי אינטרנט, משפענים ופעילות ברשתות החברתיות.     

ניצן סיפרה על הסט כי עזבה את השבוע את עבודתה כעובדת סוציאלית במכון האונקולוגי באסותה. רוצה לצאת לחופשה ארוכה ואז להשתלב בחברת הייטק. לדבריה: ,האהבה שמנו ואני קבלנו כזוג הייתה מדהימה, אך גם הקשתה עלינו לסגור את הסיפור ביננו. נכון להיום נאמרה המילה האחרונה מבחינתנו כזוג ואני לגמרי מוכנה לאהבה חדשה….."

מימין שני יוסיפון וניצן שיק צילום אסף לב - 1
מימין שני יוסיפון וניצן שיק. צילום: אסף לב

שני יוספיון סיפרה שסיימה את חתונמי החליטה לשפץ את הדירה שלה בתל-אביב ובימים אלה החלה את התהליך, במטרה "לנקות" את העבר ולפתוח דף חדש. כמו כן סיפרה שהקימה מיזם חדש: סדנאות יוגה במדבר – להעצמה נשית, וכבר הסדנא הראשון תיערך בתחילת פברואר לעשרות נשים. 

ניצן שיק, 35,עובדת סוציאלית במחלקה אונקולוגית ובת זוגתו לשעבר של מנו כהן בתוכנית חתונה ממבט ראשון, ניצן ומנו היו הזוג  המסוקר ביותר ברשת בשנה הנוכחית. על אף העובדה שהשניים החליטו לסיים ביחד את התוכנית הם נפרדו זמן קצר לאחר מכן.  שני יוסיפון, 37, בעלת חברה לפיתוח עסקי לחברות הייטק ומי ששודכה לדני זיסקין. 

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, חדשות היופי, טיפוח
תגובות פייסבוק