גל גברעם: ״מחקו לי את האינסטגרם״

ל גברעם, אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-81
|

גל גברעם, מנסיכות האינסטגרם של דור האצבע הישראלי, ניהלה חשבון אינסטגרם תוסס ועסקי ובו כ-125.000 עוקבים. השבוע היא חזרה מאימון וגילתה שמחקו לה את האינסטגרם

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-2
ז׳קט: אמריקאן איגל, כובע: H&M.  ״הפורץ החל לחסום ולמחוק לי עוקבים״. גל גברעם. (סוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

״התגובה הראשונה שלי היתה צעקה מהקומה למעלה: ׳אמאאאאאאא, פרצו לי את האינסטרגרם׳. ואז: ׳שוק!׳ אני עדיין לא מעקלת.״

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-7
אוזניות: טופ טן. ״תחושה של פחד וחדירה לפרטיות״. גל גברעם. (סוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

מאת אפי אליסי – עורך אחראי Efifo, צילום חי טורג׳מן
סטיילינג אייל חגבי, איפור רוני פיבין טורג׳מן

זו היתה אמורה להיות כתבה עם גלאם ופאן פאן. שיבצתי לי בראש להכין פרויקט על תופעת נסיכות האינסטגרם. ילדות בנות 14-15 שהפכו כוכבות בעולם של דור האצבע בו האינסטגרם הוא הסצינה המרכזית בעולם ובארץ, וזאת לאחר שנחשפו לציבור הרחב דרך הרשתות החברתיות, בלוגים או כאלו שכיכבו בעולם ההוא, הישן, עם השלט, הטלוויזיה. ואז זה קרה. גל גברעם, הראשונה ברשימה שלי, נסיכת אינשטוש עם כ-125.00 עוקבים, חזרה ביום שני האחרון בשעות הערב מאימון והופתעה לגלות שהאינסטרגרם שלה ניפרץ.
גל גברעם: ״התגובה הראשונה שלי היתה צעקה מהקומה למעלה: ״אמאאאאאאא, פרצו לי את האינסטרגרם״. ואז: ׳שוק!׳. אני עדיין לא מעקלת. במשך יום וחצי הצלחתי לראות את הבלאגן שהפורץ עשה לי על הקיר. הוא העלה כמה סרטונים של בני דודים, חלקם הצליחו להצחיק אותי. סוג של הדחקה״.

 

1EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-7
מעיל: זארה, טופ: קלווין קליין, חצאית: לי קופר. (סוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

מי עשה לך את זה?
״אין לי מושג מי עשה זאת ולמה. אילו הייתי יודעת, החיים היו הרבה יותר קלים לאלו שמנסים לעזור לי. הפורץ החליט לנהל את חשבון האינסטגרם הפרטי שלי והחל לחסום ולמחוק לי עוקבים. איבדתי 7,000 עוקבים בפחות מ-48 שעות. זה המון. הוא לא הסתפק בזה ושלח הודעות שונות ומוזרות לעוקבים שלי והם לא הבינו מה קורה לי. הטלפון צילצל בלי הפסקה. כולם דואגים לי וזה מאוד מחמם לי את הלב. בנוסף הוא פרץ לי למייל ולסנאפציט, אך לשמחתי הצליחו לסדר לי את זה מיד, סוג של הקלה.

 

״התגובה הראשונה שלי היתה צעקה מהקומה למעלה ׳אמאאאאאאא, פרצו לי את האינסטרגרם׳. ואז, ׳שוק׳. אני עדיין לא מעקלת. במשך יום וחצי הצלחתי לראות את הבלאגן שהפורץ עשה לי על הקיר. הוא העלה כמה סרטונים של בני דודים, חלקם הצליחו להצחיק אותי. סוג של הדחקה״

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן
טופ: Hoodies , ז׳קט: לילך אלגרבלי. ״כולם דואגים לי וזה מאוד מחמם לי את הלב״. גל גברעם.(סוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

נשמע מפחיד.
״לצערי עדיין לא מצליחים להשתלט על הפריצה לאינסטגרם שלי. למרות השיחות הרבות בטלפון ושליחת אין ספור אי-מיילים כשאני מתחננת לעזרה, באינסטרגרם העולמי סגרו לי את החשבון. זו תחושה של פחד וחדירה לפרטיות. הרגשה שפרצו לי הביתה וגנבו לי משהו יקר ערך.
חשוב לי שידעו שהמון עוקבים וחברים מנסים לעזור לי בכל דרך אפשרית, ולעודד אותי עד כמה שאפשר, אבל אני מרגישה עצובה״.

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-6
ז׳קט: זארה, חולצה ומכנסיים: לי קופר, נעליים: קונברס. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

מה יהיה?
״אני לא מאחלת לאף אחד לעבור את זה. זו הרגשה קשה. אני עבדתי, ועדיין עובדת, מאוד קשה כדי להגיע לכמות עוקבים שהייתה לי, כ-125,000. אני משתדלת לתת לעוקבים שלי כמה שיותר מעצמי. אני מתפללת ומאמינה שעכשיו כשהחשבון שלי נמצא בידיים נאמנות, “איגוד האינסטרגם העולמי”, אני מקווה שכשתסתיים הביקה שלהם, הם יחזירו לי את החשבון שלי ואחזור שוב לפעילות. חשוב לי לנצל את הבמה ולהתנצל בפני כל העוקבים שלי שנפגעו מאותו אדם שפל ולהודות לכל המודאגים. תודה״.

 

גל גברעם, נסיכת אינשטוש עם כ-125.00 עוקבים, חזרה ביום שני האחרון בשעות הערב מאימון והופתעה לגלות שהאינסטרגרם שלה ניפרץ

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-3
טופ ומכנסיים: Hoodies, ז׳קט ונעליים: אמריקאן איגל, כובע: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

תלמדו. כך זה קורה.
״האמת שעד היום אני לא ממש מעכלת שאני חלק מהעולם הזה. כשהייתי בת שמונה בערך חתמתי עם אחי התאום בסוכנות של שביט רביבו, הסוכנת המקסימה שלי. היא שלחה אותי לאודישנים ולפני כשנה וחצי עברנו את האודישנים לתוכנית הטלווזיה “הבנים והבנות” של ערוץ הילדים. מהרגע שהתוכנית הסתיימה, אני מגשימה את החלום שלי בכל יום מחדש״.

 

EFIFO 3מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-16
אוזניות: טופ טן. ״הוא העלה כמה סרטונים של בני דודים, חלקם הצליחו להצחיק אותי״. סוג של הדחקה״. גל גברעם. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

ילדות מאושרת.
״מאז ומתמיד אני חולקת את חיי עם אחי התאום. יש לי שתי אחיות גדולות ואמא שתמיד כאן בשבילי. מעולם לא עברתי דירה ואני מאוד אוהבת את השכונה שגדלתי בה. בגיל שש הצטרפה למשפחה כלבה ועם הזמן גם הבת שלה, שאותה לא הסכמתי למסור. מאז ומתמיד הייתי ילדה מאוד פעילה. מגיל שמונה אני עוסקת באקרובטיקה אווירית. זה הדבר שהכי מרגיע אותי. להיות תלויה בגובה של עשר מטר ולעשות תרגילים באוויר שאני תלויה רק בעצמי. למדתי בבית ספר יסודי בשכונה ומשם עברתי לחטיבה בשכונה ליד. כעת אני לומדת תיכון ברופין במגמת תיאטרון. תמיד חיפשתי את הבמה. בשנה וחצי האחרונות אני זוכה לעמוד עלייה ואני מאמינה שאם אני אתמיד, אני אצליח להשיג את כל המטרות שאני מציבה לעצמי״.

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-1
טופ: Hoodies, ז׳קט: לילך אלגרבלי, ג׳ינס: זארה, שרשרת: טופ טן. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

אינסטוש, תרגש אותי.
״הקהל הוא בוודאות הדבר הכי מרגש. הילדים והאנשים שמעריצים אותי מדהימים. מפגשי מעריצים מרגשים בכל פעם מחדש. הם מגיעים לראות אותי, כי הם אוהבים את העשייה שלי״.

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-8
חליפה: לילך אלגרבלי, ז׳קט: אמריקן איגל, אוזניות: טופ טן, גרביים: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

אהבה של סנאפצ׳ט.
״בדומה לכל נערה מתבגרת, גם לי היתה התאהבות של גיל הנעורים. הכרנו דרך חבר משותף, ולאט לאט התקרבנו זה לזו. בסוף זה לא הסתדר. נשארנו חברים טובים. אנחנו בקשר עד היום״.

 

הנצנצים של גל.
״טל מוסרי, עודד פז ודנה פרידר בילדות. היום: גל גדות ואגם רודברג״.

 

שיעורי בית.
״אנשים שעובדים קשה ולא מוותרים על המטרות שלהם, מאוד מעוררים השראה בעיניי״.

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-5
חולצה וחצאית: לילך אלגרבלי, ז׳קט: אמריקן איגל, כובע: טופ טן, נעליים טו גו, גרביים: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

כזה אני רוצה.
״גל גדות. היא מדהימה. גל מצליחה בכל העולם כשחקנית והיא דוגמנית מדהימה. היא עבדה מאוד קשה ובנתה את עצמה לבד. בדרך הקימה משפחה ואני מאוד מעריכה אותה ואת הדרך שהיא עברה. לשם אני מכוונת. למקום שבו השמיים הם לא הגבול. רק עוד קרש קפיצה״.

 

גל מחייכת.
״האנשים שנמצאים סביבי מסבים לי אושר. המעריצים והשותפים שלי לעשייה. לעתים, מה שעשוי להשאיר לי חיוך למשך כל היום, הוא הילדה הזו בצד, שמתביישת להגיע אליי ולדבר איתי. כשאני ניגשת אליה ומצליחה לגרום לה לחייך ולהיות מאושרת, זה שווה בעיניי הכל״.

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-4
שמלה: Hoodies, ז׳קט: לי קופר. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

שמעו קטע.
״החוויה הכי גדולה שלי היתה בתוכנית “הבנים והבנות”. בקיץ שעבר זכיתי לקחת חלק בהתוכנית המדהימה הזאת. בכל יום צילום חוויתי חוויות חדשות ומרגשות. החברים שהיו איתי בעונה, הם חברים שלי עד היום. הגמר היה הדבר הכי מרגש. עבדנו קשה, הקהל רצה שנזכה וזכינו. לאחר שהודיעו לנו שזכינו, קפצנו לבריכה עם הבגדים. זה היה שווה הכל. זו היתה סיומה של תקופה והתחלה של תקופה חדשה עבורי, שמדהימה אותי בכל פעם מחדש״.

 

לסמן וי.
״הגשמה עצמית. אני מציבה לעצמי מטרות וכשהחץ פוגע, עוברת למטרה הבאה. בכל יום אני חווה הצלחה. בלימודים, עם החברים, המעריצים, ובעשייה. אני מרגישה את ההצלחה כשאני יודעת שאני מגשימה את החלומות שלי בכל יום מחדש. כל הצלחה משמחת אותי, לעבור אודישן, לקבל מאה ולשמוע פידבק חיובי״.

 

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-15
שמלה וז׳קט: Hoodies, גרביון: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

איקס.
״לצד כל הצלחה יש אכזבה. קרו דברים בדרך ועוד יקרו. החוכמה הגדולה היא לקום כל פעם מחדש. אמא תמיד אומרת לי: ״כל דלת שנסגרת, יש חלון שנפתח״. היו מספר הזדמנויות שפרויקטים חמקו לי בין האצבעות. כועסים ועצובים קצת. זה עובר וממתינים להזדמנות הבאה״.

 

נתיבי איילון.
״את החלומות שלי אני חולמת בכל לילה מחדש. ישנם חלומות שהגשמתי, אבל כל חלום שמתגשם, גורם לי לחלום בגדול יותר. החלום הכי גדול שלי הוא לצעוד על השטיח האדום, אחרי שכבר היו לי כמה שלטים באיילון. החלום הריאלי שלי: משחק ודוגמנות״.

 

גל והחבר׳ה.
״תמיד היו סביבי חברים. יש לי חברים מתקופת הגן. כולנו גרים עדיין באותה שכונה. יש לי חברים מבית הספר החדש וחברים מהתעשייה שהכרתי בדרך״.

 

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-9
חליפה: לילך אלגרבלי, ז׳קט: אמריקן איגל, אוזניות: טופ טן, גרביים: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

פאשניסטה.
״אופנה היא מי שאתה ומה שאתה מביא איתך. אני מאמינה שבכל בוקר אנחנו בוחרים את מצב הרוח שלנו בדיוק כמו שאנו בוחרים בגדים. אני בוחרת ללבוש אושר, כי זה תמיד באופנה. אני לובשת כל מה שאני אוהבת. בעיקר בגדים צבעוניים שמשמחים אותי״.

 

בדרכי.
״אני לא חושבת שלא ללכת יחד עם הזרם זה הופך אותי מרדנית. אני הולכת בדרך שלי. לפעמים אני קצת חוצפנית, אבל אני תמיד יודעת להתנצל כשצריך״.

 

החמ״ל.
״המשפחה שלי מאוד מעורבת בעשייה שלי. אמא שלי בעיקר. כמובן שגם שביט רביבו, הסוכנת שלי. ישנם עוד מספר אנשים מהתעשייה. אין כמו תחושת בטן. אני משתדלת ללכת עם הלב שלי לפני שאני נכנסת לפרוייקטים״.

 

קופת חיסכון.
״כסף זה עצמאות. את כל הכסף שאני מרוויחה, אני חוסכת לקנות מכונית. נכון, אני רק בת 15 וחצי וזה נראה רחוק, אבל אני מאוד תלויה במשפחה שלי ובחברות שאני עובדת איתם. מכונית משלי תהפוך אותי חופשיה ועצמאית״

 

מה תקחי לאי בודד?
״את המשפחה שלי. אף פעם לא משעמם איתם״.

 

את מאמינה בעצמך?
״כן. הביטחון העצמי שלי עולה עם הזמן. אני בן אדם מאוד פרפקציוניסט וכל הזמן שואפת להיות הכי טובה שאני יכולה״.

 

 

EFIFO מגזין אופנה. גל גברעם. אינסטגרם. צילום חי טורג׳מן-10
שמלה וז׳קט: Hoodies, נעליים: זארה, גרביון: H&M. (גל גברעם לסוכנות-שביט רביבו). צילום: חי טורג׳מן

 

הבמה שלי.
״בתחום הזה מעולם לא היתה לי בעיה. מגיל צעיר אני תמיד בשורה הראשונה ותמיד מחפשת להיות על הבמה. מאז שאני קטנה אני באקרובטיקה אווירית ומוצאת עצמי תלויה באוויר בגובה של עשר מטר. רק אני עם הטיסו. שם לומדים לא לפחד מכלום, בטח לא מבמה וקהל״.

 

ממש טוב לי.
״הבית שלי הוא המקום שהכי נוח לי בו. אני הכי אוהבת לחזור אליו בסוף יום של עשייה. אני באה ממשפחה מאוד מחוברת ודביקה. אנחנו אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. תמיד היינו אחד בשביל השני. כשטוב וכשרע. וגם: חיוכים. אני מאמינה שחיוך הוא מדבק וכשאתה מחייך מחייכים אליך בחזרה״.

 

נוי די, בטח יש גם רע.
״לי מאוד קשה עם צביעות ודו פרצופיות. אני מעדיפה את האמת הכואבת על כל שקר מלטף. אני לא מפחדת מג’וקים ולא מגבהים. בלילות אני לא אסתובב אף פעם לבד״.

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריות כתבות אופנה, מגזין אופנה
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי