אפרת רייטן בפאנץ' ליין

פאנץ' ליין-1
|

אפרת רייטן, עברי לידר, שירי מימון, טל סונדק, מרינה פיינגולד, דין דין אביב, שירלי הוד, בויבנד, דניאל יפה. פאנץ' ליין מצמיח כוכבים

פאנץ' ליין
פאנץ' ליין. צילום: יח"צ

תוכניות הריאליטי בשירה כבשו את מסכי הטלוויזיה בשנים האחרונות . מועדון הפאנץ' ליין התל-אביבי המפורסם מהווה מאגר כישרונות המספק לתוכניות הראליטי שירה מתחרים רבים. לפאנץ' ליין מגיעים צעירים שחלקם בוגרי בתי ספר בית-צבי ורימון, בוגרי להקות צבאיות וצעירים מוכשרים המנסים להשתלב בשוק הצפוף והאכזרי של השירה והתיאטרון. פאנץ' ליין מהווה חממה  נפלאה לאותם כישרונות. אותם אלו שעוברים את האודשנים ומשתלבים בעבודה, צומחים ומתפתחים בו, צוברים ניסיון על הבמה, מנסים חומרים חדשים  ומקבלים ביטחון רב המסייע להם לאחר מכן בדרכם  המקצועית.

פאנץ' ליין-2
פאנץ' ליין. צילום: יח"צ

בין הכוכבים הרבים שצמחו בפאנץ ליין ניתן למנות את – עברי לידר, שירי מימון, טל סונדק שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון, מרינה פיינגולד, דין דין אביב, אפרת רייטן, שירלי הוד, זמרת האופרה , טל סונדק שייצג אותנו באירוויזיון , משה סימן-טוב מ"הכל עובר חביבי", להקת הבנים הבויבנד  המככבת היום על בימות הצעירים וכמובן דניאל יפה שזכתה באקס פקטור האחרון. אקס פקטור – תוכנית בה השתתפו כ-5 מעובדי המועדון שהגיעו לשלבים האחרונים וכעת מככבים מספר עובדי המועדון בתוכנית הכוכב הבא של ישראל העומדת לצאת.

פאנץ' ליין היא המסעדה המזמרת המקורית והוותיקה בארץ. היא מציעה שלל פעילויות מלהיבות לשדרוג אירוע והופכת אותו לחגיגה של אוכל משובח ובילוי מהנה. מדובר על מיקס תוסס וחווייתי של כיף קולינארי, הכולל: תפריטי גורמה כשרים, מופעי שירה וריקוד של מלצרים מוכשרים, שירה בציבור, קריוקי, ריקודים בכל השפות ובכל המקצבים בשיתוף האורחים.

כמו כן, בפאנץ' ליין מתקיימים אירועים פרטיים ועסקיים מגוונים, מפגישה אינטימית ואירועים מצומצמים ועד למסיבות של 200 ואפילו 300 אורחים

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק