תמונת ניצחון

save the date. נובה. צילום שי קדם
|

לפני כחודשיים ניסינו ליצור הפקת אופנה בשם: "We will never stop dancing. Nova". בסוף יצאה לנו הפקה עצובה על נרצחי הנובה. הפעם דייקנו את עצמנו. צמרת תעשיית האופנה הישראלית חיבקה ארבעה זוגות ניצולי נובה שעתידים להתחתן. חשבנו כיצד אנו כמגזין אופנה ישראלי יכולים לתרום ולו במעט כדי להעניק להם אור, תקווה וחיוך. רצינו לחזק ויצאנו מחוזקים. התמונות שיצרנו עבורם ישמשו אותם כהזמנה לחתונה, Save The Date או מזכרת מיום מרגש שלא נשכח לעולם. שובל צמח ורן מימון, ניצולי מיגונית המוות ממסיבת הנובה מספרים את הסיפור המצמרר. סוף הסרטון הוא הסיפור היהודי.

תודה מיוחדת על ההתגייסות: שי קדם, אלון ליבנה, שי שלום, הילי ארי, מאי משיח, מעוז דהאן, דורון אשכנזי, נאור מירזה, אוריה עזרן וקרן וולף.

צילום ועריכה דיגיטלית: אליה ברג eliyaberg@, פנטה יאלו fentayyalo@

צילום: שי קדם Kedemstudio@
סטיילינג: ליאת גולן הרמן Liat.golan.herman@
עיצוב שיער: שרון פור Sharonpur@
איפור: ליאל סמוך Lielle_makeupartist@
ע. צילום: מיכל ישראלי michal.israeli.photography@
קונספט והפקה: אפי אליסי fashion_israel.mag@

Save The Date למאיה פריזר ורון אלניצקי

mayaparizer @ronelenitsky@

מאיה פריזר ורון אלניצקי-1

מאיה alonlivne@ רון doron_ashkenazi_menswear@

מאיה פריזר ורון אלניצקי, בני 27. הכירו במהלך התואר הראשון שלהם בבאר שבע. הם מתגוררים ברמת גן עם 2 כלבים. מתחתנים ב-10.6.24.
מאיה: ״רון הכיר לי את סצנת הטראנס ומסיבות הטבע, מסיבת הנובה ב-7.10 הייתה המסיבה השלישית שלי, חיכינו לה כל כך. באנו עם הרבה חברים, ומה שהציל אותנו היו החלטות נכונות והמון מזל. הצלחנו לברוח עם הרכב שלנו עד לקיבוץ סעד, גם כשירו עלינו המשכנו לנסוע ישר (לא זיהינו מאיפה ירו עלינו). התחבאנו בסעד למשך 25 שעות אצל משפחה שהכרתי דרך קבוצת סטודנטים בווטסאפ שבמזל לא יצאתי ממנה. ביום בו יצאנו, רון התגייס למילואים במכלול האש בפיקוד דרום. אני עברתי להורים והתחלתי טיפול לפוסט טראומה. הצטרפתי למשלחת במימון פרטי של אזרחים אמריקאים שהיו ב-7.10 בנובה או כאלה שגרו בעוטף. במשך עשרה ימים עברתי בין הקמפוסים ברחבי ארצות הברית. חזרתי לשבוע לישראל. לאחר מכן רן ואני טסנו יחד שוב לארצות הברית להמשיך מסע ההסברה.״
כיום: מאיה חוקרת אבטחה בסיסקו ורון מנהל לקוחות ב-ibi

Save The Date לנחמן דנינו ורחל שני

rachelshani @nachmandanino@

נחמן דנינו ורחל שני - 1

נחמן nouveaurichedog@ רחל may_mashiah@

נחמן דנינו בן 19 ורחל בת 18 מתגוררים בחריש. בזוגיות מעל שנתיים.
נחמן: ״אנחנו מתכוונים להתחתן בקרוב. רחל לא הייתה איתי במסיבה. בכל זמן המילוט שלי לא הפסקתי לדבר איתה בטלפון.״
כיום: נחמן עובד בביטוח ישיר, רחל במאפיה.

Save The Date לשרון זנזורי ותמיר חלפון

Sharonzanzuri @Tamir_halfon@

שרון עוזר ותמיר חלפון-1

תמיר: mirza_by_naor@ שרון _oriaazran@

שרון זנזורי ותמיר חלפון בני 27. כמעט 3 שנים ביחד ומתחתנים ב-14.8.24.
שרון: ״שנינו אוהבי טראנס. אוהבים לצאת ביחד למסיבות טבע. החופש, האהבה, השמחה, והאנרגיות שהרחבה נותנת לך, ממלאות לך את כל המצטברים בגוף. את הכרטיסים רכשנו כבר בחודש יוני. חיכינו למסיבה הזאת בצפייה גדולה כדי לסיים כמו שצריך את חופשת הסמסטר. הגענו כדי לחגוג את החיים ואת החופש, ובסוף נסנו על נפשנו באמצע טבח שהרגיש כמו חלום בלהות. יצאנו משם בנס. הכל קרה מהר והרגיש כמו שנה. חוסר ודאות מוחלטת, הבנו שאין מי שיציל אותנו מלבד עצמנו. הזמן לחשוב נגמר. כדורים שרקו מעלינו, ומחבלים מגיעים מהאופק. רצנו על חיינו בשדות, מחזיקים ידיים חזק לא יודעים באמת לאן הכי טוב לרוץ, בלי כוחות נפשיים אבל גם בלי ברירה. אחרי הרבה זמן של ריצה, מצאנו רכב עם אנשים מהמסיבה, נכנסו אליו ונסענו איתם דרך השטח במשך שעה עד שאיכשהו הגענו למשטרה נתיבות. החלטנו החלטות שלא ידענו מה יהיה גורלן ורק בדיעבד הבנו שהחלטנו נכון״.
כיום: שרון לומדת סיעוד באוניברסיטת בן גוריון, תמיר לומד מדעי המחשב ב-hit.

Save The Date לשובל צמח ורן מימון

Shoval_tzemah @Ranmaimon@

שובל צמח ורן מימון-9

שובל hili_ari@ רון shai.shalom@

שובל צמח בת 26 ורן מימון בן 33. ביחד שנתיים. התארסו חודש לפני המסיבה. מתחתנים ב-3.7.24.
שובל: ״הייתה לנו השגחה עליונה. היו לנו ארבעה התקלויות עם המחבלים במהלך השבעה באוקטובר: במיגונית, בשטח, בבסיס בו הם השתלטו עליו ובדרך אל בית החולים. הגענו למסיבה רבע שעה לפני שהכל התחיל. ברחנו לרכב ונסענו. היו המון שיגורים נכנסנו לאחת המיגוניות. רן ואני ושני חברים טובים שהתבררה כמלכוד. ירו לתוך המיגונית וזרקו לתוכה רימונים. אני ורן נפצענו מרסיסים. איבדנו חברה טובה שלנו שנרצחה במיגונית איתנו. ברחנו במשך שעות בשטח ואז הגענו לבסיס שם עד שהתפנינו לסורוקה. עברנו ניתוחים והיינו מאושפזים.״
כיום: לא חזרו לעבודה.

מיגונית המוות ותמונת ניצחון

כשכבו המצלמות ושאון קיפולי הציוד נשמע היטב ברקע. ישבתי עם שובל צמח ורן מימון, ניצולי מיגונית המוות ממסיבת הנובה לשיחה. הם היו יחד עם חמישים אנשים במיגונית. אי אפשר היה לנשום. מעטים ביותר שרדו. הם כאן לספר את סיפורם כפי שלא נשמע מעולם.
ניסיתי להשתמש בפוטותרפיה ובדמיון מודרך. לא למדתי את זה מעולם, למעט הסבר קצר של הצלמת רויטל שבי קורן שצילמה. פיקששתי לא מעט. לעיתים המציאות גברה על הדמיון המודרך. והסוף? הוא מספר את הסיפור שלנו כעם.

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Editor in Chief: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריה הפקות אופנה
תגובות פייסבוק