Instagram Style: TOP 5 Fashion’s Look. April 2019

Jenny Chervoney צ׳רוואני ג׳ני מיכל אנסקי. צילום אינסטגרם
|

החורף אמר את דברו. זה היה חורף ארוך במיוחד. בחנויות סוף העונה הגיע בדיוק כמו בכל שנה רק שלטבע חוקים משלו. החורף מיאן להיגמר. חברות האופנה הפסידו כסף, אנחנו הרווחנו עוד לוקים אופנתיים. הנה זרחה לה השמש ונתחיל להתענג על לוקים של קיץ. ומהו פוסט החודש שלנו? הוא מחכה לכם בסוף הכתבה (מרגש מאוד)

 

מאת: נועם שקד

 

אושיית אינסטגרם: עינב כהן

מדד הערצה: 66,8K
חפשו אותה באינסטוש
: einav_cohen1
הלוק שכבש אותי: לוק חורפי אחרון לשנה זו – ג׳ינס בהיר בגזרה רחבה שמשתלב נהדר עם הג’קט הלבן והחולצה עם הדפס הזברה.

View this post on Instagram

@factory54 @schutz ????????

A post shared by #STYLEBYEINAV (@einav_cohen1) on

 

אושיית אינסטגרם: עלמה קאן

מדד הערצה: 22,6K
חפשו אותה באינסטוש
: alma_canne
הלוק שכבש אותי: חליפה שכולה מבשרת את בוא האביב. חליפת שני חלקים, עם טופ של חולצת בטן בהדפסי פרחים בצבעים רכים.

View this post on Instagram

flower girl ????

A post shared by Alma Canne (@alma_canne) on

 

אושיית אינסטגרם: מורן הרוש (מורנה)

מדד הערצה: 29,8K
חפשו אותה באינסטוש: cupcakeofglam
הלוק שכבש אותי: עוד לוק שמבשר את בוא האביב – חליפה לבנה מושלמת עם שרוולים תפוחים (שאין ספק שהם חלק מהטרנד של הקיץ הקרוב), עם חגורה רחבה להדגשת המותן

 

 

אושיית אינסטגרם: ג’ני צ’רוואני

מדד הערצה: 104K
חפשו אותה באינסטוש: jennychervoney
הלוק שכבש אותי: לוק אלגנטי שכולל חצאית פליסה, חולצה עם צווארון מלמלה ונעלי בובה שטחות עם הדפס מנוקד. ההוכחה שגם כשנוח אפשר להראות סופר שיקי!!

 

אושיית אינסטגרם: ספיר יודשקין יצחקי

מדד הערצה: 50,8K
חפשו אותה באינסטוש: sapiryudashkin
הלוק שכבש אותי: לוק פשוט מקסים – אמא ובת בבגד ים מבד עם הדפס זהה, פשוט חמוד!!

View this post on Instagram

Double Trouble ????

A post shared by Sapir Yudashkin Itzhaki (@sapiryudashkin) on

 

פוסט החודש

פוסט מרגש שהעלתה מיכל אנסקי, בו היא מתארת לעוקביה באינסטגרם את השיתוק החלקי ממנו היא סובלת בפנים. הפוסט מרגש במיוחד לא רק בגלל בחירתה של מיכל לשתף את העוקבים גם ברגעים קשים במיוחד ולא רק ברגעים של כיף ופאן, אלא גם בגלל התובנות אליהן הגיעה בעקבות השיתוק, תובנות לכאורה קלישאתייות כמו שהיא עצמה מעידה, אבל מאוד נכונות  עד לא מאבדים משהו לא יודעים להעריך אותו!

“חזרתי לארץ לפני כשלושה ימים שלמה, אך לא בריאה…זה קרה כשעליתי על המטוס ארצה עם כאב אוזניים (בדיעבד התעקשות וטעות איומה) שמתי את הראש על החלון והתעוררתי למציאות בה חצי מהפנים שלי משותקות, הדיבור לקוי וחוש הטעם רדום. הובהלתי מהשדה ישר לאיכילוב; הרופאים קוראים לזה שיתוק ע”ש בל (Bell’s Palsy) והבטיחו שזה יעבור תוך כמה ימים. אני מחכה שהתרופות ישפיעו שהסימפטומים יחלשו ומנסה להבין מי אני עכשיו בלי חיוך, מילה, טעם?

מיד אחרי בית החולים אספתי את דניאלה מבי”ס והייתי צריכה להסביר לה למה אמא נראית ככה, זה היה כל כך קשה אבל הבת שלי אמיצה וחכמה והיא מרפאה אותי בנוכחות הקסומה ובידיים הקטנות שלה. בינתיים אני כמעט לא יוצאת מהבית, נמנעת מלהביט בראי, לא עונה לשיחות (סליחה) ומנסה לגרש מחשבות ופחדים שזה לא יעבור לעולם.
פתחתי את האינסטגרם כי רציתי להעלות המלצות עבורכם לקניות בארה”ב אבל המילים האלה פשוט נשפכו ממני. מה הטעם בלקיים דיאלוג מזויף אתכם, העוקבים שלי, ולהסתיר את המציאות? אין פילטר שמסתיר שיתוק.
אני מחכה שהסימפטומים יחלשו ותהיה מגמה של שיפור. לכאורה זה כל כך קלישאתי להגיד שעד שאנחנו לא מאבדים משהו אנחנו לא יודעים להעריך אותו, נעורים או בריאות… אבל זה כל כך נכון. אני בוחרת לראות בהפסקה הזו הזדמנות להתכנס ומקדישה את הימים הבאים לעבודה פנימית, לנקות כל מה שמשתק ולא משרת.
בינתיים תחייכו אתם בשבילי, תחייכו הרבה, ובבקשה תעריכו את החיוך הזה שלכם ואת האור שיוצא מאיתנו כשאנחנו מאירים פנים”

View this post on Instagram

התמונה הזו נלקחה לפני פחות משבוע ואני, מרגישה שעברו מאז שנים. חזרתי לארץ לפני כשלושה ימים שלמה, אך לא בריאה. העיתונאים מתחילים לרחרח מדוע ולאן נעלמתי בימים האחרונים אז בחרתי לצאת ולספר על מצבי ללא מתווכים. זה קרה כשעליתי על המטוס ארצה עם כאב אוזניים (בדיעבד התעקשות וטעות איומה) שמתי את הראש על החלון והתעוררתי למציאות בה חצי מהפנים שלי משותקות, הדיבור לקוי וחוש הטעם רדום. הובהלתי מהשדה ישר לאיכילוב; הרופאים קוראים לזה שיתוק ע"ש בל (Bell's Palsy) והבטיחו שזה יעבור תוך כמה ימים. אני מחכה שהתרופות ישפיעו שהסימפטומים יחלשו ומנסה להבין מי אני עכשיו בלי חיוך, מילה, טעם? מיד אחרי בית החולים אספתי את דניאלה מבי"ס והייתי צריכה להסביר לה למה אמא נראית ככה, זה היה כל כך קשה אבל הבת שלי אמיצה וחכמה והיא מרפאה אותי בנוכחות הקסומה ובידיים הקטנות שלה. בנתיים אני כמעט לא יוצאת מהבית, נמנעת מלהביט בראי, לא עונה לשיחות (סליחה) ומנסה לגרש מחשבות ופחדים שזה לא יעבור לעולם. פתחתי את האינסטגרם כי רציתי להעלות המלצות עבורכם לקניות בארה"ב אבל המילים האלה פשוט נשפכו ממני. מה הטעם בלקיים דיאלוג מזויף אתכם, העוקבים שלי, והלהסתיר את המציאות? אין פילטר שמסתיר שיתוק. אני מחכה שהסימפטומים יחלשו ותהיה מגמה של שיפור. לכאורה זה כל כך קלישאתי להגיד שעד שאנחנו לא מאבדים משהו אנחנו לא יודעים להעריך אותו, נעורים או בריאות… אבל זה כל כך נכון. אני בוחרת לראות בהפסקה הזו הזדמנות להתכנס ומקדישה את הימים הבאים לעבודה פנימית, לנקות כל מה שמשתק ולא משרת. בינתיים תחייכו אתם בשבילי, תחייכו הרבה, ובבקשה תעריכו את החיוך הזה שלכם ואת האור שיוצא מאיתנו כשאנחנו מאירים פנים. אוהבת מיכל

A post shared by Michal Ansky (@michalansky) on

 

יש לכם לוק הורס וחושבים שמגיע לכם לככב בכתבה הבאה?
שלחו מייל לנועם שקד: noamshaked50@gmail.com

 

נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקדעיתונאית אופנה
האינסטגרם של נועם שקד: noam.shaked

 

עורכת ראשית: מירב רום
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
אינסטגרם: fashionisrael.mag

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה Instagram Style
הרשמו עכשיו לניוזלטר הכי אופנתי בישראלי ותהנו מהעדכונים הכי חמים בעולם האופנה הישראלי