פונדק בשיק-שאק

מסעדת המבורגרים הגראז-2
|

ועכשיו לצד הבאגסי, אל קאפונה,סופרנו ואסקובר ,הם מציגים את ה-Shick Shack – לכבוד באי האלכוהול שמתחילים להיות רעבים רק תוך כדי ההשתכרות, הומצא דיל הלילה שכולל בתוכו המבורגר של 150 גרם בלבד עם תוספת ושתייה ב-42 שקל. בכך ניתן לספוג את הטיפות המרות בהמבורגר עסיסי ואף להזמין עוד דרינק…
נדמה שפונדק הדרכים נוסח דיינר אמריקאי היה פה תמיד או שלפחות מבהיר לנו שבלעדיו לא היינו נהנים מהקונספט "אוכלים-שותים" כמו שהוא מציג.

מסעדת המבורגרים הגראז-1
יש גם אלקפונה. הגראז'. צילום: יח"צ

לקציצת ההמבורגר של הגראז' המוגשת בלחמניה  יש ארבעה סוגים כשכל סוג נקרא על שמו של מאפיונר גדול אחר בהסטוריה של אמריקה  וזה מתכתב מצויין עם העיצוב של הגראז', שנותן לבילוי נופך של אוירת מערבונים וגורם לנו להזמין עוד בירה…

אז ככה, אסקובר זו הקציצה החריפה, אלקפונה זו הקציצה עם הגבינה, באגסי זו הקציצה הרגילה והמפורסמת, וסופראנו זו הקציצת בקר נטולת בשר כבש. כמובן שלכל הקציצות ניתן להוסיף תוספות מלמעלה שיהפכו את המעדן לעסיסי אף יותר. כל קציצה היא 230 גרם אך יש כאלה שהולכים על דאבל או על טריפל (460 או 690 גרם).
יש גם תחרויות של אכילת המבורגרים נטו (ללא לחמניה)  והשיא עומד כרגע על 2.070 ק"ג!

מסעדת המבורגרים הגראז
יש גם תחרויות של אכילת המבורגרים נטו. הגראז'. צילום: יח"צ

ובלילה…בשעות הערב מתמלא המקום בבליינים צעירים שמשלבים אוכל ושתיית אלכוהול ואפילו ריקודים לצלילי מוסיקה מעורבת עומדים או יושבים בשולחנות גבוהים או נמוכים ולרוב קורה שמתחם הישיבה גולש לחניית המסעדה ומגיעה עד לסמטה מאחור ונוצרת חגיגה אחת גדולה!

הגראג' גם ידוע בשידורי הספורט שלו ובערב קבוע בימי שלישי של חבורת רוכבי אופנועי הארלי דייוידסון שרוכבים יחדיו כבר מעל עשר שנים ובוחרים להחנות את רכביהם על ניחוחותיו של הגראז'.אז לסיכום- הגראג' הינו פונדק הדרכים היחיד באיזור. שווה לכם לעצור , אפילו אם זה רק לשיק-שאק.

 

stamp

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק