פסטיבל YAD2 LIVE

פסטיבל YAD2 LIVE 2016-10
|

להתלבש בסטייל עם בגדי יד שנייה ובתקציב נמוך

הפקת אופנה שצולמה לקראת פסטיבל יד2 (שמתקיים ב-27-28 ביולי בין השעות 18:00 – 23:00, בגן צ'ארלס קלור, מול חוף הים בתל אביב) הפסטיבל הפך למסורת לעידוד מגמות של צרכנות נבונה ושמירה על הסביבה. אל הפסטיבל מוזמנים מוכרים וקונים של מוצרי יד שניה ויוצבו בו מאות דוכנים בהם ניתן למכור פריטים מסוגים שונים במתחמי מכירה מגוונים. בפסטיבל מתחם אופנה – בו ימכרו פריטי ביגוד, אביזרי ביגוד, נעליים, תכשיטי וינטג', שמלות כלה, שמלות ערב ועוד. כולל תצוגות אופנה של בגדי יד שניה ווינטג'. 

פסטיבל YAD2 LIVE 2016-1
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-13
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-12
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-9
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-8
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-6
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-5
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-4
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-3
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-2
צילום: יח״צ
פסטיבל YAD2 LIVE 2016-2
צילום: יח״צ

 

 

הפסטיבל בנוי ממספר מתחמים:
מתחם אופנה – בו ימכרו פריטי ביגוד, אביזרי ביגוד, נעליים, תכשיטי וינטג', שמלות כלה, שמלות ערב ועוד…. כולל תצוגות אופנה של בגדי יד שניה.
מתחם ילדים ומשפחות – שיכלול עשרות דוכנים של ילדים שמוכרים מוצרים לילדים ובו יתקיימו פעילויות לילדים, פינות יצירה ופינות הפעלה. ערוץ "הופ!" יפעיל אף הוא מתחם החלפת צעצועים וספרים. פרומואים בערוץ ובאתר הופ! יקראו  לילדים להביא איתם צעצוע או ספר מהבית ולהחליף אותו במתחם עם צעצוע או ספר של ילד אחר.
מתחם עיצוב ואמנות – בו יימכרו מיצגים ופריטי עיצוב השומרים על הסביבה וכן גם פריטי אמנות ממוחזרים.
לצד הפעילות בדוכנים ובמתחמים השונים יערכו בפסטיבל מגוון של אירועים כמו הופעות לילדים של הצמד גילי ומיכל ושל דניאל מורשת והופעות חיות של שירים מכל הזמנים.
כמו כן יהיו בפסטיבל מתחמים נוספים: מתחם כל מיני שבו משפחות יימכרו את כל מה שעולה על רוחם ומתחם אספנות עם מוצרים מיוחדים, ואוספים מכל הזמנים.

בנוסף בפסטיבל יוקם דוכן של "בזאר יד2 מכל הלב" –  רשת החנויות בשיתוף עמותת פתחון לב, המוכרת פריטי אופנה יד שנייה ברחבי הארץ. הדוכן יופעל בין השאר על ידי מפורסמים שימכרו מוצרי יד שנייה וינסו לגייס כמה שיותר תרומות שישמשו לרכישת ארוחה חמה לנזקקים במרכזי הסיוע של ארגון פתחון לב. במקביל יוצגו בבמה המרכזית תצוגות אופנה המציגות אופנת בגדי יד שניה ווינטג' .
הפסטיבל נערך בשיתוף וואלה!NEWS ותחנת הרדיו eco99fm המקדמת את נושאי הסביבה והחברה, לצד המוזיקה המעולה. התחנה תערוך לכבוד האירוע פלייליסט שירי קאברים (שירים יד שניה) בבלעדיות לפסטיבל,  אשר יהיה זמין להאזנה בשירותי הדיגיטל של התחנה, ושל יד 2, החל ממספר ימים לפני מועד הפסטיבל.

מנתוני יד2 עולה כי בשנה שעברה השתתפו בימי הפסטיבל למעלה מ- 80,000 מבקרים וסך ההכנסות מהמכירות בדוכנים הגיעו לכחצי מיליון שקלים . כאשר ההכנסות הממוצעות לדוכן הגיעו לכ-1500 שקל וההכנסות הממוצעות לדוכן במתחם הילדים הגיעו לכ-700 שקל.
את ההרשמה לדוכנים יש להסדיר מראש באמצעות אתר ייעודי שנפתח לצורך הפסטיבל: http://www.live.yad2.co.il/ שם נמצאים גם כל הפרטים על הפסטיבל. הכניסה לקהל הרחב חופשית.

 

 

פורסם בקטגוריה חדשות האופנה
תגובות פייסבוק