שנקר וניו באלאנס

שנקר וניו באלאנס -1
|

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר וניו באלאנס, מותג נעלי הספורט האופנתי בשיתוף פעולה שכולו תצוגה של אופנה ואוונגרד

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר ומותג נעלי הספורט והאופנה ניו באלאנס חוברים יחד לתצוגה משותפת במסגרת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2015.

מה בתצוגה: התצוגה תספק פרשנויות מגוונות של המונח אוונגרד, הבאות לידי ביטוי בחיפוש צורני של גזרות חדשות, שילובי חומרים, פלטות צבעים ויחסים בין הגוף לבגד. על המסלול ייפגשו עיצובים מפרויקטים מצטיינים של סטודנטים משנים ב' ו– ג' בקטגוריות שונות, מג'ינס ובגדי ספורט, דרך מחויטים ועד ללבוש ערב עם עשרות דגמים אופנתיים וצבעוניים בשילובי חומרים לא שגרתיים של נעליים מקולקציות הפרפורמנס והאופנה של מותג הספורט האמריקני- הבינלאומי ניו באלאנס לחורף 2015-16.

שנקר וניו באלאנס
עמיר מרק לשנקר וניו באלאנס בשבוע האופנה צלם אביב אברמוב

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בהובלתה של הגב' לאה פרץ היא אחת המוערכות בעולם האופנה. תכנית הלימודים במחלקה מעודדת לביטוי אישי, מקורי ויצירתי בכל התחומים של עולם האופנה והאביזרים. מדי שנה משתלבים בוגריה בעבודה ובהתמחות אצל המעצבים המובילים בעולם, מציגים בתערוכות יוקרתיות וזוכים בפרסים ובהכרה בינלאומית.
בחודש אוגוסט  האחרון, בדירוג מקיף ביותר וראשון מסוגו שנערך על ידי אתר האופנה הנחשב Businnes of Fashion דורגה המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר במקום החמישי בקטגוריית בתי הספר המשפיעים על עולם האופנה, ובמקום ה-11 בין כלל בתי הספר לעיצוב אופנה בעולם.

חברת ניו באלאנס שבסיסה בבוסטון, ארה״ב, היא חברה מובילה בעולם נעלי ואביזרי הספורט לאתלטים. החברה שהחלה את דרכה כיצרנית של תומכים לקשת כף הרגל מייצרת כיום כ-4 מיליון זוגות נעליים בשנה בחמשת מפעליה הפרושים ברחבי העולם. במקביל לנעלי הריצה וההליכה משיקה החברה מדי עונה גם קו לייפסטייל אופנתי המצטיין בעיצובי רטרו בצבעים עדכניים ושילובי חומרים מעניינים ובלתי שגרתיים וכן בסוליות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת לנוחות מקסימלית. חברת סילון ספורט, יבואנית ניו באלאנס בישראל, גאה לקדם את האופנה הישראלית באמצעות מתן חסות לדור הבא של המעצבים בתצוגת שנקר בשבוע האופנה גינדי תל אביב 2015.

תצוגת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר ומותג הספורט ניו באלאנס
תתקיים ביום ב', 19 באוקטובר 2015 בשעה 16:00.

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק