עולם הפלסיטיקה חוזר למראה פנים טבעי יותר

חזרה למראה פנים טבעי ועשוי פחות צילום יחצ
|

ניקול קידמן נמנעת מהזרקת יתר של בוטוקס. היא ויתר שחקניות הוליווד הבינו שמראה ההזרקות המוגזם, בו נעשה שימוש בחומרים ישנים הולך ונעלם ומחזיר לעולם את המראה הטבעי של הפנים באמצעות הזרקה מבוקרת של חומרים מתקדמים. כי מי רוצה ״פני אוגר״?

 

‏‏Ellanse-S-M-L-E_syringe-needle - צילום יחצ
‏‏Ellanse. צילום: יח״צ

 

מאת: אפי אליסי

 

״החברה מיישרת קו עם הדרישה העולמית ובארץ. מוצרי החברה בהחלט עונים על הדרישה של שימוש בחומצות המעניקות מראה טבעי ומבוססות על 100% חומצה הילרואנית טבעית וטהורה  ללא רכיבים מעולם החי וכאלו המעודדות חידוש קולגן ואלסטין המעניקות מראה טבעי עם תוצאות יפות מתמשכות ומהבטוחות לשימוש בעולם״. כך אומרת קרן סלע, מנהלת חטיבת האסתטיקה בחברת ״סלע מדיקל״, המייבאת מגוון מכשור בתחומי הרפואה והאסתטיקה הרפואית. מילים המתחברות ל״חזרה למראה פנים במראה טבעי״ –  הבשורה האחרונה בתחום האסתטיקה הרפואית בה מנסים להפרד מהמראה ״המוזר מדי״. זה היה רק עניין של זמן שמראה הטבעי יחזור לתפוס את מקומו של המראה המוגזם ואכן אנו עדים להתפתחות רבה בעולם טיפולי האסתטיקה בדגש על טיפולי עור הפנים.

 

חזרה למראה פנים טבעי ועשוי פחות צילום יחצ
חזרה למראה פנים טבעי. צילום: יח״צ

 

את תופעת המראה המוזרק המוגזם אנו פוגשים לא אחת אל מול תמונות של צעירים/ות ומבוגרים/ות המציגים לראווה (הרשתות החברתיות מעידות על כך) ״פנים חדשות״ – מראה מודגש ומוגזם שזכה לכינוי ״פני אוגר״, לחיים ושפתיים במראה תפוח ומוגזם. התופעה דומה לפס ייצור המוני של הזרקות לא נכונות ובעיקר מזיקות. את החזרה למראה הטבעי מובילות כוכבות הוליווד, ביניהן השחקנית ניקול קידמן שהצהירה בראיון ״שהיא נמנעת מהזרקת יתר של בוטוקוס״ וזאת על מנת לשמר את המימיקות שלה כשחקנית. השינוי המגיע בעיקר מכיוונן של שחקניות בוגרות שהבינו כי המראה המוגזם פוגע באמינותן כשחקניות והתופעה של חזרה למראה הטבעי התפשטה בעולם ואף הגיעה אלינו. ד״ר מרינה לנדאו, מבכירות רופאות העור בארץ ובעולם, ממליצה על שימוש באלנסה* ומוסיפה: ״הזרקת החומר גורמת לתאים מיצרי קולגן לעבוד ביתר שאת ולחדש את אותו מלאי קולגן שמתמעט עם הגיל ואף מוסיפה שהמטופלים נהנים מתוצאה ארוכת טווח״. ד"ר מקסים סקסונוב, מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ופולשנית ורופא בכיר בתחום האסתטיקה: ״חומצה הילרואנית מסוג פרינסס נחשבת מהחומצות הבטוחות ביותר לשימוש וכזו המעניקה מראה טבעי ולא מטופל מדי״

*אלנסה – חומר מילוי משפר את  מרקם העור על ידי חידוש ייצור הקולגן והאלסטין באופן טבעי. האלנסה נמצא גבוה ברשימה מאוד מצומצמת של חומריים המייצגים את עתיד הרפואה האסתטית העולמית. אלנסה (הדור הבא בעולם האסתטיקה הרפואית) הינו חומר מילוי הממלא את הקמטים ומפצה על אובדן נפחים. תוצאת הטיפול באלנסה אינה מיידית, אמנם שחזור הנפחים שאבדו נכרים לעין מייד לאחר ההזרקה, אך התוצאה הסופית היא שלוקח לגוף שלנו כשלושה חודשים ״להיזכר״ לייצר את הקולגן ומעניק לנו את המראה הטבעי החיוני והלא עשוי מדי.

 

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי