שמלות כלה ב-700 שקל. אהבת הדס

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה-לנשים
|

אנו פונים למעצבות ומעצבי שמלות כלה לתרום שמלות מקולקציות קודמות ולסייע לסטודיו להגדיל את מאגר השמלות הקיים בו

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה-דיגטלי
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

מאת: אסתר בר מוחא – Fashion Israel


מעטים הם האנשים אשר גם בלכתם ממשיכים לעשות טוב ולהפיץ שמחה. לפני שמונה שנים במהלך טיול בהודו נהרגה הדס בן שושן ז"ל ממפולת סלעים, מתוך השבר והיגון העמוק של המשפחה וחברותיה נברא רעיון שרקם עור וגידים והפך למיזם מבורך ובעיקר משמח.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-אופנה
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

הדס בן שושן ז"ל הייתה בחורה מלאת שמחה וקסם אישי וכל כולה עזרה לזולת, באותה השנה בה נהרגה ליוותה הדס בן שושן ז"ל את חברותיה ביום חופתן והייתה הראשונה לסייע בכל ההכנות הנדרשות  ושימשה כעוגן עבורן מתוך שמחה עצומה.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה-אונליין
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

ברגעים הקשים של השבעה החליטו מעגל של חברות להנציח את זכרה בדרך של בחירה בחיים ולא היה ספק שזה יהיה סביב נושא עזרה וליווי כלות וכך בעצם נולד המיזם החברתי "אהבת הדס" בישוב עפרה במדרשה בה למדה.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-חדשות-אופנה
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

בתחילת הדרך שימש המיזם כגמ"ח כדי לאפשר לכלות שידן אינן משגת את האפשרות לקבל שמלת כלה.
לאט לאט המיזם הפך לאג'נדה חברתית מדהימה המעודד כלות לתרום את שמלת כלולותיהן כך שיעשה בשמלות הללו שימוש לכלות נוספות ולהקל בהוצאות החתונה. ישנה חשיבה אקולוגית: שמלות שמתבלות מועברות לפרויקטים אשר עושים שימוש בבדים.

הדבר היפה הוא שמנהלות אותו שש נשים שבחרו להנציח את הדס בן שושן ז"ל ברגעים הכי שמחים של החיים  וכל זאת בהתנדבות, חלקן חברות של הדס בן שושן ז"ל וגם אימה וכל אחת אחראית על תחום אחר ,כמובן וחשוב לציין שארגון "אהבת הדס" מתקיים ללא מטרות רווח.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

דווקא השנה בשנת הקורונה חל שינוי משמעותי החתונות הפכו להיות יותר אינטימיות וצרכי הכלות השתנו לאין שיעור. בתקופה הזו כבר לא מגיעות רק כלות שאין להן אפשרות, אלא גם כלות שמתחברות לאג'נדה החברתית ומעוניינות בשמלה יד שנייה.

כיום סטודיו "אהבת הדס ממוקם ברמת גן מעוצב בטוב טעם ומשמש סטודיו יד שניה לכלות וקיימות בו כ-200 שמלות בכל הסגנונות והמידות אשר מתאימות לכלל המגזרים, הוא מנוהל ביד רמה עם שירות מקצועי.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-חדשות-האופנה
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

רוחה של הדס בן שושן ז"ל והרצון הגדול שלה לעזור ולשמח מקבלים משמעות אדירה במקום המופלא הזה.

כל כלה שמגיעה זוכה ליחס אישי ומקבלת שמלה המותאמת לה באופן אישי. במקום נמצאות תופרות אשר ידאגו לייצר את ההתאמות. בנוסף, ישנה אפשרות לקבל גם נעליים ותכשיטים ושלל אביזרים וכל זה בעלות חברתית של 700 שקל.

כרגע הסטודיו שמשרת מטרה נעלה נמצא במצב הישרדותי וישנו רצון גדול ולחולל שינוי חברתי המאפשר לכל כלה להתחתן שלגופה שמלת חלומותיה, ויחד עם זאת להתחבר לחיים ולהיעזר בקיים ואחד בשני.

אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה-דיגטלי
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

בואו נעשה מעשה טוב בשנה מורכבת זו ונמשיך לתת לליבה של הדס בן שושן ז"ל לפעום בפרויקט המדהים, היכנסו לאתר ותתרמו כפי יכולתכם. כי הרי כולנו רקמה אנושית אחת.


אהבת-הדס-שמלות-כלה-ב-700-שקל-מגזין-אופנה-ישראלי
אהבת הדס. שמלות כלה ב-700 שקל. צילום: נסיה אלון

זה המקום לפנות למעצבות ומעצבי שמלות כלה אשר מוכנים לתרום שמלות מקולקציות קודמות ולסייע לסטודיו להגדיל את מאגר השמלות הקיים בו.


"אהבת הדס" האתר: https://www.ahadas.org/
"אהבת הדס" אינסטגרם: https://instagram.com/aahavat_hadas


אסתר בר מוחא

אסתר בר מוחא – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: ester_bar_moha

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com

אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1,

Beauty fashion Fashion israel Fashion Magazine Fashion News hair Makeup photography style Trends zara אופנה אופנה 2021 אופנה ישראלית אופנת גברים אופנת נשים איפור אפי אליסי אתר אופנה אתר אופנה 2021 ביוטי הפקות אופנה זארה חדשות אופנה חדשות האופנה טיפוח טרנדים טרנדים 2021 כתבות אופנה מגזין אופנה מגזין אופנה 2021 מגזין אופנה אונליין מגזין אופנה ויופי מגזין אופנה ישראלי מגזין אופנה לנשים מעצבי אופנה סטייל עיצוב אופנה צילום צילום אופנה קורונה קסטרו שבוע האופנה שיער שמלות כלה

תגובות פייסבוק