חנות פופ אפ של מותגים מובילים תיפתח בעופר הקריון – כל ההכנסות קודש לנערות בסיכון

חנות יד שניה בעופר קריון. צילום: שי קדמי -5
|

חנות פופ-אפ של מותגים מובילים תיפתח בקניון עופר הקריון, בשיתוף המשפיענית והפילנתרופית לובה ג'ייקובסון, הממשיכה את פעילותה למען הקהילה ואת הפרויקט שלה למען עמותות המטפלות בנערות בסיכון.

מאת: מערכת המגזין

חנות הפופ אפ בעופר הקריון תפעל במשך 5 ימים, החל מה-19.1 עד ה-23.1.2022 ותכלול פריטים של מותגים מובילים שנתרמו ישירות מארונותיהן של הסלבריטאיות והפאשניסטות המובילות בישראל כאשר כלל ההכנסות ממכירת הפריטים יועברו קודש לתרומה למען נערות בסיכון. לראשונה בחנות הפופ אפ ימכרו פריטים לא רק לנשים אלא גם לגברים!

בין העמותות אליהן עוברות התרומות:  "בית רות" בעפולה "כפר זוהרות" במגדל העמק ועמותת "אותות" המפעילה רשת מסגרות לנערות בסיכון. מדובר בנערות בגילאי 13-18 שהוצאו מבתיהן ע"פ צו של בית משפט.

בזכות פעילותה של ג'ייקובסון הועבר לעמותות המוזכרות לעיל סכום של מעל חצי מיליון שקלים המאפשר לנערות לקבל הכשרה מקצועית ועוד מגוון תכניות אשר מתקיימות במסגרת העמותות ביניהן: תכנית פעילות קיץ, תכנית טיפול באומנויות בפוסט טראומה, תכנית הכשרה מקצועית "מבשלים עתיד " ועוד.

חנות יד שניה בעופר קריון צילום שי קדמי (81)1
חנות יד שניה בעופר קריון. צילום: שי קדמי

"הפרויקט" "FASHION with LOVE" אופנה באהבה הינו מכירה של פריטים מארונותיהם האישיים של פאשניסטות/ים, סלבריטאיות/ים מובילים מתוך הארונות הפרטיים שלהם שנתרמו על ידיהם לטובת הפרויקט עם מטרה נעלה – לעזור לנערות בסיכון. 

המטרה של לובה היא לא רק גיוס הכספים למען הנערות אלא גם העלאת המודעות לתופעה הקשה שבעקבותיה אלפי נערות מוגדרות כנערות בסיכון ומוצאות מביתיהן בצו בית המשפט ולכן, לובה פועלת יום יום במטרה להגיע לכמה שיותר אזורים ברחבי הארץ ולקהל הרחב. 

הפריטים באיכות מעולה ושמורים היטב. טווח המחירים נעים בין 100 ל-1000 שקל לרוב הפריטים. למעט פריטים יוקרתיים במיוחד כמו תיקי מותגים ועוד. הפריט היקר ביותר הוא תיק חדש באריזה מקורית של לואי ויטון במחיר 5,500 שקל כאשר מחירו המקורי בחנות הינו 8,300 שח. ניתן יהיה גם למצוא תיק של סטלה מקרטני ב-900 ₪. 

בין הקולבים  בחנות ניתן למצוא את המותגים הבאים:  Louis vouitton, Gucci, Prada, Balmain, Dior, Luoboutin, Balenciaga, Missoni,  Stella McCartney, Alexander Wang, Isabel Marant, Zadig&Voltaire,  IRO Paris, Sandro, Maje  ובנוסף, פריטים ממעצבים פחות מוכרים אך יפים ואיכותיים.

חנות יד שניה בעופר קריון צילום שי קדמי (84)5
חנות יד שניה בעופר קריון. צילום: שי קדמי

חנות הפופ אפ תיפתח בקניון עופר הקריון ותמוקם במרכז הקניון

פעילות החנות בתאריכים 19-23.01.2022 בין השעות א'-ה' 10:00-22:00 ו' 09:00-14:00 שבת – חצי שעה מצאת שבת עד 22:30.

הפקה : ליאת מוליוב

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק