קופצים ומדגמנים  

הודו - 5
|

 לראשונה, קמפיין הודי ראשון צולם בהשראה וברקע של נופי ישראל.

יחד
לכבוד חגיגות ה-30 שנה לכינון לחידוש היחסים הדיפלומטיים בין ישראל והודו, השגרירות בניו-דלהי יזמה יחד עם המעצב ההודי, סהיל קוצ'אר (Sahil Kochhar) את הרעיון לקידום קולקציה יוקרתית מיוחדת לגברים ולנשים בהשראת נופי ישראל תוך בשיתוף פעולה בין צוותים ישראלים והודים.

קרדיט צילום - GOT טוויג צילומים והפקות. - 3
קרדיט צילום – GOT טוויג צילומים והפקות.

הפנים הישראליות, האופנה הודית

המעצב ההודי ידוע בהפקות האופנה הבלתי שגרתיות שלו אותן הוא מצלם כמו בפעילות של ספורט אתגרי. בנוסף לדוגמנים והדוגמניות המקצועיות, השתתפו גם ספורטאים מענפי ספורט אתגרי וימי מכל חלקי הארץ, בהם פרקוריסטים וגולשים.

המעצב kochhar הגיע לישראל צילם לאורך השבוע  במספר מוקדים בישראל כמו ירושלים, תל אביב, פארק תמנע ואילת וכן, בים המלח. הצוות שלוקח חלק בהפקה, נבחר בקפידה ולאורך חודשים ארוכים, והוא משלב בין הודים וישראלים שעבדו ביחד לאורך הצילומים של הקמפיין שכותרתו 'יחד'.

קרדיט צילום - GOT טוויג צילומים והפקות 12
קרדיט צילום – GOT טוויג צילומים והפקות.

בהתייחסות לקמפיין, שגריר ישראל בהודו, נאור גילאון, אמר: "אנחנו שמחים להוביל עוד פרויקט חשוב, שיחזק וידגיש את הקשרים הקרובים בין ישראל והודו גם בתחומי האופנה והעיצוב. במהלך הקמפיין, יעבדו ביחד ישראלים והודים שבאים מרקעים שונים על פרויקט שיציג פנים ישראליות והודיות, בלבוש שקיבל השראה מהנופים המרהיבים שיש בישראל."


קוצ'אר הינו כוכב עולה במדינה המונה 1.4 מיליארד נפש ומתמחה בעיקר בעיצוב בגדים לבני המעמד הגבוה בהודו. קוצ'אר מפורסם בזכות אופנת העילית שהוא מעצב ובמיוחד בשל שמלות הכלה הידועות שלו.

באמצעות הפרויקט, השגרירות והמעצב הציגו את הישראליות לציבור ההודי. זהו פרויקט ראשון מסוגו שאנו מקווים שיפתח דלתות לאפשרויות עתידיות ושיתופי פעולה נוספים בין מעצבים ישראלים והודים. חברת התיירות "החוויה הישראלית", ליוותה את המעצב קוצ'אר וצוותו לכל אורך ההפקה והשהות בישראל.

הקמפיין יושק רשמית במהלך חודש אוגוסט בדלהי ומומבאי בהמשך לחגיגות ל-30 שנות היחסים ובו ייחשפו כל הצילומים המרהיבים.
עמוס חרמון מנכ"ל חברת "החוויה הישראלית"* המלווה את קואוצ'ר לאורך ביקורו בישראל אמר כי "יחסי ישראל הודו הם בסיס לשיתופי פעולה כלכליים ותיירותיים נרחבים עם מדינה המונה למעלה ממיליארד נפשות. אנו שמחים ללוות את קואוצ'ר ולקוחות מכל העולם המגיעים לישראל תוך מתן דגש על פעילות הסברה והכרות עם ישראל וכן, מיתוגה של מדינת ישראל כיעד תיירותי ולאומי".

קרדיט צילום - GOT טוויג צילומים והפקות - 10
קרדיט צילום – GOT טוויג צילומים והפקות.
קרדיט צילום - GOT טוויג צילומים והפקות-5
קרדיט צילום – GOT טוויג צילומים והפקות.
Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק