פורים: כיצד להתאפר ולהסיר איפור

פורים 2021-לה רוש פוזה
|

גורו הטיפוח, ד״ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור מסבירה איך להכין את עור הפנים לקראת איפור פורים ובעיקר כיצד להסיר את האיפור


 ד"ר להבית אקרמן, יועצת רפואית למותג לה-רוש-פוזה, קיבצה מספר טיפים ועצות לקראת חג התפושות, כיצד להתאפר ולהסיר איפור בלי להזיק לעור הפנים


  • לפני שמתאפרים מומלץ לנקות היטב את עור הפנים. עדיף להשתמש בתכשירים  המאזנים את חומציות העור ומתאימים גם לילדים. 
פורים_2021_לה-רוש-פוזה-קרם-לחות-לפנים-מסדרת-טולריא
לה רוש פוזה. קרם לחות לפנים מסדרת טולריאן. מחיר 169 שקל. צילום: יח״צ
  • לאחר ניקוי הפנים  ולפני האיפור, מומלץ למרוח קרם פנים היפואלרגני, המספק לחות, לא מגרה את העור ומרגיע, ובמידת האפשר מכיל גם מים טרמליים מרגיעים לעור הפנים.
פורים_לה-רוש--פוזה-ג'ל-מקציף-לניקוי-וטיהור-העור-מסדרת-אפקלאר
לה רוש פוזה. ג'ל מקציף לניקוי וטיהור העור מסדרת אפקלאר. מחיר 89 שקל. צילום: יח״צ
  • יש לשים לב ולהשתמש אך ורק במוצרי איפור המותאמים לעור הפנים ומוצרים  שעברו  אישור של משרד הבריאות. מוצרי צבע ללא אישור ופיקוח עלולים להכיל חומרים אלרגנים ויכולים לעורר פריחה בייחוד בעור העדין של הילדים או בני נוער.
פורים-2021
לה רוש פוזה. קרם לחות טולריאן סנסטיב ריץ. מחיר 129 שקל. צילום: יח״צ
  • למתבגרים עם אקנה, יש לשים לב למספר דברים – ראשית,  להשתמש אך ורק במוצרי איפור נטולי או מופחתי שומן (מוצר שמנוני יכול להחמיר פצעים), לפני מריחת האיפור מומלץ לשטוף היטב את הפנים עם סבון פנים מותאם לעור מתבגר.
פורים_2021_לה-רוש--פוזה-תמיסה-לכיווץ-נקבוביות-מסדרת-אפקלאר
לה רוש- פוזה תמיסה לכיווץ נקבוביות מסדרת אפקלאר. מחיר 89 שקל. צילום: יח״צ

סבון כזה יפחית את השומן על העור מצד אחד ולא יגרה את העור מצד שני,  וכך גם האיפור  יראה טוב יותר ונקטין סיכוי להחמרה באקנה. 

  • לבני נוער מומלץ  למרוח קרם לחות קליל אשר מותאם בדיוק לעור המתבגרים לפני האיפור על מנת לפתוח את הנקבוביות ולהגן על העור בפני האיפור. 
פורים_2021_לה-רוש-פוזה-קרם-לחות-אפקלאר-מט
לה רוש פוזה. קרם לחות אפקלאר מט. מחיר 99 שקל. צילום: יח״צ
  • הדרך הנכונה להסיר איפור כבד ע"י ג'ל מקציף לניקוי וטיהור עור פנים שמן ולעור רגיש., לא מייבשים את העור ומחזקים את שכבת הקרנית. אח"כ לשטוף את הפנים עם מים וסבון עדין ולא מייבש.  לאחר מכן למרוח קרם לחות שמותאם לסוג העור. 
  • ילדים קטנים שהעור שלהם עדין ורגיש, הנוטה ליובש בייחוד בעונת החרף,  מומלץ למרוח קרם עדין שיכין את העור לאיפור לאחר מכן  לשטוף את הפנים בעדינות. לא לנגב את הפנים עם מגבונים רגילים,  עלול לייבש מאד את הפנים. 
לה רוש פוזה. צילום חול
לה רוש פוזה. צילום: חו״ל
  • איפור כבד יש להסיר על מגבון פנים ייעודי (כן- אפשר של אמא) ואז לשטוף טיפה עם מים וסבון ומייד לאחר מכן למרוח קרם לחות ייעודי ומותאם לגיל (כמו ליפקר של לה רוש פוזה).
  • גם מוצרים  ותכשירים לשיער כמו: ג'לים, חומרי צבע וכד,  יש להסיר לפני השינה על מנת שלא ינזלו לעור הפנים ויפגעו בו. 

באדיבות: ד"ר להבית אקרמן יועצת רפואית למותג לה-רוש-פוזה 


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

תגובות פייסבוק