פסיפס נשי

סניקרס לבנות, תיק יד, Beauty, Efifo, Facebook, fashion, Fashion Articles, Fashion Magazine, Fashion News, hair, Hair style, Instagram, Israel, Israeli Fashion Magazine, Makeup, Models, Pinterest, style, Trends, Twitter, אופנה, אמנות, איפור, הפקות, הפקות אופנה, חדשות אופנה, כתבות אופנה, מאפרות, מגזין אופנה, מגזין אופנה 2018, מגזין אופנה אונליין, מגזין אופנה ועיצוב, מגזין אופנה ישראלי, מגזין סטייל, מגזיני אופנה ישראלים, עיצוב אופנה, עיצוב שיער, עיתון אופנה, עיתון אופנה 2018, צילום, צילום אופנה, שיער12
|

'נשים למען נשים' בשיתוף עמותת 'אחת מתשע', יתקיים ביום שלישי ה-9.9 בין השעות 16:00-22:00, במתחם העיצוב 'ויה ארקדיה'

 

מאת אפי אליסי

אני זוכר אותה נכנסת למערכת 'מעריב', שם עבדתי באותם ימים, עיניים ירוקות ענקיות וקרחת של טיפולים כימותרפיים קיבלו את פניי. היא באה להחשף. לזעוק את זעקת הנשים חולות הסרטן, שהמדינה מנעה מהם תרופה שלא היתה באותם ימים בסל התרופות. בשבילה זה היה מאוחר מדי. נשים רבות חיות היום בזכות האומץ שהיה לדודה תמי שלי היפה ז"ל.  אילו רק ידעה כמה נכדים יביאו  לה ארבעת ילדיה שהשאירה אחריה.

ביום האירוע תתקיים מכירה מיוחדת של 12 נשים מעצבות מתחומים שונים: אופנה, אמנות, קרמיקה, טקסטיל, הנעלה ועוד שיאפשרו לנשים ליהנות מפריטים ייחודיים במחירים מיוחדים של של נשים יוצרות ומעצבות.

המעצבות והמותגים המשתתפים במכירה: מיכל מונקה ROYAL GYPSY, TOOSHAAYA, KAV, פזית קידר, אורית הבר, דניאל קלר, מדוזה, ליהי אשר, MINIMALIST, BELLA & NORMAN.

ב-20:00 תתקיים במתחם העיצוב תצוגת אופנה, בה יציגו המעצבות והיוצרות. דמי כניסה בסך 20 שקלים יתרמו לעמותת 'אחת מתשע'.

 

www.fashion-israel.co.il

 

 

www.fashion-israel.co.il
בצילומים: תיקים של 'מדוזה'

 

Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
דף עסקי: Fashion Israel

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי