עושים קופה

פסנתר לתמיד
|

בחג החנוכה הורים רבים מחפשים אירועים לכל המשפחה מבלי שיכאב להם יותר מידי בכיס. באשדוד מוצעות 2 פעילויות מהנות, מקוריות וחווייתיות לכל המשפחה, כשהאחת ללא עלות כלל, והשנייה בעלות סמלית בלבד

פסנתר לתמיד-1
פנתר לתמיד- צילום: ODREY

"פסנתר לתמיד": התחרות הארצית השישית לפסנתרנים צעירים, המיועדת לפסנתרנים בגילאי 6-28, במרכז מונארט באשדוד, פתוחה לקהל הרחב, הכניסה אליה חופשית.
זוהי אלטרנטיבה שונה ואיכותית, ולא פחות חשוב פטורה מעלויות, לבילוי משפחתי בחג החנוכה. "אנו מזמינים את כולם לבוא וליהנות מבילוי שונה ואיכותי בחג החנוכה, בתוך מבול האירועים המסחריים", אומרת נעמי אדר הופמן, מנהלת התחרות, "בתחרות פסנתר לתמיד אפשר להנות מנגינתם של מיטב הפסנתרים הצעירים בישראל, באווירה תחרותית ומחשמלת וללא תשלום".

עושים קופה
צילום: אילן ספירא

"עושים קופה" במוזאון לתרבות הפלשתים באשדוד: אירוע לכל המשפחה שנושאו העיקרי – כסף! , במהלכו יוכלו הילדים ליהנות מהתערוכה "עולמם של הפלשתים", לחפש היכן מסתתרים בצעי כסף, לגלות מה ההסבר למונח "תאוות בצע" ולהשתתף בסדנא להכנת קופות חיסכון ומטבעות עם לוגו אישי. אחד ממנהגי חג החנוכה, החביב על הילדים, הוא מתן דמי חנוכה. זהו מנהג עתיק יומין שהיה מקובל בקהילות ישראל ומטרתו הייתה, בן היתר, לחנך ולהרגיל את הילדים למתן צדקה. חג החנוכה אם כך מהווה הזדמנות מצוינת להסביר לילדים את המשמעות של הכסף, כיצד הוא נוצר, והכי חשוב- כיצד להשתמש בו בתבונה. נושאים אלו יומחשו בפעילות במוזיאון באמצעות מוצגים ייחודיים מתוך התערוכה הארכיאולוגית "עולמם של הפלשתים", הכוללים משקולות מעניינות, כסף קדום, תעודות של מסחר ועוד. *מחיר כניסה למוזאון, הדרכה והשתתפות בסדנאות: 35 ₪ לילד. * כניסת מלווה אחד, ללא תשלום.

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק