שלישי בשלייקס

שלישי בשלייקס
|

"שלישי בשלייקס+" ממשיך להפתיע. יום הקרנות מיוחד בבתי הקולנוע ביום שלישי הקרוב

במסגרת אירועי חודש האזרח הוותיק והמיזם המחודש "שלישי בשלייקס+" יתקיים ביום שלישי ה17.11 יום הקרנות מיוחד לאזרחים ותיקים בבתי הקולנוע. ביום זה האזרחים הוותיקים יוכלו ליהנות מהקרנות טרום בכורה של סרטי איכות בעשרה שקלים בלבד. זוהי יוזמה ברוכה של גילה גמיליאל, השרה לשיוויון חברתי

שלישי בשלייקס
השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל. צילום: יח"צ

יוזמת יום ההקרנות המיוחד, השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל: "מיזם 'שלישי בשלייקס+' הוא שדרוג של שלישי בשלייקס. כך לדוגמה ביום ההקרנות של סרטי טרום הבכורה המאפשרים לאזרחים הוותיקים ליהנות לפני כולם מהצצה לסרטים חדשים ומיוחדים שטרם הגיעו לארץ, וכך גם יהיה בחופשים הקרובים שבמסגרת המיזם יוכלו לצרף את הנכדים לסרט בעשרה שקלים". עוד ציינה השרה כי "חנוכה ממש בפתח. שווה לעקוב אחר הפרסומים".
סרטי טרום בכורה שיוקרנו ביום שלישי הקרוב הם: "חתונה מנייר", "ציפורי חול", "נובל", "ערכו של אדם". הסרטים עדיין לא יצאו לאקרנים ואינם מוצגים באופן קבוע בבתי הקולנוע בארץ על כן קיימת הזדמנות חד פעמית לאזרחים הוותיקים לצפות בסרטים אלו במחיר של עשרה שקלים לכרטיס בלבד.
המשרד לשוויון חברתי רואה לנכון לקדם את תרבות הפנאי של האזרחים הוותיקים ושואף ליזום לקדם פעילויות איכותיות ומשמעותיות עבור האזרחים הוותיקים במסגרת פרויקט שלישי בשלייקס וכן בפרויקטים אחרים של המשרד לשוויון חברתי. מהמשרד נמסר כי קיימים עוד מיזמים נוספים רבים ומזמין את האזרחים הוותיקים לעקוב אחר הפרסומים.
בתי הקולנוע אשר ישתתפו ביום ההקרנות המיוחד הם: סינמה סיטי גלילות, סינמה סיטי ראשון לציון, סינמה סיטי ירושלים, סינמה סיטי כפר סבא, סינמה סיטי פארק רעננה, יס פלאנט איילון, יס פלאנט חיפה, יס פלאנט ראשון לציון, יס פלאנט ירושלים, גלובוס מקס קריון וגלובוס מקס פתח תקוה.
כמובן שהאזרחים הוותיקים מוזמנים להמשיך וליהנות לאורך כל השנה מההטבה הנפלאה של סרט בעשרה שקלים בכל ימי שלישי בבתי הקולנוע המשתתפים במסגרת "שלישי בשלייקס+".

פרטים נוספים ניתן לפנות למוקד המשרד לשוויון חברתי 8840*.

המשרד לשיוויון חברתי: http://www.shivyon.gov.il/Pages/default.aspx
המשרד לשיוויון חברתי בפייסבוק: https://www.facebook.com/seniorsisrael?ref=ts&fref=ts

 

 

 

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק