עברי לידר עושה את קסטרו

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 1
|

קסטרו משיקה את IV2

קולקצית הגברים החדשה לסתיו-חורף 2015, שעוצבה עם עברי לידר

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 10
אורבני. עברי לידר בטואל לוק של iv2. צילום: דודי חסון. סטיילינג: לימור זהר שביט, קסטרו

קסטרו הביאו את שלהם, עברי לידר את שלו ושיתוף הפעולה הייחודי הביא לעולם את IV2, קולקצית הגברים החדשה לסתיו-חורף 2015. לידר, מהסמלים המובהקים של מובילי התרבות בישראל, הן כמוסיקאי מחונן ומצליח והן כאייקוו אופנתי המככב במדורי האופנה בשל סגנון הלבוש בו הוא מצטיין, התחבר לקסטרו, שרוב לקוחותיה הם מעין חתך דמוגרפי של צרכני היצירות המוזיקליים שלו.
לאחר שכבש כמעט כל פסגה במוזיקה הישראלית, התפנה לידר להשיק קולקציה תחת שמו- IV2, זאת בשיתוף פעולה מוצלח עם מעצבי האופנה של הרשת שראו בו את הגבר האורבני האולטימטיבי העושה את תל אביב על אופניים.

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 5
גימורים בהשראות צמיגי אופנים. טי שירטים בצבעי נאון. עמור דרור בקולקציה iv2. צילום: דודי חסון, סטיילינג: לימור זוהר שביט קסטרו

 

 

עברי לידר:  הקולקציה הזו עוסקת בפיזיות ובתנועה, מצד אחד – ההשפעה של הספורט על החיים שלנו: לקחנו השראה מבגדי האימון ותרגמנו אותה לבגדי היום יום ואפילו לתוך הבגדים המחויטים של הערב, ומצד שני מהמקום המקצועי. לדוגמא: מהם הבגדים שנוח לנו לטוס איתם, להסתובב איתם בעבודה. בדקנו מה היחס בין נוחות ואופנה.  הרצון להיראות אופנתי ומעניין והחשיבות להרגיש נוח עם הבגד. יצרנו קולקציה שיש בה תחושה משוחררת ונינוחה שמתאימה לאורח החיים שלנו במישור האישי והמקצועי כאחד

 

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 2
בלייזר בגזרה חדשה ובטכלונוגיה ייחודית. לידר. צילום: דודי חסון, סטייליניג: לימור זוהר שביט, קסטרו

 

"אני יודע מה אתה צריך"
בקולקציה החדשה תמצאו פריטים שלידר כמו הוציא מהארון הפרטי שלו: בלייזר, חליפה, טי שירט וז׳קט בגזרות חדשניות תוך שימוש בטכלונוגיה ייחודית עם חומרים חדשים. טי שירט מכותנה רכה עם גימור בצווארון שהוא מעין הדפס שחור המזכיר את אלמנט הצמיג וחוזר גם במכנסי פוטר ובסווטשירט בגזרת רגלן.

"האנשים החדשים"
מראות עתידניים השואבים השראות מחישוקי גלגלי אופניים. הקולקציה מלווה בתוויות עשויות גומי שחור עם טאץ של פנימית אופניים. אלמנט הגומי מופיע בקולקציה גם בשרוכים המצופים גומי, וברוכסנים העשויים מטכנולגיה ייחודית היוצרת אטימות למים.

"בחום של תל אביב"
 בדי סקובה, ניאופרן, לייקרות ייחודיות, בדי פוליאמיד, ויסקוזות איכותיות ובדי פרנץ׳ טרי, וטקסטורות בכותנה כגון סלאב ו-וואפל.

"הכוס הכחולה"
שחור, לבן וכחול רויאל, בשילוב צהוב ניאון ואפור מלאנז'.

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 4
"קולקציה שיש בה תחושה משוחררת ונינוחה שמתאימה לאורח החיים שלנו". לידר. צילום: דודי חסון, סטיילינג: לימור זוהר שביט, קסטרו

 

אתי רוטר, מנכ״ל משותף בקסטרו: "עברי לידר הוא זמר ויוצר מחונן. הוא מסמל עבורנו את היצירה הישראלית במיטבה, והוא אייקון אופנה אמיתי. החיבור שנוצר בין עברי לסטודיו לעיצוב שלנו משלב בין עולמות האופנה, המוזיקה והאהבה לעיר הגדולה. הקולקציה החדשה מדברת בשפה אורבנית חדשה, דינמית, ספורטיבית, עם נגיעה עתידנית״.

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 6
אלמנט הצמיג וחוזר גם במכנסי פוטר ובסווטשירט בגזרת רגלן. צילום: דודי חסון, סטיילינג: לימור זוהר שביט, קסטרו

 

המעצבים של קסטרו: ״בתהליך העבודה שלנו נחשפנו לצדדים נוספים באורח החיים המרתק של עברי. הוא אדם שנמצא בפעילות מתמדת, על הבמה וגם בחיים. הוא חי את חיי העיר, מחדש ושואף קדימה כל הזמן. אל הערכים הלוו התחברנו בעיצוב הקולקציה,  דרך רכיבה על האופניים – הסמל התל אביבי האולטימטיבי שלנו – יצרנו את אופן ההתלבשות, החומריות והצבעוניות, בשפה אורבנית, ספורטיבית, ורסטילית, נינוחה ונוחה, ועם זאת מוקפדת ומטופלת ובאיכות גבוהה״.

 

iv2 - הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו - 7
מראות עתידניים. iv2 – הקולקציה החדשה של עברי לידר וקסטרו. צילום: דודי חסון, סטיילינג: לימור זוהר שביט, קסטרו

ניתן להשיג בסניפי קסטרו ברחבי הארץ
מחירים: 99.90 – 399 שקל

 

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל
פורסם בקטגוריה אופנת נשים
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי