CND ספא וטרנד המניקור הקובני

EFIFO, אתר אופנה, סדרת הספא של CND. צילום: יח״צ - 1
|

חברת CND הבינלאומית המתמחה בעולם הציפורניים, פותחת סניף חדש במרכז ומשיקה את CND ספא, מוצרי טיפוח על בסיס מלפפונים לטיפוח כפות הרגליים. וגם: תכירו את טרנד המניקור הקובני

EFIFO, אתר אופנה,סדרת הספא של CND. צילום: יח״צ
סדרת הספא של CND. צילום: יח״צ

 

מאת אפי אליסי

שגרת טיפוח קבועה לכפות הרגליים חיונית בעיקר בשל שתי בעיות עיקריות: האחת, העדר לחות מספקת לכף הרגל הגורם לעור יבש וסדוק והשנייה, הסרת ה"קאלוס" (עור גס וקשה – שכבות עור מתות) מנקודות הלחץ והעקבים.
קרם לחות לרגל הוא בבחינת מוצר חובה, בדיוק כמו קרם הלחות לפנים. הרגליים נושאות את כובד משקלנו באלפי הצעדים שאנחנו צועדים מדי יום ותפקידו של הקרם לרכך את העור ולאפשר את הסרת העור הגס והקשה הצומח בעיקר סביב העקב משום שמדובר באזור שלא מוזרם אליו דם כראוי. בהעדר שימון וסיכוך ראוי עור כף הרגל מתייבש, נעכר אך כשמזינים אותו כהלכה הוא משתפר במהירות מפתיעה.
CND מצרפת קרם טיפולי שיקומי לכפות הרגליים המבוסס על מלפפונים. התכשיר מיועד לתרום להזנה עמוקה, לריכוך העור וכן לעזור לשמור על גמישותו. איזון רמת הלחות בכף הרגל תמנע יובש קשה העשוי להוביל לחתכים ולסדקים.

 

EFIFO, אתר אופנה, קרם מלפפונים טיפולי לכפות הרגליים מסדרת הספא של CND. צילום: יח״צ
קרם מלפפונים טיפולי לכפות הרגליים מסדרת הספא של CND. צילום: יח״צ

 

מלפפונים?

סגולותיו הבריאותיות והקוסמטיות של המלפפון זוהו כבר בתקופה קדומה מאד. המלפפון היה פופולרי במיוחד בקרב הציוויליזציה העתיקה, היוונית, הרומית והמצרית בשל היותו בעל תכונות מרגיעות ומרעננות. המלפפון מכיל כמעט 95% מים, ובנוסף להם הוא מכיל רכיבים מזינים כגון: מינרלים (אשלגן, מגזיום, אבץ, צורן וסיליקה), סיבים וויטמינים (B,E,C) שנמצאים בעיקר בקליפה וכן נוגדי חמצון. החומצה הקפאית המצויה מסייעת לגוף לסלק ראדיקלים חופשיים וקומפלקס מרכיביו מספק אקסטרא לחות ומעניק תחושה מרעננת כאשר משתמשים בו לטיפוח העור.
1. מלפפונים הם מקור להשבת לחות שאבדה.
2. המלפפון מועשר באשלגן ומגנזיום החיוניים לעור ומהווים מקור נהדר למינרלים.
2. הסיליקה והגופרית שבמלפפון מעודדים עור חלק ומחוטא.

 

EFIFO, אתר אופנה, קרם מלפפונים טיפולי לכפות הרגליים מסדרת הספא של CND. צילום: יח״צ
קרם מלפפונים טיפולי לכפות הרגליים מסדרת הספא של CND. צילום: יח״צ

שימוש בקרם

1. מחליק את מרקם העור.
2. מרגיע יובש וגירויים בכף הרגל.
3. מטפל בעקבים מחוספסים.
4. תורם לרמת לחות גבוהה לכף הרגל בשל נוכחות רכז מלפפונים.
5. מועשר באלוורה ותמצית קמומיל להרגעה.

שימוש: מומלץ שימוש יומיומי לפני השנה כאשר כפות הרגליים במנוחה.
מחיר: 98 שקל, בסניפי CND, במכוני הטיפוח, הספא והמניקור ברחבי הארץ.

 

EFIFO, אתר אופנה, טרנד המניקור הקובני. צילום: יח״צ
טרנד המניקור הקובני. צילום: יח״צ

RHYTHM & HEAT – קצב קובני בקולקציית קיץ 2017 של CND

55 שנה של מלחמה קרה בין המעצמה הגדולה בעולם לבין המדינה הקטנה שבים הקאריבי הגיעו לסיומן ב-20 ביולי 2015 וחידוש היחסים עם ארה"ב הוליד פריחה אומנותית רבה בקובה. חידוש היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות הוביל לפתיחת שערי הברזל של קובה לאזרחים אמריקאים ומאז כינון היחסים עם אמריקה רבים מבקשים לבקר בקובה וליהנות מהאווירה המיוחדת שלה. לא מעט תיירים מגיעים אליה בשל הסצנה המוזיקלית החזקה שבה ובהתאמה, זינקה תעשיית האופנה על היעד האקזוטי החדש, הציבה את המוזיקה הקובנית בשילוב עם שמחת החיים הטבעית של התושבים, והסגגנוניות שמאפיינת את כהשראה מרכזית רבים.
CND המותג האמריקאי למוצרי לק וציפורניים אינו מתעלם מהשתלטותה של תעשיית האופנה על קובה והוא צועד אחר מותגי אופנה מובילים שכבר בקולקציות שלהם דימוי של יעד סקסי חושני ואקזוטי (וראסצ'ה, טרייסי ריס, מת'יו ווילאימסון) ובמיוחד לקיץ 2017 הוא השיק את  קולקציית RHYTHM & HEAT שנוצרה בהשראת קובה וסגנונות המוזיקה הצבעוניים, התוססים, הדינאמיים והאנרגתיים שלה.

 

EFIFO, אתר אופנה, מניקור קובני של CND לקיץ 2017. צילום: יח״צ
מניקור קובני של CND לקיץ 2017. צילום: יח״צ

 

ההשראה: קובה האקזוטית: מוזיקה סוחפת, חופים שטופי שמש, השפעה פרחונית אקזוטית בהשראת הדפסי בדים פרחוניים המאפיינים את המקום וצורות גיאומטריות חדות, המזכירות אמנות שבטית.כיאה להשראה ולניחוח החושני והצבעוני העולה מרחובותיה של הבירה הקובנית, גם קולקציית הלק החדשה, צבעונית ועשירה, כזאת המכתבת עם תמונות מוכרות ממועדוני סלסה.
הייחודיות: מניקור קובני –  שימוש ביותר מגוון לק אחד על הציפורן ובשילוב של צבעים מנוגדים ועוצמתיים גם בעיצובים קלאסיים המוכרים לנו מהעבר.
הקולקציה: גוונים עוצמתיים של לקים הזכו לשמות המתכתבים באופן הרמוני עם הווי המקום.

 

EFIFO, אתר אופנה, CND. קולקציית לקים, קיץ 2017. צילום: יח״צ
CND. קולקציית לקים, קיץ 2017. צילום: יח״צ

שמות הלקים: ירוק בהיר ומתקתק: קנה סוכר – Sugarcane, אדום לוהט: קצב הממבו – Mambo Beat, כתמתם בהיר ורך: צדפים בחול – Shells in the Sand, אדום בורדו בשל ועסיסי: גויאבה בשלה – Ripe Guava, ירוק עמוק של צמרות הדקלים: דקל דקו – Palm Deco, הים הקריבי: מתז של כחול ירוק – Splash of Teal

 

EFIFO, אתר אופנה, מניקור קובני. הטרנד לציפורניים קיץ 2017 של CND. צילום: יח״צ
מניקור קובני. הטרנד לציפורניים קיץ 2017 של CND. צילום: יח״צ

*כל הגוונים המוצעים בסדרת הלקים VINYLUX מוצעים גם כלק ג'ל מקצועי Shellac המיועד למכוני הציפורניים המקצועיים, למניקורסטיות ולפדיקוריסטיות.
מחיר: 55 שקל, בסניפי CND, במכוני היופי, המניקוריות והטיפוח ברחבי הארץ.

 

 

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק