פארל וויליאמס

פארל וויליאמס-1
|

מותג הג'ינסים ההולנדי G-STAR והזמר הבינלאומי פארל וויליאמס הודיעו על שותפות אסטרטגית שבה וויליאמס יהיה שותף בבעלות המותג ויהיה חלק אינטגרלי במישורים יצירתיים בחברה, פרסום ואסטרטגיה עסקית.

פארל וויליאמס-2
פארל וויליאמס למותג הגינסים GSTAR צילום יחצ חול

שותפות זו הגיעה לאחר שיתוף פעולה מוצלח שבה פארל וויליאמס עיצב את קולקציית RAW for the Oceans – קולקציית בגדים ייחודית העשויה כולה מחומרים ממוחזרים היישר מהאוקיינוס. לאחר ההצלחה הגיעה ההבנה בG-STAR כי יש להמשיך ולחפש את הקולקציה הבאה שתהיה אף היא לבלתי צפויה.

פארל וויליאמס: "חברת G-STAR היא חברה בעלת פתיחות מחשבתית יוצאת דופן הנותנת לכל העוסקים בה לפעול באופן עצמאי. אני מאמין בלב שלם שמותג זה יהיה למותג הג'ינסים המוביל במאה ה-21. אני מצפה לקחת חלק מהמשימה הזאת ולהיות שותף מלא בעשייה".

מותג הג'ינסים G-STAR הינו מהמתקדמים בקונספט העיצוב המיוחד והיוצא דופן שלו כמו עיצוב דגם ה-D3. המותג רואה לנכון להמשיך בשיתופי פעולה שונים כמו עם המעצב מארק ניוסון ואלוף העולם בשחמט מגנוס קרלסן. G-STAR מאמינים כי השותפות עם פארל וויליאמס תעלה על כל הציפיות.

פארל וויליאמס-3
אינסטגרם פארל וויליאמס צילום יחצ חול

 

רקע G-Star RAW: G-Star שימשה מאז 1989, חלוצת דנים הידועה בסגנון ייחודי ובאמירה פורצת גבולות. הפילוסופיה של G-Star תמיד הייתה "רק המוצר" עם דגש על אומנות ג'ינס וחדשנות. הרעיון לדנים תלת ממדי נולד ב G-Star בשנת 1996 עם כניסתה G-Star Elwood, והמסירות לשימוש בבד דנים נא שאינו טופל, שיצרה מהפכה בתעשיית הג'ינס.

stamp

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק