רן רהב: "נעה ארבר הייתה אישה צנועה, עדינה ומדהימה"

רן-רהב_נעה_ארבר
|

נעה ארבר, כתבת האופנה המיתולוגית והמוערכת הלכה לעולמה. ארבר, שהייתה חלוצה בתחום עיתונות האופנה בארץ, שימשה ככתבת אופנה ועורכת בשורת עיתונים ומגזינים ביניהם "מעריב", "את"  ו"עולם האשה". רן רהב: "הילה ואני מרכינים ראש לזכרה ושולחים תנחומים למשפחה." נפרדים מכוהנת אופנה

נעה-ארבר_הלכה_לעולמה

מאת: נועם שקד


במסגרת עבודתה זכתה נעה ארבר ז״ל להכרה והערכה רבה, לא רק מקולגות ואנשי אופנה בארץ, אלא גם ממעצבי אופנה בינלאומיים כמו איב סאן לורן, פול גוטייה, דולצ'ה וגבנה שאנל ועוד, שהזמינו אותה לשבת בשורות הראשונות בתצוגות האופנה הנחשבות בעולם. ארבר, מעצבת אופנה בהשכלתה, היתה מראשונות עיתונאיות האופנה בישראל ועד היום נחשבת כחלוצה בתחומה.

רן רהב: "נעה תמיד צנועה, עדינה, יפה מבפנים ומבחוץ, אישה מדהימה, אמא של פרופסור נדיר ארבר, ולימור אביבי. ארבר הייתה נשואה שנים לטייס חיל האויר וקברניט אל על דן ארבר שהלך לעולמו ואיבדה את הבת איילת ארבר בתאונה. הילה ואני מרכינים ראש לזכרה של עיתונאית "מעריב" ו"את", שכתבה שנים ל"עולם האשה", ושולחים תנחומים למשפחה."

רן-רהב_נעה_ארבר_הלכה_לעולמה
רן רהב. צילום: יח״צ

מסגנונה המיוחד ומניסיונה הרב של ארבר נהנו דורות של סטודנטים במחלקה לאופנה בשנקר, בפניהם הרצתה ארבר. תודות לאשה שהבינה באופנה והביאה את האופנה הבינלאומית לארץ טרום תקופת האינטרנט והגלוביזציה.

רן רהב: "הגברת הראשונה של עיתונות האופנה הלכה לעולמה, העיתונאית הישראלית היחידה שישבה תמיד בשורה ראשונה בתצוגות אופנה של סן לורן, שאנל, דולצ'ה גאבנה, לנוין, פנדי, גוטיה – מעל 50 שנה."


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק