נעלי אומן  

סטיוארט וייצמן - 5
|

סטיוארט וייצמן מעצב הנעליים שהפך לאימפריה, הגיע לישראל כאורח מיוחד של בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים והעניק הרצאה מעניינת ומאתגרת.

ההרצאה שהייתה אמורה להיות במקור בבצלאל בירושלים עברה לבסוף למוזיאון תל אביב בשל ביקורו של נשיא ארצות הברית ביידן.  את ההרצאה אירחו נשיא בצלאל פרופסור עדי שטרן ושלי סתת קומבור ראש המחלקה לצורפות ואופנה באקדמיה.

סטיוארט וייצמן -56
סטיוארט וייצמן. צילום: יח״צ

לא רק למפורסמות

במסגרת ההרצאה שיתף סטיוארט במהלך הקריירה שלו, מהקמת העסק ועד למכירתו לפני כ-4 שנים ל-Tapestry בעבור 570 מיליון דולר. בצלאל מצטרפת לרשימה ארוכה ומכובדת של המוסדות הנחשבים ביותר בעולם בהם סטיוארט התארח להעביר את השיחה הזו כולל ייל, פרינסטון, וורת׳ון ואחרים.

מעבר לאייקון שהוא בתור מעצב נעליים, סטיוארט ויצמן הוא גם יזם ואיש עסקים. מותג ההנעלה שלו מזוהה עם הכוכבות הגדולות בעולם כמו *ביונסה, זנדאיה, טיילור סוויפט, קייט מידלטון* ורבות אחרות סטיוארט הוא גם מנטור, פילנתרופ ומשקיע בהרבה מיזמים וחברות שקשורות בישראל.

סטיוארט וייצמן - 25
סטיוארט וייצמן. צילום: יח״צ
סטיוארט וייצמן -3
סטיוארט וייצמן. צילום: יח״צ
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק