קותימאן

Mix the City-1
|

קותימאן במוזיאון תל אביב,  חמישי 24.9.15  – בשעה 21:30. קותימאן והאורקסטרה במופע השקה של אפליקציית Mix the City במוזיאון תל אביב.

Mix the City-5
Mix the City

מוזיאון תל אביב לאמנות משיק את Mix the City – פרויקט בשיתוף עם המוזיקאי קותימאן  (אופיר קותיאל) והמועצה הבריטית עם הופעה חגיגית וחד פעמית של "קותימאן  והאורקסטרה" ב24 בספטמבר בחלל המבנה הראשי של המוזיאון. במהלך הערב כל התערוכות בגלריות המבנה תהיינה פתוחות לקהל עד חצות.

Mix the City-2
Kutiman, Space Cassava

פרויקט Mix the City, -נוצר בשיתוף פעולה בין קותימאן, המועצה הבריטית ופלטפורמת האמנות הדיגיטלית "הספייס בבריטניה". Mix the City הינה פלטפורמה אמנותית ייחודית זוכת פרסים על חדשנות דיגיטלית, המאפשרת חוויה מוזיקלית אינטראקטיבית של תל אביב.  הפלטפורמה, שתוקרן במבואת ריקליס במוזיאון תל אביב במשך כשמונה חודשים, מאפשרת לבאי המוזיאון לייצר מיקס שלהם של תל אביב דרך 12 מוזיקאים שהוקלטו ברחבי תל אביב וסומפלו, נערכו ומוקססו על ידי קותימאן .  באי המוזיאון יוכלו ליצור מיקס משל עצמם ולהעלותו לאתר המוזיאון (mixTAMA) או לחלוק אותו עם חברים דרך הרשתות החברתיות.

Mix the City-3
Kutiman Thru-you Mother of All Funk Chords

פלטפורמה זו תהיה נגישה לקהל הרחב המגיע למוזיאון עד יוני 2016, אז תיפתח תערוכת היחיד הראשונה של קותימאן במוזיאון תל אביב.
רכישת כרטיסים למופע בקופת המוזיאון – 03-6077020

Mix the City-4
Mix the City
פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק