"צוות טניה"

טניה לאורן עיצוב אופנה: מעוז דהאן. צילום: ניב הרטי -1
|

היה זה ערב קסום. היא הייתה הכוכבת של האירוע. הלוק שלה השתנה וגם הצלם התחלף. הם עמדו שם לצידה, חבורת לוחמים שחזרו מהקרבות בעזה. היה שם גלאם, אור של ציונות, אופנה ישראלית. כוחה של הישראליות


לפני כחודשיים ירדנו חמישה צלמים ואני לישובי העוטף להביא תקווה. ימים ספורים לאחר פרסום הפקת התקומה והאור שהם הביאו, התקשרה חנאל׳ה מהקיבוץ. היא ביקשה שנתרגם לה את הפרויקט לאנגלית. היום הכתבה מסתובבת בעולם ומביאה תורמים לקיבוץ ניר יצחק והקיבוצים בעוטף. הצלחנו להעלות חיוך על פניהם של ניצולי הנובה, יצרנו מחווה אופנתית למאבק למען השבת החטופים, ירדנו לפרדס לצלם את הידיים הקוטפות שעוזרות לחקלאות הישראלית.

הצדענו לגיבורות ישראל שחירפו נפשן למען המולדת והיום אנחנו מצדיעים לגיבורי ישראל, המילואימניקים ששבו מהקרבות בעזה. הם מסמלים את ישראל היפה, המאוחדת, את העוצמה הישראלית ואת חוסנה של מדינת ישראל. הם גם אלה שיבנו מחדש את חבל הארץ היפה ביותר במזרח התיכון. השמש שלנו תזרח במלוא הדרה והם יחברו את כל חלקי העם.

כולכם מרקם אנושי המורכב מה-די אן איי של המולדת. אתם קיבוץ הגלויות של מדינת ישראל ומכאן נראה לעולם מהו אור לגויים. אתם שבאתם ונאספתם מכל רחבי המדינה תדליקו את התקווה. אתם הצעירים שגיליתם סולידריות מהי. מחלקכם, תצמח המנהיגות הבאה של ישראל. וכמו ששלמה ארצי שר: תהיה לנו ארץ חדשה. גם הערב כמו בכל ערב אנחנו לא שוכחים. הולכים לישון איתם ומתעוררים איתם. כולנו מייחלים שישוב אל חיק משפחתם.

התכנסו הערב להראות לעולם שלא ניתן לאף אחד לכבות את היצירה והרוח הישראלית. רבים מכם שואלים מה זה הערב הזה? התשובה שלי היא תמונה, עשרות תמונות, מאות תמונות ואלפי תמונות. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, תחשבו כמה מילים הם אלפי תמונות. ככתוב בספר יחזקאל: ״ותישא אותי רוח בין הארץ ובין השמים״.

אפי אליסי

צילום וידאו: נועם תמיר

_tanyalauren@ לסוכנות: __lacemodels@
סטיילינג: shellywaiss
איפור: tal_naaman.makeup@
עיצוב שיער: sharonpur@
צילום: וידאו: נועם תמיר _noamtamir@
צילום קאבר: ניב הרטי nivharati@
barswisa5, @ronmizrahi7, @daniel_pesach13, @amit__turgeman@
סטיילינג: ivetbenyosefstyle@
איפור ועיצוב שיער: amrani_makeup_hairstylist, @simital_atal_beauty@
קונספט והפקה: אפי אליסי fashion_israel.mag@
ההפקה צולמה במלון פליי מידטאון תל אביב – PLAY Midtown Tel Aviv Hotel
play_hotels@
תודה מיוחדת למלונות ישראל קנדה על תמיכתם ביצירה הישראלית

טניה לאורן - 1
עיצוב אופנה: tovale_plus@ צילום: ניב מאיו mayo.pix@
טניה לאורן - 15
עיצוב אופנה: studiorotemhen@ צילום: שלומי אלדו shlomialdo_v_art_photography@
טניה לאורן - 1-888
עיצוב אופנה: arieltoledano@ צילום: סתיו ברקאי stavbarkai@
טניה לאורן - 13
עיצוב אופנה: monalizabeth_official@ צילום: הדר בן דור bd_hadar@
טניה לאורן - 1-10
עיצוב אופנה: minkowskiy@ צילום: ליאור מרגלית liorphoto.art@
טניה לאורן - 1-12
עיצוב אופנה: atellieruth@ צילום: יוני חולב yonicholev_photography@
טניה לאורן - 1-14
עיצוב אופנה: maozdahan – @nouveaurichedog@. צילום: אנסטסיה שיין shein.anastasia@

ישראל קנדה מלונות

מלונות ישראל קנדה נהנים מהמיקומים היפים ביותר בישראל(מצפון עד דרום): מאילת ועד למרגלות הגולן, בלב הסיטי של תל אביב ועל חופי ים ארוכים ולבנים.
מסעדות שף, מתחמי ספא, בריכות מטופחות, חדרים מרווחים ועיצוב מעורר השראה. המקום המושלם לחופשה משפחתית, פסק זמן זוגי או בסיס נוח לנסיעת עסקים.

מלון מיד טאון. תל אביב

המלונות האורבניים של קבוצת מלונות PLAY, ממוקמים בלב הערים, מעוצבים בשילוב הרמוני של תחכום אלגנטי, ומציעים גישה ישירה לשפע של חוויות מקומיות ולכל מה שחי ובועט בסביבה.
מלונות ENJOY, הם חגיגה מרגשת ושמחה לכל המשפחה, ובהם תמצאו שלל הצעות, טיולים ופעילויות מגבשות.
מלונות הסוויטות WEST ממוקמים על חופי הים היפים ביותר בישראל, ומציעים סוויטות מגורים מאובזרות ונוחות לשהיות ארוכות או קצרות, בריכה, מסעדות שף ומתחמי ספא מפנקים.
מלון היוקרה גלי כנרת מציע חווית אירוח פרמיום בלתי נשכחת על שפת הכנרת, סוויטות וחדרים אקסקלוסיביים, מתחם ספא מפואר, קולינריה משובחת, חוף פרטי, בריכה ונוף מרהיב לאגם.
מלונות PLAY באתונה ובאי פארוס, הם חגיגה יוונית ושוקקת חיים של פינוק, מיקום מעולה וחווית אירוח מדהימה.

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריה הפקות אופנה
תגובות פייסבוק