אנסטסיה אברבוך. קמפיינים בארץ ובעולם, אוטוטו 100K באינסטגרם והיא רק בת תשע

אנסטסיה אברבוך - 7 -Anastasya Averbukh
|

אבא שלה הביא הרבה כבוד לספורט הישראלי, היא החלה לדגמן בגיל שלוש, נבחרה כאחת הילדות היפות בעולם. פרזנטורית של Dovita Bridal. החודש היא פתחה וסיימה תצוגת אופנה גדולה בטורקיה. אנסטסיה אברבוך ילדת הפלא של עולם הדוגמנות הישראלי והבינלאומי

 

אנסטסיה אברבוך - 2 Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

 

מאת: נועם שקד

אם השם אברבוך נשמע לכם מוכר זה לא במקרה. אלכס אברבוך, אתלט עטור מדליות ומי שעדיין מחזיק בשיא הישראלי בקפיצה במוט. לאברבוך שלוש בנות. טניה בת 23, דיאנה בת 15 שמצטיינת בספורט בעקבות אביה ואנסטסיה. דוגמנית יפיפיה, זהובת שיער עם רזומה עשיר של קמפיינים בארץ ובחו"ל ו-100,000 עוקבים בחשבון האינסטגרם הרשמי. היא בת תשע, תלמידה בכיתה ד׳ מנתניה והחלה לפסוע בעולם הדוגמנות כשהייתה בת שלוש. אנסטסיה מיוצגת בסוכנות עלית מודלס ישראל.

 

האם זו הייתה יוזמה של ההורים או שמישהו "גילה אותך"?
״כשהייתי מסתובבת עם הורים שלי תמיד היו מסתכלים עליי אנשים ואומרים להורים שלי שאני ילדה מאוד יפה וחייבת לדגמן. להורים שלי לא היה שום מושג בעולם הדוגמנות. איך להתחיל ולמי לפנות. יש להם חברות שמחזיקות משרד יחסי ציבור בשם BIcommc והן ראו בי ובאחיות שלי פוטנציאל לדוגמנות וביקשו מההורים להכין מספר סטים שלי מול מצלמה. התמונות הגיעו לידי חברת אופנה שמתעסקת בתחום אופנה לילדים קטנים והם הזמינו אותי ליום צילום לקמפיין חדש. נשארתי שם גם לעוד מספר קמפיינים נוספים. כשהתחלתי לא הייתי מיוצגת בסוכנות. לא ידענו איך להצטרף, לאן ואיך זה עובד בכלל. תוך כדי יום הצילום הכרנו ילדים שכבר עבדו בתחום ואת האימהות שלהם והתחלנו להבין איך זה עובד. שלחנו תמונות והתקבלנו ל-HH Models, הסוכנות הראשונה שלי. התחלתי לקבל הזמנות לאודישנים ולעבור אחד אחרי שני״.

 

אנסטסיה אברבוך - 4- Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

אנסטסיה אברבוך - 3 - Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

 

מתי הייתה הפריצה?
״בגיל 7 פנו אלינו מ-״By NextGeneration״ Elite Models Israel והם מייצגים אותי. יש מאחוריי קמפיינים רבים. כמעט עבור כל חברות האופנה בארץ המייצרות אופנה לקטנטנות. בגיל 8 הגיעו קמפיינים גדולים יותר בהם אני הפרזנטורית. הראשון, שאני מאוד אוהבת, היה לחברת ״גוטקס״ עבור הליין ״פלפל״ – בגדי ים לקטנות. מיד אחרי זה הגיע הקמפיין הבינלאומי הראשון שלי. Dovita Bridal, חברה לאופנת כלות מטורקיה קיבלה אותי כפרזנטורית שלהם לליין שמלות שושבינה וערב לילדות קטנות. אני עדיין הפרזנטורית שלהם. החודש לקחתי פתחתי וסגרתי תצוגת אופנה שהתקיימה באיסטנבול, טורקיה. זאת הייתה תצוגת אופנה ראשונה שלי בחו"ל מול המון צופים מכל העולם. השתתפתי בצילומי קמפיין לקולקציה החדשה לשנת 2019. הייתה חוויה בלתי נשכחת. הצטלמתי באיטליה ל-Elisabetta Franchi, חברה אופנה בינלאומית ובמוסקבה לפרויקט: Topministarmodels. נבחרתי להצטלם עם 10 הילדות הכי יפות בעולם עם אנה קניאזבה (הילדה הכי יפה בעולם), אנה פאבגה, ווויאולטה אנטונובה. בספטמבר 2018 מגזין LOfficial Kids הכניסו אותי ל-TOP 50 of most beautiful childrens of the word. יש לי עוד תכניות לצילומים בארץ ובחו"ל״.

 

 

 

איך זה להיות דוגמנית כוכבת בגיל כל כך צעיר? האם יש קנאה מצד החברות בכיתה או שהן מפרגנות?
״אני לא חושבת על עצמי ש״אני כוכבת״ בכלל. אבל אם אנשים חושבים עליי שאני כוכבת אז מאוד משמח. אני יודעת שהרבה אנשים והרבה ילדים מכירים אותי, לפעמים הם מזהים אותי ובאים אליי. כשאנחנו מסתובבות ברחובות או בקניונים ומבקשים תמונה ביחד, אני מאוד שמחה וזה נותן לי הרגשה מאוד טובה ונעימה. תמונות כאלה אנחנו תמיד מיד משתפות באינסטגרם שלי עם תיוג שם של כל ילדה או ילד, הרוב בינתיים ,ילדות. (חחח). אני מאוד אוהבת חברות. יש לי המון חברים בבית ספר, בחוגים ובכל מקום אחר. אני מתחברתבקלות לחברים חדשים. בין החברים תמיד יש כאלה שיפרגנו וכאלה שלא. אבל מהאחרונים יש פחות. ההורים, צוות המורים וההנהלה של בית הספר שלי מאוד עוזרים לי״.

 

 

אנסטסיה אברבוך - 5 - Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

 

 

כדוגמנית צעירה מאוד, נחשפת לעולם האיפור והאופנה בגיל מאוד מוקדם, האם יש סיכוי לראות אותך עם ליפגלוס או בייביליס גם מחוץ לסט הצילומים, או שאת עושה הפרדה ברורה בין הסט לחיים של ילדה צעירה?
״אני מאוד אוהבת שמאפרים אותי, עושים לי תסרוקות ומלבישים אותי בימי צילום בבגדים ולוקים הכי אופנתיים. אבל בחוץ אני מסתובבת עם קוקו בשיער ובגדים הכי בייסיק שיש (טייץ ,מכנסי ספורט, ג׳ינס ,טי שירט ונעלי ספורט). כך אני יוצאת מכל יום צילום, ישר שוכחת איפה הייתי לפני דקה וממשיכה בחיים של ילדה קטנה רגילה״.

 

כבת לאבא ספורטאי אולימפי, האם גם את עוסקת בענף ספורט? אם כן, איזה ואיך את מוצאת את הזמן עם הלימודים והדוגמנות?
״אבא שלי ספורטאי אולימפי וכשהייתי יותר קטנה הצטרפתי תמיד לאימונים שלו שהוא מעביר לילדים, היום כבר פחות. אני מאוד אוהבת לעשות ספורט, אבל יותר אני אוהבת במה. אני רוקדת HipHop, לומדת בבית ספר לתיאטרון ואומנות הבמה. אני רוקדת ריקודים סלוניים״.

 

אולי המון אנשים חושבים ״איך יש לה זמן לכל הפעילות העמוסה?״
״זה רק נראה כך שאני עמוסה בדברים וזה ממש לא. אני חייה חיים של ילדה קטנה רגילה, חיים מאוד כייפיים ומאוד מעניינים – בבוקר כמובן לימודים, אחר הצהריים חוגים וטיולים עם חברים. הצילומים לא מתקיימים כל יום או כל שבוע. ההורים שלי עוזרים לי המון״.

 

אנסטסיה אברבוך - 9 Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

 

יש קמפיין אליו הצטלמת שאהבת במיוחד?
״כל קמפיין שלי אני מאוד אוהבת. אבל אני הכי אוהבת לטוס לצילומים בחו"ל. זאת ממש חוויה ענקית״.

 

מי המודל לחיקוי שלך בארץ או בחו"ל? (בטח אמרו לך המון פעמים שאת מזכירה את בר רפאלי כשהייתה צעירה, אולי היא המודל?) כמו איזו דוגמנית היית רוצה להיות עוד 10 שנים? או אולי בכלל יש לך שאיפות להיות משהו אחר ולא דוגמנית?
״יש המון דוגמניות בארץ שאני אוהבת. נטע אלחמיסטר, סופיה מציטנר, דנה זרמון, אלין כהן. ובחו"ל את גל גדות וקורל סימנוביץ. בעתיד אני רוצה להמשיך לרקוד, לדגמן ולשחק בתיאטרון מאוד גדול״.

 

 

מי אחראי על עמוד האינסטגרם שלך שעוד רגע יגיע ל-100.000 עוקבים והאם מתייעצים איתך לגבי תמונות/סרטונים שמעלים?
״את עמוד האינסטגרם מנהלת אמא שלי. אבל אנחנו בוחרות ומעלות תמונות וסרטונים ביחד. אמא משתפת אותי גם בהודעות שרושמים לי ילדים בפרטי ואנחנו מנסות תמיד לענות לכל אחד מהם״.

אנסטסיה, מה את אוהבת יותר?

ברבי או בראץ': ״ברבי״.
לרקוד או לשיר: ״גם לרקוד וגם לשיר. לשחק בתיאטרון, לעשות ספורט ולשחק כדורגל עם בנים בהפסקות בבית הספר״.
סטטיק ובן אל או נועה קירל: ״נועה קירל וסטפן״.
לשחק במחשב או לקרוא ספר: ״לשחק במחשב, להתכונן למבחנים ולדגמן״.

 

אנסטסיה אברבוך - 6 - Anastasya Averbukh
אנסטסיה אברבוך

 

האינסטגרם של אנסטסיה אברבוך: anastasya_averbukh_official

צילומים: annavolk.photographyyanachuvalovasagidaharyguygilad

 

 

נועם שקד – עיתונאית אופנה Efifo
האינסטגרם של נועם שקד:  noam.shaked    cokiaje

 

 

Efifo – מגזין האופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
כתובת המערכת: ויצמן 68 ב׳, דירה 3 גבעתיים
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריות דוגמניות, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק