קאטליה 

קאטליה אביב קיץ 2023. צילום: יניב אדרי-4
|

רשת האופטיקה המובילה בישראל, משיקה את קולקציית אביב-קיץ 2023 של מותג cattleva הקולקציה החדשה משלבת כ-60 דגמים חדשים מתוכם כ-45 משקפי שמש ו-15 משקפי דגמים של משקפיים אופטיים.

בצילומי הקולקציה החדשה משתתפים הפרזנטורים של המותג, בני הזוג עומר אדם ויעל שלביה. את תמונות הקמפיין צילם צלם האופנה יניב אדרי.

מקור השם של המותג "קאטליה", הוא בלטינית ופירושו סחלב קולומביאני נדיר, Cattleya  אשר גדל ביערות הגשם ונחשב ליפה בפרחי הסחלב. המותג פונה לקהל יעד צעיר, אופנתי שחי את עולם הרשתות החברתיות והאינסטגרם שמחפש לא את הדבר הסטנדרטי ואינו מתפשר על איכות במחיר נגיש. 

קולקציית Daydream של קאטליה לאביב-קיץ 2023 מביאה את החלומות לחיי היום יום ומיועדת לאנשים שמעריכים יוקרה מתוחכמת ונוחות מרבית. הקולקציה כוללת פתרונות נועזים לבגדים, נעליים, תיקים ובעיקרה נועדו להדגיש את האישיות של מי שבוחר להתקשט בהם.

קאטליה אביב קיץ 2023. צילום: יניב אדרי-1
קאטליה אביב קיץ 2023. צילום: יניב אדרי
קאטליה אביב קיץ 2023_צילום יניב אדרי (1)3
קאטליה אביב קיץ 2023. צילום: יניב אדרי
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק