סרום חדשני

וישי משיק סרום חומצה הילארונית בריכוז גבוה אפידרמיק פילר מסדרת ליפטאקטיב-5
|

מותג הדרמו–קוסמטיקה היוקרתי VICHY מרחיב את סדרת הטיפוח LIFTACTIV ומשיק: סרום חדשני – ליפטאקטיב חומצה היאלורונית אפידרמיק פילר 

מאת: מערכת המגזין

 הסרום בעל פורמולה עוצמתית בריכוז של 1.5% חומצה היאלורונית טהורה, המסייעת בתיקון מראה הקמטים והקמטוטים והשבת הנפח לעור.

מותג הדרמו-קוסמטיקה VICHY מרחיב את סדרת הטיפוח LIFTACTIV ומשיק סרום חדשני ופורץ דרך: LIFTACTIV SUPREME EPIDERMIC FILLER (ליפטאקטיב חומצה היאלורונית אפידרמיק פילר), בעל פורמולה עוצמתית, עם ריכוז של 1.5% חומצה היאלורונית, המסייעת בתיקון הקמטוטים והקמטים והשבת הנפח לעור. 

חומצה היאלורונית היא חומר המיוצר באופן טבעי על ידי הגוף ונמצאת בריכוזים גבוהים בעור. היא מעניקה נפח למבנה הפנים ושומרת על לחות העור. עם השנים כמות החומצה ההיאלורונית בעור פוחתת במידה ניכרת: היא מיוצרת פחות ובאיכות נמוכה יותר. נוסף על כך, האקספוזום (אקספוזום הינו מדד מדעי המציין את ההשפעה המצטברת של פגעי סביבה בנוסף לסגנון חיים, והתגובות הביולוגיות הקשורות אליהם) מאיץ את דלדול החומצה ההיאלורונית בעור. כאשר העור מאבד חומצה היאלורונית במהירות גבוה יותר מייצורה, מופיעים קמטים וקמטוטים.

מותג הדרמו קוסמטיקה וישי משיק סרום חומצה הילארונית בריכוז גבוה אפידרמיק פילר מסדרת ליפטאקטיב
וישי. צילום: יח״צ

הפורמולה הייחודית של סרום ליפטאקטיב חומצה היאלורונית אפידרמיק פילר, משלבת רכיבים פעילים: ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית, המסייעת במילוי של 100% מהחומצה אשר העור מאבד מידי יום*, ויטמין Cg הידוע בתכונותיו כנוגד חמצון יעיל במיוחד, ומים וולקניים ממעיינות וישי בצרפת, העשירים ב-15 מינרלים חיוניים ומחזקים את שכבת ההגנה הטבעית של העור.

 הסרום החדשני מותאם גם לעור רגיש, בפיקוח דרמטולוגי, היפואלרגני, ללא בושם, ללא סיליקון.

מחיר מומלץ לצרכן: 229 שקל  ל-30 מ"ל.
ניתן להשיג את מוצרי וישי בבתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ, בסניפים נבחרים של רשתות פארם ובאתרי המכר השונים.

מוצר לוהט חדש על המדף. מבטיח רבות ומקיים.
טיפ: הסרום יכול גם לשמש כבסיס. למרוח שכבה עדינה לפני שימוש בחומרים כמו איפור או אנטי פיגמנציה.

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק