קורל חצבני. קושי, אומץ ועוצמה נשית

קורל-חצבני-אופנה-מגזין-אופנה-אתר-אופנה
|

קורל חצבני השתתפה בתוכנית "אייל גולן קורא לך" כשהייתה בת 16. היום היא אמא בת 26. מאז זרמו הרבה מים בחצבני. בימים אלו היא משחררת שיר חדש ("הולך ובא"). סיבה טובה לראיון איתה

קורל חצבני. "הולך ובא"

מאת: נועם שקד

חובבי המוסיקה הים תיכונית אולי זוכרים אותה כשמשתתפת בולטת בתוכנית "אייל גולן קורא לך" לפני כעשור. מאז השתתפותה בתוכנית, כשהייתה בת 16 בלבד, ועד היום קורל חצבני אולי לא הפכה לזמרת הלוהטת כמו שניבאו לה, אבל הפכה לאמא גאה שמפלסת היום את דרכה מחדש ללב הקהל. אחרי מספר קאברים היא הוציאה בימים אלו שיר בכורה מקורי שמספר את סיפור חייה כאם חד הורית המתמודדת עם החיים עצמם, עם הרבה קושי אבל באומץ ועוצמה נשית.

כבר בגיל 16, הוכתרת על ידי רבים בתעשיית המוסיקה הים תיכונית כ"הדבר הבא". איך כנערה צעירה התמודדת עם הציפיות האלו?
"כשהגעתי לתוכנית של אייל גולן לא הייתי בשלה, היו הרבה דברים שהסיחו את הדעת מהכיוון המקצועי ולא הייתי מוכנה לזה בצד האישי, וגם לא היה פשוט להתמודד עם כל החשיפה הפתאומית הזאת, לא הבנתי בכלל לאן אני צועדת, הייתי חצי תמימה, אני חושבת שזה היה לי גדול מידי לעיכול."

קורל-חצבני-אופנה-מגזין-אופנה-אתר-אופנה-הולך-ובא
קורל חצבני. צילום: פזית גואטה

האם היום, בפרספקטיבה של מספר שנים לאחור ועם הניסיון שיש לך, היית עושה משהו אחרת? היית מנתבת את הקריירה בצורה שונה?
"לא בוכים על חלב שנשפך, רק לומדים מטעויות ואם לא נלמד סימן שהכול היה לשווא. אני די סגורה  שהייתי בוחרת אחרת ומדייקת באנשי מקצוע שיהיו סביבי, הייתי משקיעה יותר ופחות מתפשרת."

קורל-חצבני-אופנה-מגזין-אופנה-אתר-אופנה-הפקות
קורל חצבני. צילום: פזית גואטה

גם האמהות כמו הפריצה המקצועית שלך הגיעה בגיל מאוד צעיר, בגיל 20 בלבד. בשני התחומים חווית קשיים ומהמורות, ומשם צמחת והתפתחת. מה תוכלי להמליץ לבחורות צעירות שחוות מהמורות בדרך להגשמת החלום?
"האימהות עשתה לי טוב, הבן שלי הוא כל עולמי והוא במקום הראשון לפני הכל. חוויתי אימהות צעירה שגרמה לי להסתכל על כל מה שעברתי בעיניים בוגרות יותר.
את הכוחות אני מקבלת מהבן שלי ומהמשפחה שלי."

"מה שאני יכולה להמליץ לבחורות צעירות שלא יפחדו שיעזו ושלא יתפשרו ושידאגו שאנשיי מקצוע שסביבם לא יראו אותם רק כשטר של כסף! שיהיו אנושיים ויבינו שהחיים הם חיים"

קורל חצבני
קורל-חצבני-אופנה-מגזין-אופנה-אתר-אופנה-4
קורל חצבני. צילום: פזית גואטה

בשנים האחרונות הפופ הים תיכוני הפך למיינסטרים ומושמע בכל תחנות הרדיו. האם הרצון להיכנס לפלייליסט משפיע על הבחירות האומנותיות שלך?
"אני זמרת מזרחית, אני בוחרת את החומרים לאחר שאני והמנהל האומנותי שלי טל הנדלסמן יחד עם עוד אנשי מקצוע שסביבנו והיח"צ עושים ישיבה על כול שיר לגופו של עניין ומוודאים שהבנתי שאני יכולה להעביר את הרגש במילים שיושבות עליי בהגשה אמיתית ואין שום צל של ספק. מובן שהייתי רוצה לככב בראש רשימת ההשמעות, לשם אני שואפת ובכול הכוח."

איפה את מוצאת את הזמן לעצמך, עם העבודה וכאם חד הורית? מהו הפינוק האולטימטיבי שאת מעניקה לעצמך?
"כמו שאמרתי הבן של הוא בראש סידרי העדיפויות, יש לי המון עזרה בזמן שאני מופיעה ונמצאת באולפנים. לי ולגרוש שלי יש הסדרי ראיה, בזמנים שהילד אצל הגרוש שלי יש לי את הזמן לעצמי. אני מצליחה לחבר בין שני הדברים ולא רואה בזה מכשול, להפך הוא רק מדרבן אותי ונותן לי מוטיבציה להצליח, הפינוק שלי זה להיות בתוך עשייה של הדבר שאני הכי אוהבת לעשות לשיר ולשמח את הקהל שלי שהוא בסופו של יום החיבוק שלי מהמוזיקה."

"האימהות עשתה לי טוב, הבן שלי הוא כל עולמי והוא במקום הראשון לפני הכל. חוויתי אימהות צעירה שגרמה לי להסתכל על כל מה שעברתי בעיניים בוגרות יותר. את הכוחות אני מקבלת מהבן שלי ומהמשפחה שלי."

קורל חצבני
קורל-חצבני-אופנה-מגזין-אופנה-אתר-אופנה-כתבות
קורל חצבני. צילום: פזית גואטה

הריאיון הזה מתקיים כעשור אחרי שהתגלית ב"אייל גולן קורא לך". מה יהיה בראיון בעוד עשור? איפה אז תהיי מבחינה מקצועית?
"זה ניראה  כאילו היה אתמול, עדיין זוכרים אותי ומקשרים אותי לאותה התוכנית. יש לי הרבה חלומות, בעוד עשר שנים מקווה להגשים את כל החלומות שלי להגיע לכל היעדים שהצבתי לעצמי, להיות אחרי כמה אלבומים מצליחים, אחריי שירים בטופ של הפליליסטים הגדולים וחשיפות בכול מדיה אפשרית  אחרי שהופעתי בכל המקומות הכי גדולים והצלחתי לשמח כמה שיותר אנשים, אחרי הכול מוזיקה זה לנשמה."


אינסטגרם: koralhatzbani_official@


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

פורסם בקטגוריות אופנה, כתבות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי