קפטן איוב בקניון הגדול פתח תקווה

ארז חסון - 1
|

עופר הקניון הגדול פתח תקווה, מקבוצת קניוני עופר, יערוך 'בוקר אישי' – אירוע חברתי עם הרצאה מעוררת השראה של ארז חסון "קפטן איוב" מפאודה. ביום שני ה-10.01 בשעה 9.30 בבוקר. כולל קפה ומאפה

המפגש יערך במתחם בית הקולנוע hot cinema בקניון והוא כולל הרצאה מעוררת השראה של המרצה ארז חסון עליו נכתבה הדמות "קפטן איוב" מהסדרה פאודה: "מרגלים בשרות המדינה". ארז בהרצאה יספר על מאחורי הקלעים של עולם הריגול וסיכול הטרור. באותנטיות ובגילוי לב, מעביר ארז חסון הרצאה חווייתית וסוחפת המספקת מבט מבפנים על העולם החשאי של המודיעין האנושי, מבצעי סיכול הטרור והמעצרים, וחושפת סיפורים אמיתיים ומרתקים מהשטח, הצלחות לצד כישלונות. הרצאה יוצאת דופן בעוצמתה, החושפת סיפור אמיתי, אישי וגלוי לב, אודות עשייתם של אנשי השטח בשב"כ. השתלשלות אירועים ומבצעים בהם השתתף כעובד וניהל כמנהל בשטח. בהרצאה משלב ארז את המורכבות המבצעית והאישית בתפקיד, לצד הסכנות והאתגרים אשר חווה במהלכם.

עופר הקניון הגדול פתח תקווה, צילום אסף לוי (3) - 78
עופר הקניון הגדול פתח תקווה, צילום: אסף לוי

לאחר ההרצאה יוקרן הסרט: "תמונת הניצחון", העלילה מתרחשת בסוף 1947 ומתרכזת בימים שקדמו לקרב ואת הקרב עצמו, שבסופו נכבש קיבוץ ניצנים ולוחמיו שנותרו בחיים נלקחו בשבי. עיתונאי מצרי צעיר, מוחמד חסנין הייכל (אמיר ח'ורי), מתלווה אל כוח לוחמים מתנדבים מצרי היוצא לסייע לערביי פלשתינה, כבמאי של סרט תעמולה כדי לתעד "תמונת ניצחון" של הצבא המצרי. הם מתמקמים בכפר שלמרגלות הקיבוץ בו חבריו, יחד עם מחלקה מחטיבת גבעתי, נערכים להגנה. את עינו של הבמאי צדה דמותה של מירה בן-ארי (ג'וי ריגר), אלחוטנית צעירה שהתגוררה בניצנים יחד עם בעלה ובנה הקטן ומסרבת להתפנות מהקיבוץ הנצור.

הכרטיס כולל: הרצאה וסרט. מחיר כרטיס יחיד: 45 שקל כיבוד: קפה ומאפה. 
בלו"ז: 09:30 התכנסות עם קפה ומאפה
10:00-10:45 הרצאה
10:45 – הקרנת סרט "תמונת הניצחון" 

הסרט תמונת הניצחון צילום יחצ - 5
הסרט תמונת הניצחון. צילום: יח״צ
פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק