שפי מרציאנו. אנחנו מאוהבים!

|

שפי מרציאנו, או בשמו המקורי אריאל שפיק מרציאנו, שחקן בן 31 מת"א, כובש את הרשתות החברתיות עם סרטונים מצחיקים ושנונים ב'טיק טוק'. "מאמאצחיק מאוד"

שפי מרציאנו. צילום: יקיר שוקרון

מאת: נועם שקד 

שפי מרציאנו, למד משחק  אצל יורם לוינשטיין ומאז שיחק בהצגות רבות בתיאטרון "הבימה": "סיפור פשוט", "המאהב", "גבעת חלפון אינה עונה" "love love, love" ועוד.  לפני מספר שנים זכה ב"פרס השחקן המבטיח" בטקס פרסי התיאטרון.

https://www.facebook.com/shefi.marziano/videos/10223972833055270/?tn=%2CdlC-R-R&eid=ARDGMEpKVuHL7014f9c4f2U2bE7u4fLDK_SHX3zdoMFF7cfBQjDberxV8y0VK-2u2MqWMlRmPvjV8Nsm&hc_ref=ART00pW3XuTfkO218DtnovVk-wlylcBIkU5gbhLRXO-tPo7TwvWcye78pXVtfvwEO_4
צילום: פייסבוק

בחודשים האחרונים גם הוא, כמו שחקנים רבים אחרים, נמצא בחל"ת. את הזמן שהתפנה לו הוא משקיע בסרטונים שאי אפשר להישאר אדישים אליהם.

צילום: אינסטגרם

משחקן מצליח בהצגות תיאטרון ב"הבימה" לכוכב טיק טוק – יש סיכוי שזה היה קורה אלמלא הקורונה?
"התחלתי עם ה"טיק טוק" עוד לפני הקורונה. זה התחיל סתם בשביל הצחוקים וזה צבר תאוצה בלי ששמתי לב בכלל עוד לפני הקורונה. העלאתי סרטונים עם החברים הטובים שלי: אור סולני וטל קלאי (טלולה בונט) וסרטונים שלי עושה ליפסינק לקולות של ילדים.

צילום: אינסטגרם

הסרטונים זכו להרבה צפיות ב"טיק טוק", אבל אני חושב שמה שבאמת גרם לסרטונים שלי להגיע לקהל הרבה יותר רחב זו קבוצת "מאמאצחיק" ב"פייסבוק" שפרסמה סרטון שלי וזה גרם לעלייה משמעותית בעוקבים שלי ב"פייסבוק" ולחשיפה הרבה יותר גדולה לסרטונים שלי.

שפי מרציאנו. צילום: יקיר שוקרון

"מזהים אותי ברחוב ומפרגנים זה מרגש אותי וזה כיף ובא לי להחזיר אהבה לכולם"

עוגיות קוקוס. קורסות לתוך עצמן.כשאין את כל המצרכים. כשיש הפסקת חשמל ונגמרת הסוללה. אוהב את האישה הזאת 🤩❤😘😍שבוע טוב אהובים 🤗😍🤗😍🤗😍

Geplaatst door Shefi Marziano op Zondag 30 augustus 2020

מאז שהתחילה הקורונה אני בחל"ת' אז יש לי הרבה יותר זמן פנוי, זה גורם לי לעשות הרבה יותר סרטונים, להשקיע בהם יותר. זה גורם לי לחפש רעיונות חדשים ולנסות להתפתח בתוך זה ולהשתדרג.

צילום: אינסטגרם

אני לא יכול לשחק על הבמות כרגע בגלל המצב, אז הפלטפורמה הזאת נותנת לי אפשרות לשחק ולעשות את מה שאני הכי אוהב' שזה לשחק. אז אין ספק שהקורונה קצת תרמה לזה שאשקיע יותר בסרטונים בטיקטוק. גם זה שאני כבר הרבה זמן לא עובד גורם לי להתחרפן לגמרי ורואים את זה גם בסרטונים."

https://www.instagram.com/p/CFZVM15gKsV/
צילום: אינסטגרם

מאיפה הגיע הרעיון לדבב דווקא ילדה קטנה ומתוקה?
"הטקסט שהילדה אמרה פשוט הקסים אותי והצחיק אותי וחשבתי שזה יכול להיות מצחיק להשתמש בקול המתוק והתמים של הילדה, להביא את האינטרפרטציה שלי לדברים שהיא אומרת וליצור דיסוננס בין החזות שלי, של גבר, לבין הקול התמים של הילדים.

שפי מרציאנו. צילום: יקיר שוקרון

"לא ציפיתי שזה יגיע לכל כך הרבה אנשים"

זה פשוט הצחיק אותי בזמן שצילמתי את זה והוציא ממני את כל השטותניקיות שבי והילדותיות. קיצר היה לי משעמם בבית, חיפשתי מה לעשות, ראיתי סרטון מצחיק של ילדה מדברת על זה שהיא מאוהבת במלא בנים ורוצה להתחתן איתם, זה הצחיק אותי וישר רציתי לעשות לזה גרסה משלי."

צילום: אינסטגרם

"אני נהנה מזה כמו ילד"

האם ציפית להצליח כל כך עם הדמות הזאת? אילו תגובות אתה מקבל?
"האמת שלא היה לי מושג שאפשר להצליח דרך ה"טיק טוק". גם לא חשבתי על זה שאנשים בכלל צופים ב"טיק טוק". לא ידעתי מה זה בכלל. עשיתי את זה בשביל הכיף, בשביל הצחוק, הייתי מעלה גם ל"פייסבוק" בשביל שהחברים שלי יראו ויצחקו קצת. אבל לא ציפיתי שזה יגיע לכל כך הרבה אנשים.

שבוע טוב אהובים😍❤🤩😍❤🤩😍❤🤩קטעים קצרים. ביטוח לאומי הביטחון שלי 🤪אוהב את האישה הזאת!

Geplaatst door Shefi Marziano op Zaterdag 3 oktober 2020

התגובות לרוב מדהימות ומרגשות. ויש לי כבר קשר עם הרבה מהקהל הקבוע שרואה את הסרטונים שלי. אנשים שמזהים אותי ברחוב ומפרגנים זה מרגש אותי וזה כיף ובא לי להחזיר אהבה לכולם."

צילום: אינסטגרם

סלט ביצים 🥗🥚😝🥗🥚😝🥗🥚😝סופ"ש מעולה שיהיה לכם!

Geplaatst door Shefi Marziano op Donderdag 20 augustus 2020
צילום: פייסבוק

בסרטונים  ב"אינסטגרם" וב"טיק טוק" אתה מוכיח כשרון אדיר. האם תמיד היית המצחיקן בחבורה והאם זה לוקח אותך בהכרח לתפקידים קומיים בתיאטרון? 
"קודם כל תודה רבה :). עם החברים שלי תמיד הייתי שטותניק ומצחיק והיינו משתגעים ביחד ועושים שטויות. אבל לעומת זאת על הבמה תמיד קיבלתי תפקידים דרמטיים, חחח אין לי מושג למה. בגלל זה אני חושב שמצאתי חופש ב"טיק טוק" לעשות מה שבא לי ולהביא את ההומור שלי."

צילום: אינסטגרם

"ליצור דיסוננס בין החזות שלי, של גבר, לבין הקול התמים"

צילום: אינסטגרם

יש סיכוי שנמשיך להנות מהנוכחות שלך ב"טיק טוק" גם שהתיאטראות יחזרו לפעולה?
"חח ברוררר. זה כיף לי. אני נהנה מזה כמו ילד. עוד כשהייתי מופיע בתיאטרון בין סצנה לסצנה ובהפסקות הייתי מזרים איתי חברים לצלם סרטוני "טיק טוק".

עוגיות קוקוס. קורסות לתוך עצמן.כשאין את כל המצרכים. כשיש הפסקת חשמל ונגמרת הסוללה. אוהב את האישה הזאת 🤩❤😘😍שבוע טוב אהובים 🤗😍🤗😍🤗😍

Geplaatst door Shefi Marziano op Zondag 30 augustus 2020
צילום: פייסבוק

צילום: אינסטגרם

עצרי הכל!!!! 👸👑😍👸👑😍👸👑😍נפל לך, תרמי! שבוע טוב יפים שלי!

Geplaatst door Shefi Marziano op Zaterdag 10 oktober 2020
צילום: פייסבוק


שפי מרציאנו – טיק טוק: Shefimarziano@
שפי מרציאנו – אינסטגרם: shefi_5marziano@


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי