רונית יודקביץ׳: ״מקבלת את עצמי כפי שאני. על גילי, פגמיי ושגיאותיי״

סאלי קוואדרי, רונית יודקביץ׳, טל מרנץ׳. צילום: רן יחזקאל, Fashion, Isreeli Fashion Magazine, Fashion Magazine, Efifo, Fashion Articles, Fashion News, מגזין אופנה ישראלי, אופנה ישראלית, חדשות אופנה 2018, מגזין אופנה, כתבות אופנה 2018, מגזין אופנה ועיצוב, מגזין אופנה אונליין, מגזיני אופנה ישראלים, מגזין אופנה 2018, עיתון אופנה 2018, סטייל, איפור, מייק אפ
|

ב׳לוריאל פריז׳ יוצאים עם מייק אפ חדש ומגייסים את הדוגמנית רונית יודקביץ׳ שחולה במחלת ה׳ויטיליגו׳ ומייצגת את קהל הנשים הבוגרות, לטובת קמפיין ההשקה

אפי אליסיעורך Efifo

 

לפני עשר שנים גילתה הדוגמנית ואשת העסקים רונית יודקביץ׳ שהיא חולה במחלת ה׳ויטיליגו׳ (Vitiligo), מחלת עור שמתבטאת בפגיעה בפיגמנט על העור ובעקבות כך נוצרים כתמים לבנים בגפיים ואיזורי הגוף. המחלה התפרצה לאחר לידת בנה הקטן. תחילה רונית יודקביץ׳ הבחינה בכתם קטן על היד, ולאט לאט החלו להופיע כתמים לבנים גדולים יותר על הידיים. הפתרונות שמציעה הרפואה למחלה זו די מוגבלים ורונית יודקביץ׳ מצאה מזור לבעיה באמצעות שימוש במייק-אפ שהעלים את כתמי העור שהתפשטו על גופה בעקבות המחלה.
בעקבות ההצלחה האישית שלה, מצאו ב׳לוריאל׳ פריז כי רונית יודקביץ׳ מתאימה להוביל את קמפיין השקת מייק-אפ טרו מאץ' (מופיע ב-13 גוונים) לכיסוי מדויק לגוון העור עבור נשים בוגרות בגילאים 40-50.

רונית יודקביץ, צילום: רן יחזקאל, Fashion, Isreeli Fashion Magazine, Fashion Magazine, Efifo, Fashion Articles, Fashion News, מגזין אופנה ישראלי, אופנה ישראלית, חדשות אופנה 2018, מגזין אופנה, כתבות אופנה 2018, מגזין אופנה ועיצוב, מגזין אופנה אונליין, מגזיני אופנה ישראלים, מגזין אופנה 2018, עיתון אופנה 2018, סטייל, איפור, מייק אפ
רונית יודקביץ׳. צילום: רן יחזקאל

 

רונית יודקביץ׳: ״להיות אמא, אשת עסקים, דוגמנית, שחקנית, חברה והכי חשוב: אישה מטופחת ומאושרת, שמקבלת את עצמה כפי שהיא, על גילה פגמיה ושגיאותיה״.

 

מ׳לוריאל פריז׳ ישראל נמסר: ״החיבור עם ׳לוריאל פריז׳ בקמפיין לסדרת מייק אפ של טרו מאץ' הוא לאור הצורך של רונית יודקביץ׳ בהתאמה מושלמת לגוון העור.

 

 

מי שלוקחות חלק לצידה של רונית יודקביץ׳ בקמפיין, הן טל מרנץ׳, צעירה מהמגזר הדתי לאומי ואמא לתינוק, שהעיגולים השחורים מסביב לעינייה כתוצאה מלילות ללא שינה. גם סאלי קוואדרי, פאשניסטה, שסובלת מגוון עור לא אחיד המאופיין בכהויות וכתמים, משתתפת בקמפיין.

 

האתר של L'ORÉAL PARIS – לוריאל פריז: http://loreal-paris.co.il/

 

 

Efifoמגזין האופנה של ישראל

Efifo, מגזין אופנה ישראלי, משמש במה איכותית לדור החדש של האופנה בישראל. מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים ובוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנהEfifo, מגזין אופנה ועיצוב, שיקי, רענן, בועט, מפתיע ופורץ גבולות. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, מוקדש כולו לאופנההפקות אופנה של הכישרונות הגדולים בתעשיית האופנה הישראלית המתפתחת, ראיונות עם מעצבי אופנה ומכתיבי אופנה, יוצרים וכוכבים. Efifo, מגזין אופנה ישראלי, שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות צעירים, נועזים, בועטים ותוססים מתחומי האופנה והצילום בישראלEfifo, מגזין אופנה אונליין, הוקם מתוך צורך עמוק ואמיתי של דור חדש בתעשיית האופנה והצילום, המבקש במה להשמיע מעליה את קולו הרם, הברור והמחדש. Efifo, מגזין אופנה, יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת מעצבי אופנה, צלמי אופנה, דוגמנים, דוגמניות, סטייליסטים, סטייליסטיות, מעצבי שיער, מאפרים ומאפרות.

 

פורסם בקטגוריה ביוטי
תגובות פייסבוק