רכבי היוקרה נוצצים

ISPRINT 2015-2
|

חדש בישראל: מדבקות המעניקות גימור דמוי מראה לרכבי יוקרה יחשפו בתערוכת הדפוס ISPRINT 2015

חברת איי.ש.ר.גרפיקס בע"מ היבואנית הבלעדית של אייברי דניסון (Avery Dennison) בישראל תציג בתערוכת Isprint 2015 (ישפרינט) – תערוכת הדפוס המקצועית הבינלאומית הגדולה בישראל, מגוון חומרים להדפסה דיגיטלית על פורמט רחב בהם מדבקות PU כרום חדשות לעיטוף רכבי יוקרה אשר מעניקות לרכב אפקט דמויי מראה / ניקל יוקרתי אשר מתאימות להדבקה על גבי הרכב כולו או חלקים ממנו, כגון מראות, פנלים וכדומה.

ISPRINT 2015-3
Lamborghini-Chrome-Blue-photo: Avery Dennison

האפקט הנוצץ החדש, שייראה בקרוב על כבישי ארצנו, יוצג לראשונה בתערוכת ישפרינט, התערוכה המקצועית הגדולה ביותר בישראל, לדפוס, דפוס דיגיטלי, גרפיקה, שילוט, שילוט דיגיטלי והוצאה לאור, המהווה מוקד מפגש עסקי ומקצועי של בכירי תעשיית הדפוס בישראל.
מגוון פתרונות ומדבקות לרכב בהם "מדבקות הניקל" יוצגו בתערוכה ע"י חברת איי.ש.ר.גרפיקס בע"מ, היבואנית הבלעדית של אייברי דניסון (Avery Dennison), התאגיד הגדול בעולם למדבקות. המדבקה החדשנית שתוצג בתערוכה היא פטנט רשום. המדבקה עשויה PU כרום, ובניגוד לדור הישן של מדבקות הרכב העשויות PVC, מדבקות אלה עמידות בהרבה, גמישות מאוד ועם גימור מרשים הרבה יותר.
המדבקות עם אפקט המראה ניתנות להשגה בצבעי: שחור, זהב, כחול, אדום וכסף, הן מתאימות לכל סוגי הרכב ומאפשרות מגוון רחב של עיצובים. טווח המחירים לצרכן נע בין 400 ש"ח להדבקה על פינות עגולות או דקורציה נקודתית ועד ל-25-30 אלף ש"ח לכיסוי מלא של רכב יוקרה.

ISPRINT 2015-1
maxred-photo: Avery Dennison

החברה תציג בתערוכת "ישפרינט" ביתן שיכלול מגוון מרשים של חומרים להדפסה דיגיטלית על פורמט רחב, החל משמשוניות דרך, חומרים לשילוט חוצות, מדבקות בילבורד, שלטי ויניל להדפסה בכל הרמות ועד לחומרים מעבירי אור לתחנות דלק.
תערוכת הדפוס המקצועית הבינלאומית ישפרינט 2015 תיפתח ביום שלישי ה-20 באוקטובר 2015 בגני התערוכה בתל אביב. התערוכה המאורגנת ע"י קבוצת שטיר, המתמחה בארגון תערוכות מקצועיות, נערכת בחסות לשכת המסחר תל אביב והמרכז (ארגון הגג של המגזר העסקי החופשי בישראל) וארגון אמנויות הדפוס בישראל מטעם התאחדות המלאכה והתעשייה.

לבאי התערוכה יוצג מגוון רחב של חידושים והתפתחויות בענף הדפוס, עיצובים, חומרי גלם וסגנונות, החל מחידושים מעניינים בדפוס דיגיטלי, דרך הדפסות על חומרים קשיחים ועד לחידושים בתחומי הכריכות, הלמינציות, חומרים מתכלים ועוד.

עמרי עזרן, סמנכ"ל הגרפיקס בחברת איי.ש.ר.גרפיקס בע"מ, מסביר כי: "תחום המדבקות לרכבים למטרות פרסום ודקורציה הפך לטרנד של ממש, בעיקר במזרח הרחוק, מדינות המפרץ הפרסי ובאירופה, היתרון הברור הוא שניתן בעלות יחסית מצומצמת ובהתקנה מהירה לשנות את הצבע או לחדש את עיצוב הרכב באמצעות חומר עמיד, גמיש ואיכותי אשר הוא קל מאוד להתקנה וניתן להסירו בקלות ללא פגיעה בצבע המקורי של הרכב. בארץ כבר החלה התעניינות בפתרונות המדבקות לרכב בעיקר לרכבי יוקרה ואנו מעריכים כי התחום יתחיל לזלוג לכלל הרכבים בדומה לטרנדים בתחום עיצוב הבית והביגוד. תחום המדבקות הוא שוק של עשרות מליוני ש"ח בשנה".

גיל שטיר, מנכ"ל קבוצת שטיר, מארגנת התערוכה, אומר כי: "ישפרינט תחשוף בפני באי התערוכה את מגוון החידושים וההתפתחויות בענף הדפוס, ומשמשת במה למפגש עסקי ומקצועי לכל מקבלי ההחלטות בענף וכן למשתמשי הקצה. להערכתנו רבים מהחידושים שייחשפו בתערוכה יהיו בתחום ההדפסות הדיגיטליות, הדפסה על קשיחים ומתכלים תחומים בהם הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח ולתת לעוסקים בתחום ולמשתמשי הקצה כלים חדשניים, חזקים ומשוכללים יותר."

ישפרינט | 20-22 באוקטובר 2015 | גני התערוכה תל אביב
שעות פתיחת התערוכה לקהל מקצועי: יום ג' 10:00 – 18:00 , יום ד' 12:00 – 20:00, יום ה' 10:00 – 18:00

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק