זוהרת ורעננה עם סקין הבוסטר צ'יטוקר

ד״ר מקסים סקסונוב בעת מתן טיפול סקין בוסטר. צילום: יח״צ-1
|

מאיה אושרי כהן חזרה הביתה, הביטה במראה ושמחה לראות את הרעננות והחיים החדשים שקיבלו עור פניה תחת טיפול Cytocare שעברה ב״פרסונה – אומנות מודרנית באסתטיקה״

 

עמית דרגצקי מנהלת הקליניקה וקוסמטיקאית פארא רפואית .ד״ר מקסים סקסונוב רופא מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ופולשנית, ורופא אסתטיקה.
 ד״ר מקסים סקסונוב רופא מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ופולשנית ורופא אסתטיקה, עמית דרגצקי מנהלת הקליניקה וקוסמטיקאית פארא רפואית. צילום: יח״צ

 

מאת: מאיה אושרי כהן

 

כשהגעתי למכון ״פרסונה – אומנות מודרנית באסתטיקה״, מרכז לרפואה אסתטית ולטיפוח היופי. תחת קורת גג אחת ניתן ליהנות מטובי המומחים וממיטב הטכנולוגיות המתקדמות והבטוחות ביותר. את פניי קיבלו ד״ר מקסים סקסונוב, רופא מומחה ברדיולוגיה אבחנתית ופולשנית, אסתטיקה רפואית ועמית דרגצקי, מנהלת הקליניקה וקוסמטיקאית פארא רפואית. במכון החדש והמפנק שלהם נין למצוא תחת קורת גג אחד את כל מה שאישה חולמת עליו. ויותר: אסתטיקה רפואית, הסרות שיער איפור קבוע, איפור לאירועים, טיפוח כף היד והרגל, טיפולי פרפין שיזוף בהתזה עיצוב ופיסול הגוף.

״פרסונה - אומנות מודרנית באסתטיקה״. הקליניקה. צילום: יח״צ
״פרסונה – אומנות מודרנית באסתטיקה״. הקליניקה. צילום: יח״צ

במהלך הביקור טופלתי על ידי ד"ר מקסים סקסונוב בסקין הבוסטר צ'יטוקר. Cytocare מיוצר על ידי מעבדות החברה הצרפתית שוויצרית REVITACARE ומגיע אלינו ארצה על ידי חברת סלע מדיקל. ד״ר מקסים סקסונוב הסביר לי שהייחוד של הטיפול המופלא הוא בהרכב הוויטמינים, המינרלים, הפפטידים וחומצות אמינו. כולם חיוניים ביותר לעור צעיר ובעיקר לעור הבוגר וידועים כמחיים ומשיבים לחות ואלסטיות לעור הפנים והגוף. ההרכב הייחודי של סקין הבוסטר צ'יטוקר גורם לאזור המוזרק להיות עשיר בלחות ובייצור סיבים קטנים של קולגן ואלסטין. התוצאה: עור חיוני, בריא, אלסטי וקורן. לאחר ההזרקה הטיפול מאפשר אף מילוי קמטוטים וחריצים קטנים בעיקר בקרב מטופלות צעירות. לנשים בעלות עור בוגר יותר הטיפול מעניק אפקט של עור מתוח וקורן המתקבל ממש בתום הטיפול.

ד״ר מקסים סקסונוב בעת מתן טיפול סקין בוסטר. צילום: יח״צ
ד״ר מקסים סקסונוב בעת מתן טיפול סקין בוסטר. צילום: יח״צ

ד"ר מקסים סקסונוב ביצע הזרקה על כל עור הפנים. הטיפול היה יחסית קצר וממוקד, כ-20 דקות לערך. עם סיום הטיפול הובטח לי שתוך שבוע עור הפנים יהיה מחודש וזוהר ושהתוצאה תלך ותשתבח. ניתן לטפל כטיפול בודד או כסדרה רצופה שנעה בין 3-6 טיפולים להחייאת עור הפנים. אני ראיתי שינוי בעור פניי כבר כשהגעתי הבייתה.

 

טווח מחירים: 1,000-3,000 שקל.
פרסונה אומנות מודרנית באסתטיקה
מרכז אזורים רחובות 1 פנחס בן דוד. טלפון 08-6231600
www.persona-art.com
העמוד הרשמי: https://www.facebook.com/Selamedical/

 

 

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – כתבת אופנה וביוטי
האינסטגרם של מאיה אושרי כהן: maya_oshri_cohen

 

מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
אינסטגרם: fashionisraelmagazine
קבוצת האופנה והביוטי שלנו פתוחה לכולם: מגזין אופנה של ישראל

פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי