סופיה מצטנר, Dior

|

סופיה מצטנר, הדוגמנית הישראלית, נבחרה להיות הפנים החדשות של מותג העל  "Dior". היא תשלשל לכיסה למעלה ממיליון שקל. חלומות מתגשמים

מאת מערכת המגזין

כולנו התרגשנו מהכתבה ביומן של ערוץ 2 על הדוגמנית סופיה מצטנר בת ה-14.5 מחולון, בת למשפחה קשת יום שהפכה סינדלרה במפגש מקרי עם מעצב העל של דיור, רף סימונס, מפגש שהביא לה כניסה מיידית לפנתאון האופנה העולמי עת נבחרה להוביל את תצוגת ההוט קוטור של 'דיור' בשבוע האופנה בפריס. מאוחר יותר נודע כי סופיה מצטנר עשתה את הלא יאומן ונבחרה להוביל את הקמפיין העולמי של 'דיור'. סופיה מצטנר שכאמור, התצוגה הראשונה בחייה, היתה להוביל את התצוגה של דיור בשבוע האופנה בפריז, נבחרה לראשונה בתולדות ישראל, כפנים הרשמיות של מותג העל "Dior". כן, לא להאמין, אך היא תוביל את כל התצוגות ותצטלם לקמפיינים המובילים, מדובר בהישג שאף דוגמנית ישראלית לא הגיעה אליו מעולם.

 Dior. סופיה מצטנר
מעמד ששמור למעטות בלבד. פתחה את התצוגה של Dior. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ

הסיפור המדהים של סופיה הוא צירוף מקרים יוצא דופן. היא התגלתה בארץ על ידי רוברטו בן שושן שהחתים אותה אצלו ושלח אותה לסוכנות הדוגמניות הצרפתית ויוה ששלחה אותה בחזרה בטענה שהיא צעירה מדי אך כאמור המפגש המקרי כאשר היא והסוכנת שלה רותם גור (רוברטו בן שושן) פגשו את המעצב הראשי רף סימונס בחנות של דיור בפאריז, המעצב מאוד התלהב מיופיה של סופיה. ביקש את הטלפון והורה למנהל הדוגמניות ב'דיור' לצור קשר סוכנות "וויה" ותוך 24 שעות זימנו אותה לפגישה רשמית במשרדי דיור ואף ביקשו לא להראות אותה לאף מותג אחר. סינדרלה.

 Dior. סופיה מצטנר-1
סינדרלה. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ
 Dior. סופיה מצטנר-2
צירוף מקרים יוצא דופן. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ
 Dior. סופיה מצטנר-4
רף סימונס רצה אותה. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ
 Dior. סופיה מצטנר-5
משפחה קשת יום מחולון לפיסגה. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ
 Dior. סופיה מצטנר-6
ישירות לקמפיין עולמי. סופיה מצטנר. צילום: יח"צ

 

סופיה מצטנר, Dior

 

 

פורסם בקטגוריה כללי
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי