Living Coral הוא צבע השנה לשנת 2019 על פי חברת פנטון – ענקית הצבעים האמריקאית

_France_VitaminBur_ForTheFirstTime_באדיבות מותג הלק אורלי צלם ג'ון וויט
|

באתר האינטרנט של PANTONE הנחשבת לאחת החברות המובילות בייצור צבעים מתואר הצבע כ-״תפוז ורדרד עם נימת זהב, המגלם שובבות, אנרגיה וכמיהה להתחבר מחדש עם הטבע״

 

מערכת Efifo

פנטון, ענקית הצבעים האמריקאית, הכריזה זו השנה ה-19 על צבע השנה שלה: ״קורל חי״. בשנת 2018 הצבע הנבחר היה אולטרה סגול. לבחירה של פנטון מיוחסת השפעה על הצבעים הטרנדיים של השנה. העונה דוקא שולטים הצבעים החומים בעולם האופנה ועדיין, פנטון״ בהחלט מכתיבה את הטון העולמי כחברת הצבעים המשפיעה ביותר.

הנימוק לבחירתו של צבע הקורל, המוגדר כצבע חם בגוון כתום-אפרסקי עם נגיעות זהובות, הדומה לאלו של אלמוגים מתחת לפני הים, ניתן על ידי פנטון בתגובה על הטכנולוגיה הדיגיטלית והמדיה החברתית המשתלטות על חיינו ותופסת נפח ההולך וגדל על חשבון חיבורים אינטימיים וחוויות אותנטיות. הצבע בעל אופי חברותי ומלא חיים, מעודד פעילות, עיסוק, אופטימיות ושובבות. הקורל משקף את היופי של הטבע והבחירה בו קוראת לשמירה על הטבע ועל שוניות האלמוגים ההולכות ונכחדות בשל פעולות של האדם בעולם התעשייתי המודרני.

 

 

Living-Coral, קורל חי הצבע הטרנדי לשנת 2019 של חברת פנטון
1. סטודיו עדיים מכל הלב. יוסף ספיר 1 רמת גן. מחיר: 180 שקל. צילום: יוסי גמזו לטובה. 2. רשת SELECT ובאתר www.Select-Fashoin.co.il, מחיר: 25.90 שקל. צילום: דמיטרי גרין. 3. כריסטינה לסלע מדיקל. מזין לשפתיים. מחיר: 80 שקל. צילום: שלומי ארביב. 4. לוריאל פריז. קולור ריש שיין. מחיר: 55 שקל. צילום: יח״צ חו״ל. 5.  קמדן אנד שוז ובאתר www.Camden.co.il, חולצה: 69 שקל, צילום: אושרי תורתי. 6. שיק. מס 242. מחיר: 44 שקל בפארמים. צילום: יח״צ. 7. CASIO. בעל מד צעדים מובנה (דגם BGA-185-4A), מחיר: 713  שקל. להשיג ברשתות וחנויות השעונים המובחרות ובאתר CASIO ישראל, צילום: יח״צ חו״ל. 8. בועז שטיין. צללית. מחיר: 89 שקל. צילום: יח״צ

 

לורי פרסמן, סגן נשיא יחידת הייעוץ הצבעוני של פנטון: ״השפעה סביבתית גדולה הייתה השנה. בראש מעייננו בבחירת הצבע החדש עמד היופי עוצר הנשימה שאנו רואים בטבע וכן החשיבות של השמירה על הסביבה. לנו חשוב מאד לשמור על שוניות האלמוגים, הן מספקיות מחסה ומחיה לחיים ימיים והנה אנו צופים בהן נעלמות ולכן בחרנו בצבע עם מסר למודעות סביבתית גבוהה״.

המאפר בועז שטיין: ״הגוון עצמו מזכיר לכל הדעות גוון קייצי אהוב – אפרסק עם נגיעות קלות ומוזהבות. מדובר בגוון אולטימטיבי לאיפור עבור כל אישה. אצל כהות שיער ועור ישמש הגוון כמעין זרקור הארה מתבקש ואילו לבהירות עור ושיער הוא יעניק מראה הרמוני ושליו״.

חני אטיאס, מדריכה ראשית במותג הלק האמריקאי ORLY: ״גוון לק שכזה נדרש לטעמי בכל מגירת לקים. זהו הגוון המושלם לכל אורך ציפורן ובניגוד ללקים בגוונים כהים העלולים ליצור לבעלות ציפורניים קצרות מראה שאינו מחמיא – דווקא הקורל יספק תוצאה נשית ועדינה חרף היות הציפורניים קצרות. יתרון נוסף לשימוש בגוון זה טמון בהיות הקורל ורסטילי לכל אאוטפיט ולכל גוון שתבחרו ללבוש״.

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריה כתבות אופנה
תגובות פייסבוק