Instagram Style: TOP 5 Fashion Look. December 2019

Instagram Style- TOP 5 Fashion Look. December 2019
|

קארין בלוק חורפי היסטרי, ים צעידי חושפת שסע, שירן מניה בלוק שחור נשי, מילנה לוצנקו עם מעיל צמר טרנדי וגם: אלכסה דול ממליצה לקחת פסק זמן מהאינסטגרם

אלכסה דול

אושיית אינסטגרם: מילנה לוצנקו

מדד הערצה: 12,8K
חפשו באינסטוש: milana_lut
הלוק שכבש אותי
: מעיל צמר משובץ בצבעי שחור לבן עם מגף גבוה, שמככב החורף במגוון צבעים וגרסאות.

View this post on Instagram

On the go

A post shared by Milana Lutchenko (@milana_lut) on

אושיית אינסטגרם: Elad Citron

מדד הערצה: 1,14K
חפשו באינסטוש:
eladcit
הלוק שכבש אותי
: מה יותר מתאים לתמונה שצולמה בכנסייה, אם לא חולצה עם הדפסי ציורים מתקופת הרנסנס? השילוב עם גולף שחור, מכנסי דגמ"ח ונעלי  ד"ר מרטין יוצר לוק מיוחד.

View this post on Instagram

????? ????

A post shared by Elad Citron (@eladcit) on

אושיית אינסטגרם: shiran mania

מדד הערצה: 27,2K
חפשו באינסטוש:
shiranmania
הלוק שכבש אותי
: טוטאל לוק שחור נשי, מלא שיק.

אושיית אינסטגרם: ים צעידי

מדד הערצה: 4,6K
חפשו באינסטוש:
yamtzaidi_the_new
הלוק שכבש אותי
: חצאית בעלת שסע עמוק מאוד בשילוב מגפיים מעל גובה הברך וחולצה עם שרוולים תפוחים. 

אושיית אינסטגרם: קארין

מדד הערצה: 51,6K
חפשו באינסטוש:
karinzz
הלוק שכבש אותי
: לוק חורפי היסטרי, שהוא גם בסטייל וגם הכי נוח.

פוסט החודש

פוסט החודש מוקדש לפוסט שהעלתה אלכסה דול. בפוסט, שמתאים מאוד לסיכום השנה האזרחית, חושפת אלכסה את הקשיים שחוותה לאחרונה ואת הסיבה ל"העלמותה" מהרשת. 

היא קוראת לעוקביה לנסות בשנה החדשה לקחת פסק זמן מהאינסטגרם ולחוות את החיים במלואם – לא למען סטורי ותמונה טובה, ללא פילטרים וללא ספירת לייקים. ועל זה מגיע לה לייק גדול!!!

View this post on Instagram

‏‎איך להתחיל לרשום את כל מה שיש לי בראש כרגע? המילים מתערבבות אבל הנקודה מתחילה להתבהר. ‏‎למה לקחתי פסק זמן כל כך ארוך מהרשת החברתית? כי הרגשתי שיש ממני צפייה גדולה כל הזמן לספר חומר, להשאר ״קיימת״ , כי אם אני לא מעלה תוכן אני לא באמת קיימת. האמנם? ‏‎אז לא פחדתי ולא אפחד לעשות זאת שוב בעתיד, כי הבריאות הנפשית שלי חשובה לי הרבה יותר מלהיות פפולרית ומעניינת. ‏‎יחד עם כל הפוסטים האחרונים שהעליתי שמראים חיי פאר ואפס דאגות, אני יכולה ורוצה לשתף אתכם שעברתי משבר לא קטן, שינוי גדול בחיים והמון כאב שנלווה לזה. רק עכשיו כשאני מסתכלת לאחור אני מצליחה לראות כמה ברחתי מהמציאות. הייתי בבריחה. דיכאון? חרדה? פחד מהעומד לבוא? הכל יחד. ‏‎כמה קל להעלות תמונה לאינסטגרם שמראה שהכל נפלא כשהאמת היא שונה לחלוטין. ‏‎״העניים הן נראה לנשמה ״ ולא סתם המון תגובות מחברים ומזרים הגיעו וטענו שעובר עלי משהו. ‏‎אז למי שאכפת או מעניין אני רוצה להגיד שעכשיו הכל בסדר. הכל יחסי בחיים אבל בעיקרון אני בריאה אז עם כל השאר אפשר להסתדר. ‏‎המטרה שלי היא שוב לתת לכם פתח קטן לעולם האמיתי מחוץ לרשת החברתית שכל כך מנסה לייצר עולם של שלמות ואשליה. כל התמונות שקופצות לכם לעיניים כשגוללים את הפיד, שוכבים על הספה ומוצאים את עצמכם מקנאים שאתם לא בתאילנד, לא בזוגיות בשקיעה, לא דוגמנית ביקיני באינסטגרם ואין לכם את הכסף או היכולת להגשים את החלומות שלכם. ‏‎אנחנו נשאבים לעולם אשליות מבחירה אישית. מביאים את הכוח לתוכנת מחשב לגזול מכם את שמחת החיים. ומהצד השני של המטבע אני מרגישה כל הזמן את הצורך לספק את הסחורה- להאכיל את המפלצת הזו שכל הזמן צמאה לעוד רגעים מחיי- רק כדי להיות קיימת. אני מדברת המון על שינוי, אנחנו כל הזמן משתנים, החיים סביבנו כל הזמן משתנים שום דבר לא נשאר לנצח. אבל כדי להצליח בשינוי חייבים לקחת פסק זמן. עכשיו ממש לפני השנה החדשה זה הזמן לחשוב על המקום שאנחנו נמצאים בו, על מי היינו עד היום ולמי אנחנו שואפים להפוך. ‏‎בכל אופן, הפוסט הזה הגיע רק כדי לעדכן שהסתפרתי עשיתי קצוות, ואולי גם לי מגיע איזה שער במזגין אופנה, כי זה כל כך מעניין מישהו?אבל אולי על הדרך להגיד למי שמרגיש למטה שלא הכל ורוד אצל ה״חברים שלו״ אז תרימו את הראש ותגידו תודה ליקום על מה שיש ועל מה שאין , שיבין שלכל דבר בחיים יש את הזמן שלו ושלא יפחד או תפחד לקחת הפסקה מהרשת- כי הנשמה רוצה לראות שקיעה אמיתית ולא דרך הסטורי. ‏‎תמחקו את האפליקציה אפילו ליום אחד ותלכו לראות שקיעה אמיתית. מגיע לכם ? אתם לא תיעלמו מהעולם והקיום שלכם לא יפסיק.

A post shared by Alexa Dol ? אלכסה דול (@alexa_dol) on

יש לכם לוק הורס וחושבים שמגיע לכם לככב בכתבה הבאה? שלחו מייל לנועם שקד: noamshaked50@gmail.com

נועם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

חני שפגט

חני שפגט – עורכת ראשית
אינסטגרם: shopink_israel
פייסבוק: Hani Shpagat
קבוצת פייסבוק: Shopink?

אלכסה דול

אודות Fashion Israel

מגזין אופנה וביוטי מוביל בישראל. משמש במה לדור החדש של האופנה בישראל – אודות: מעצבי אופנה, צלמי אופנה, סטודנטים לאופנה, בוגרי אקדמיות לאופנה ובתי ספר לצילום אופנה. המגזין שם לו למטרה לקדם ולפתח כישרונות בתעשיית האופנה המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים מתחומי אופנה, ביוטי וצילום בישראל.
מגזין אופנה ישראלי מקדם אנג׳נדות חברתיות, (קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה – חשיפה ראשונה של אלפי סטודנטים. פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד). יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל עם דגש מיוחד על קהילת המעצבים/ות, הצלמים/ות, הדוגמנים/יות והסטייליסטים/יות, מעצבי השיער ואנשי האיפור.

פורסם בקטגוריה Instagram Style
תגובות פייסבוק