NPM. סניף חדש ברמת גן

NPM-3
|

חברת NPM הבינלאומית בבעלות איש העסקים משה אלול, המתמחה בתחום איפור קבוע, טיפולים פרא-רפואיים וייצור טכנולוגיות חדשות בישראל ובעולם, משיקה סניף חדש ברמת גן

החברה, שלה אלפי לקוחות בעולם שנהנים מהטיפולים הייחודיים והחדשניים, פעילה בסין, טורקיה, אנגליה בזכות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחום האיפור הקבוע

NPM-4
משה וורד אלול. צילום: עופר חן

בין הטיפולים: שזירה והלחמת ריסים, פדיקור, מניקור, איפור מקצועי לאיפור ערב, שיטה ייחודית למילוי גבות על ידי הדמיית זקיקי שיער לגבות מושלמות, שיטה לשחזור ועצוב גבה באמצעות איפור קבוע, תיחום והדגשת שפתיים על ידי איפור קבוע, איפור קבוע בעיניים להדגשת מבנה העין בשיטה מתקדמת ללא כאב, הדמיית זקיקי שיער לגברים ונשים שסובלים מהתקרחות ו/או שיער דליל ועוד …

NPM-2
NPM. צילום: יח״צ

שיטת השערה: שיטה למילוי גבות על ידי טכניקה חדשנית ומתקדמת של הדמיית שיער לגבות מושלמות. התוצאה טבעית ביותר. שיטה זו מתאימה לנשים וגברים אשר סובלים מחוסרים בגבות ולכן שיטה זו יוצרת מראה מעוצב וטבעי. שיטה עדינה זו רצוי לחדש פעם במספר חודשים. רצוי לבצע 2 טיפולים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול.

שיטת הצללת גבות: שיטה לשחזור ועצוב גבה באמצעות איפור קבוע, השחזור נעשה על ידי מילוי אחיד ומלא לאורך הגבה בהתאם לאזור הצמיחה הטבעית של שיער המטופלת ולעיצוב המתאים למבנה הפנים. על ידי הצללה נכונה מקבלים מראה צעיר יותר באמצעות פתיחה של מבנה העפעף, תוצאה עמידה במיוחד. טיפול זה נעשה על ידי מכשיר חשמלי כשסוג המחט אשר משתמשים לאפקט זה הינו 7 מחטים במבנה מסוים אשר מכסה במהירות ובאיכות גבוהה שטח נרחב ואחיד על העור באזור הגבות. שיטה זו מותאמת גם לצורך מילוי נקודתי של "קרחות" ו/או צלקות, שיטה זו מחזיקה בין שנה לשלוש שנים.

שיטת הפודרה: שיטה המאפשרת הצללה רכה ועדינה, בשיטה זו אנו מחדירים פיגמנט על ידי איפור קבוע בתנועות מהירות. המראה שנוצר הינו גבה מלאה בנקודות צפופות, מתאים לנשים אשר מעוניינות ליצור גבה מעוצבת ועדינה, שיטה המאפשרת לפזר את הצבע באחידות על כל הגבה.

מיקרובליידינג: השם נגזר מן המילה האנגלית: מיקרו  = קטן. בלייד – סכין. טכניקה ידנית על ידי ידית המורכבות עליה להבים במבנה מסוימים – על ידי טבילתן בפיגמנט המותאם ללקוחה על ידי ביצוע הפעולה. ניתן להגיע למראה שערות דקות יותר משערות טבעיות. על ידי טכניקה זו ניתן לשחזר גבה מותאם לחולי אלופסיה, צלקות בהן שיער לא צומח, ולכל אישה שאוהבת מראה גבה טבעי ורך.

מילוי ותיחום שפתיים: תיחום והדגשת שפתיים על ידי איפור קבוע, ניתן לבצע קונטור בלבד על ידי תיחום הקו בגוון שהלקוחה בוחרת. כיום נהוג לבצע שילוב של תוחם ומילוי בגוונים עדינים וטבעיים. הטיפול מתבצע על ידי מיכשור מבית NPM לאיפור קבוע. כאשר מאלחשים את השפתיים כ-חצי שעה לפני הטיפול.

איליינר: איפור קבוע בעיניים הדגשת הקו הצמוד לריסים בגוון כהה בדרך כלל שחור, טיפול זה מבוצע באמצעות מכשיר לאיפור מבית NPM לאיפור קבוע. נותן  מענה לנשים אשר מעוניינות להתעורר כל בוקר מאופרות ללא התעסקות מיותרת עם האיפור. במהלך כל ימות השנה זה איפור נוח במיוחד – בעיקר לנשים אשר רגילות לשהות בבריכה או בים. ניתן לעצב את האיליינר בכל מיני עיצובים שונים, כגון: קו עבה , דק, חיצוני, מודגש, וכו' … איפור איליינר עשוי להחזיר מעמד זמן ארוך מאחר ובאזור מסגרת העין יש מיעוט של בלוטות חלב המייצרות הפרשה הפוגמת בפיגמנט האיפור. אורך הטיפול על ידי משה אלול כ-3 דקות לכל עין.

NPM-1
NPM. צילום: יח״צ

איישאדו: איפור קבוע בעיניים  – התוצאה צללית באיפור קבוע. ישנה אפשרות לבצע את האיישאדו במספר גוונים על פי בקשתה של הלקוחה. איפור אשר מתאים לנשים אשר מעוניינות להתאפר ולא תמיד יודעות כיצד. הצלליות באיפור קבוע נשארות במשך שנים רבות. ניתן לבצע את הצלליות במראה מעושן, מראה עדין, ניתן לבצע על קו האיליינר קו  נוסף בגוון בהיר יותר. איפור פרקטי ואיכותי הנשמר לאורך שנים.

הדמיית זקיקי שיער: הדמיית זקיקי שיער מתאים לגברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות ו/או שיער דליל. לחברת NPM יש פטנט על רולר מהפכני – גלגלת הבנויה מ-56 מחטים אשר מדמה אפקט של שיער קצוץ. על ידי שימוש בטכניקה הזאת הרשומה פטנט ניתן לשוות מראה שיער מלא או לחלופין מראה שיקי ואופנתי של תספורת קצוצה. אנחנו בחברת NPM גאים לומר שהפתרון להתקרחות נמצא בידנו.  אורך הטיפול שעה.

 

הסניף המרכזי: שד' ההסתדרות 228, חיפה
שעות פעילות: ראשון עד חמישי : 9:00-18:30, שישי: 9:00-13:00
טלפון: 4-870-22060
ומרכז הדרכות מושקע ויוקרתי לאיפור קבוע וטיפולים פרא-רפואיים נפתח ברמת גן, ברחוב החילזון 5
http://www.npm-international.com/contact-us/

 

 

פורסם בקטגוריה איפור
תגובות פייסבוק