סטייליסטים שעשו את 2020

נטלי-דדון-אייל חגבי-אופנה
|

רגע לפני ששנת הקורונה נחתמת (תודה לאל). שניה לפני שנכנסת השנה האזרחית החדשה, בחרתי 5 סטייליסטים שאהבתי במיוחד ואת הלוקים המיוחדים שיצרו: איתי בצלאלי, ראובן כהן, סיון חימי, אייל חג׳בי ומעצב אופנה מעוז דהאן


מאת: נועם שקד – Fashion Israel


איתי בצלאלי

את איתי בצלאלי אין צורך להציג – הוא הלביש את כל סלבס ארצנו: נועה קירל, סטטיק, עדן הלנה, נטע ברזילי, אגם בוחבוט, סטפן ועוד. הסטיילינג שלו מאופיין בלוקים מאוד ייחודיים, חלקם אקסטרווגנטיים ויוצאי דופן. 


ראובן כהן

גם ראובן כהן, מבכירי הסטייליסטים בארץ, אחראי ללא מעט לוקים של מפורסמים, ביניהם כאלו שמככבים לאחרונה באופן קבוע על המסך – לירון ויצמן ב"האח הגדול" ורותם סלע ב"נינג'ה ישראל". מספר פעמים בשבוע הוא מצליח להפתיע, כל פעם מחדש באמצעות מותגים בינלאומיים ומותגים כחול לבן. 


סיון חימי

סיון חימי הייתה אחראית השנה ללוקים של ניבר מדר בקמפיין לתכשיטי פדני, עבדה עם גל גדות, מירי מסיקה, אניה בוקשטיין ועוד רבות אחרות. אבל מה שלי עשה את זה במיוחד הוא הסטיילינג לשחקנית הישראלית שירה האס באירוע פרסי האמי. הלוק הזוהר והמשולם של שמלת הספטרפלס הפרחונית של בית האופנה שאנל עם סנדלי העקב של ג'ימי צ'ו ותכשיטי פדני, זכה לאין סוף שבחים בארץ ובחו"ל. 


אייל חג'בי

שם נוסף שעשה כותרות השנה הוא אייל חג'בי, שעבד עם ידועניות רבות כמו נטלי דדון, אשלי וקסמן בקשי, שר פיטנס, אלה איילון ועוד. אני התחברתי במיוחד לפרויקט  שעשה עם ניבר מדר. לפני נסיעתה של ניבר לחופשה בחו"ל, קצת אחרי שנפתחו השמיים אחרי הגל הראשון של הקורונה, היא חברה אליו לבחירת לוקים מתאימים לצילומים בחופשה. על רקע הקושי שחווה תעשיית האופנה בארץ הם החליטו לתת במה למעצבים ישראלים, כמו שני צימרמן ודניאלה חגג'.


מעוז דהאן

מעוז דהאן, מעצב המותג "נובוריש דוג" ויזם בית הספר לעיצוב אופנה וסטיילינג שנפתח השנה, משמש כסטייליסט של לא מעט מפורסמים – סטטיק ובן אל, איתי תורג'מן, מגי אזרזר ,נטלי דדון ועוד רבים אחרים. יש לו סגנון ייחודי, שלוקח השראה מאופנת רחוב ואופנה ספורטיבית ומאופיין בצבעוניות, הדפסים וכו'. 


בהזדמנות זו אני רוצה להביע צער גדול על פטירתו השנה של הסטייליסט גל אפל, מעמודי התווך של האופנה הישראלית בעשורים האחרונים. יהיה זכרו ברוך.


נועם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק