צבעי מלחמה

דני קושמר - 1
|

כאומה אנו עוברים ימים קשים, בלתי נסבלים. כיצד ניתן לשלב אופנה לצד המלחמה? קשה לדבר בימים אלו על טרנדים. כולנו יודעים שאופנה מושפעת מהסביבה והחיים בכלל. בין אם זה מזג אוויר, מלחמות, ואפילו טכנולוגיה. תכל׳ס, רובנו ניזונים מהטרנדים החמים דרך הרשתות החברתיות. בעיקר מטיקטוק ואינסטגרם. מאז השבת השחורה אנו דבוקים למסך הטלוויזיה. כוח ההשפעה של הטלוויזיה חזר ובגדול. דני קושמרו ותמיר סטיינמן הפכו לפנים של "חרבות ברזל". פתאום אנו מקבלים מהמסך שספדו אותו – טרנדים ואופנה. ללבוש את המאבק

בעקבות השבת השחורה בשביעי באוקטובר פתחה ישראל במלחמה נגד אוייב מר ואכזר: מלחמת "חרבות ברזל"״". הצבעים השולטים בארץ בימים אלה הם כחול, לבן, כתום וצהוב. כתום – מחווה למשפחת ביבס הג'ינג'ים. צהוב – מחווה לחטופים. וכמובן הדגל שלנו – כחול ולבן.

כתום וצהוב נחשבים צבעים אקטיביים או מעוררים ועומדים באותה סקאלה של הצבע החזק של העונה – אדום. הצבע הכחול לעומת זאת נחשב כמרגיע ושקט.

איך משלבים נכון את צבעי המלחמה שלנו בימים הקשים העוברים על כולנו?
דני קושמרו האחד והיחיד, לבש עניבה כתומה כהזדהות עם משפחת ביבס. השילוב של העניבה עם החליפה האלגנטית הרגיש לי כמו זעקת: לא שכחנו אתכם. "היום כולנו ג׳ינג׳ים" הוא אמר מול מאות האלפים שצפו ב"אולפן שישי".

דני קושמרו. צילום מסך -5
דני קושמרו. צילום מסך

בנוסף לכך, הייתה המחווה שעשתה סופיה ריצ’י למדינת ישראל בתחילת המלחמה. סופיה העלתה תמונה שלה לאינסטגרם כשהיא לבושה בשמלה כחולה ומהממת. היא שינתה את תמונת הפרופיל שלה לתמונה עם השמלה הכחולה כמחווה לישראל. 

סופיה ריצ׳י. צילום: אינסטגרם - 3
סופיה ריצ׳י. צילום: אינסטגרם

הצמידים הצהובים – הזדהות עם משפחות החטופים. מחווה חשובה. מאות אלפי בתי אב בישראל עונדים את הסרטים הצהובים. אי אפשר להתעלם מההשוואה לטלאי הצהוב שהוכרחו היהודים להצמיד לדש בגדיהם בשואה הראשונה. אני בעצמי עונדת את הצמיד הצהוב בגאווה ורואה בזה כאשת אופנה סוג של טרנד חזק ועוצמתי שנכון רק לנו הישראלים. הייתי הולכת עם זה למקום של הגנה שהולכת אחורה בתחנות הזמן כמו תקופת השואה, ימי הפלמ״ח, מלחמת העצמאות ועד ״חרבות ברזל״. דרך אופנה ניתן למחות ולנקוט עמדה אקטיביסטית. כן, אופנה היא חלק מהימים האלה אם נרצה או לא. וכן, ימי המלחמה הביאו לעולמנו טרנדים חדשים.

מה כדאי לשלב בצבעים השולטים בארץ בחודשיים האחרונים?
שילוב אקססוריז ללוק שבחרת ללבוש הוא מאסט. אוי לנו אם נוותר לעצמנו ונשקע. קמים בבוקר, לובשים את הבגדים הכי יפים שאנחנו אוהבים. מטפחים, מתאפרים ויוצאים לעבודה בגאווה גדולה. שימו עליכם עגילים וצעיפים בגוונים של כתום, צהוב או כחול. תחבשו כובעים בצבעים של התקופה הזו. תנעלו באהבה נעליים כחולות, צהובות, כתומות ולבנות. אסור לנו לוותר לעצמנו. חייבים בכל הכוח לשמור על הרוח הישראלית. וכן, מותר ורצוי לעשות לחמאס הירוק דווקא.

שילובי צבעים ומה שביניהם: 
שחור ולבן הם צבעים בסיסיים שכמעט תמיד מתכתבים עם כל לוק ובכל שילובי הבגדים שתבחרו ללבוש. גם הצבעים הקרובים אליהם בסקאלה כמו אפור ואוף וויט עובדים תמיד. לטעמי חומים וניוד משתלבים איתם היטב.

סקאלת צבעים - 1
סקאלת צבעים

ולאלה שאוהבים להתפרע, צבעוניים ואמיצים. זו הגישה שלי: אני אוהבת לשלב את הצבעים שבסקאלת הצבעים דווקא עם הצבעים ההפוכים בסקאלה. אם תבחרו ללכת על שמלה כתומה, שלבו תיק בצבע כחול או לחילופין עקבים אדומים. תעופו על עצמכם.

יאללה, בואו נכניס את המאבק שלנו אל תוך עולם האופנה ונגרום להם לעקוב אחרי הצבעים הטרנדיים של ישראל.
ביחד ננצח גם באופנה!

יסמין כיוף - 1

אינסטגרם: _jasminejessiekay@

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, אופנת נשים, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק