pellet – טיפול הורמונלי ממקור טבעי 

טיפול הורמונלי טבעי
|

על כמוסות ה-PALLETS ממקור טבעי לאיזון הורמונלי כבר שמעתם? אז למה לסבול אם אפשר לפתור את הבעיה בקלות עם הטיפול ההורמונלי המתקדם Bioidentical Hormones pellets, הנחשב ליהלום שבכתר בטיפולי האנטי אייג'ינג ומיועד לנשים וגברים בגיל המעבר הרוצים לשפר את איכות חייהם?

רוב השינויים שחלים בגוף בגיל המעבר מקורם בחוסר איזון הורמונלי. עם הפסקת המחזור אצל הנשים חלה ירידה משמעותית בגוף בייצור ובהפרשת ההורמונים בכלל ובמיוחד אסטרוגן ופרוגסטרון הגורמים לתופעות של גלי חום, יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני, עצבנות יתר, דלקות ובעיות בדרכי השתן, עייפות, ירידה בזיכרון ועוד. אצל הגברים ה"אשם" המרכזי הוא ירידה ברמת הטסטוסטרון, הורמון המין הזכרי המיוצר באשכים ומשפיע על הדחף המיני. לכן גברים חווים ירידה בחשק המיני וירידה בכוח הגבר א ושומן בטני שמוביל לפגיעה בביטחון העצמי, דכדוך, עצבנות ומצב רוח ירוד. כמו כן הוכח שחוסר הורמונים בגוף עלול להוביל גם לירידה בפעילות המערכת החיסונית, סכרת, מחלות לב, ויש קשר בין חוסר איזון הורמונלי לבעיות דמנציה ואלצהיימר.

אז למה לסבול אם אפשר לפתור את הבעיה בקלות עם הטיפול ההורמונלי המתקדם Bioidentical Hormones pellets, הנחשב ליהלום שבכתר בטיפולי האנטי אייג'ינג ומיועד לנשים וגברים בגיל המעבר הרוצים לשפר את איכות חייהם?

מדובר בכמוסות זעירות ממקור צמחי הנקראות Pellets, של חברת Revive Pharm המיוצרות  במעבדת "לומינרה פארם – מעבדה ייעודית" להכנות רוקחיות של Bioidentical Hormones באישור משרד הבריאות . כמוסות ה-Pellets מכילות הורמונים הזהים להורמונים הטבעיים שבגופנו  ומהוות פריצת דרך בתחום "הרפואה המונעת" ואיכות החיים בגיל המעבר המאפשרת לטפל בתופעות הנגרמות מחוסר איזון הורמונלי.

מהו ה-Pellets?

הפתרון שחברת Revive Pharm מציעה הוא כמוסה המכילה הורמונים ממקור צמחי בעלי מבנה הורמונלי זהה להורמונים האנושיים Bioidentical Hormones, המשלימים במדויק את ההורמונים החסרים בגוף בהתאמה אישית פרטנית tailor made.מדובר בפיתוח אמריקאי בו הכמוסות נמצאות בשימוש כבר למעלה מ-20 שנה ומהווה נישה מובילה ברפואה הפרטית הגורמת לשיפור משמעותי באיכות החיים. 

מה בין הטיפול בכמוסות ה-Pallets לבין הטיפול ההורמונלי הקונבנציונלי?

הבדל של שמיים וארץ, הטיפול ההורמונלי הקונבנציונלי, מספק לגוף הורמונים סינטטיים במקום ההורמונים שהגוף הפסיק לייצר. הטיפול זול יחסית וזמין, בין השאר דרך קופת חולים. החסרונות הם הקושי בספיגת ההורמונים בגוף ותופעות לוואי אפשריות.

היתרון של Bio Identical Hormone Pellets הוא בהרכבו, בצורתו, ובאופן השימוש.

Bioidentical  hormones הם הורמונים ממקור צמחי, זהים ביולוגית להורמוני הגוף ואינם חומרים סינטטיים. הם עשויים מרכיבים צמחיים ומכילים את המבנה ההורמונאלי המדויק של ההורמונים האנושיים. התהליך הוא למעשה שיחזור הורמונאלי מושלם ואיזון הורמונלי הזהה להורמוני הגוף הן במבנה הכימי והן באופן פעילותו.

 Bioidentical Hormone Pelletsהן כמוסות בהחדרה תת עורית, זוהי האלטרנטיבה הבטוחה והיעילה לטיפול נגיש בנשים וגברים כמעט ללא תופעות לוואי. ההורמונים משתחררים לגוף בשחרור מושהה לפי הצורך ובהתאם למטבוליזם של גוף המטופל/ת  ההשפעה פעילה בנשים במשך 3-5 חודשים ובגברים 4-6 חודשיים.

מי היא החברה שעומדת מאחורי ייצור ה- Pallets בישראל?

חברת Revive Pharm היא חברה כחול לבן המשווקת הבלעדית של "מעבדת לומינרה פארם המייצרת את ה-pellets, בראשה עומדת יפה סגל, רוקחת במקצועה המוכרת מזה 40 שנה בתחום בזכות התמחותה בהכנות רוקחיות. "לומינרה פארם" הינה מעבדה ייעודית להכנות  Bioidentical Hormones (הורמונים זהים להורמונים שהגוף מייצר) בתצורות שונות כמו קרמים קפסולות  וכיום המעבדה היחידה בארץ המייצרת את כמוסות ה-Pallets , באישור משרד הבריאות. יפה סגל אחראית על מעבדת "לומינרה פארם" בה רוקחים איכות חיים בזכות אותן כמוסות. יפה רכשה את הניסיון והידע בארה"ב ויישמה אותו בישראל. "אין מתכון אחד שמתאים לכולם" אומרת הרוקחת יפה סגל ,"כל אחד זקוק לנוסחה שונה, למינונים ולכמויות שונות". אנחנו מכינים את הכמוסות בהתאמה אישית על פי מרשם הרופא בהתאם לתוצאות בדיקות הדם והפרופיל ההורמונלי של כל אחד, כפי שנקבע ע"י הרופא.

הטיפול בעזרת כמוסות ה-Pellets הטבעיות הוא מבחינת "game changer "בעולם הרפואה ופריצת דרך שמשנה סדרי עולם. זהו טיפול חדשני פורץ דרך המעניק שינוי משמעותי באיכות החיים לגברים ונשים בגיל המעבר.
Pellets. צילום: יח״צ

מדוע הטיפול הוא מבחינת פריצת דרך בעולם ההורמונים?

הטיפול בעזרת כמוסות ה-Pellets הטבעיות הוא מבחינת "game changer" בעולם הרפואה ופריצת דרך שמשנה סדרי עולם. זהו טיפול חדשני פורץ דרך המעניק שינוי משמעותי באיכות החיים לגברים ונשים בגיל המעבר.

הכמוסה, שגודלה כגודל גרגיר אורז, מבוססת על ידע וניסיון שנצברו ב-20 השנים האחרונות בארצות הברית. היא מוחדרת ע"י הרופא מתחת לעור ברקמה שומנית מעל לאזור הישבן ומכילה הורמונים מסוג אסטרדיול, פרוגסטרון וטסטוסטרון, הזהים במבנה הכימי שלהם להורמונים הטבעיים בגוף. הם מחקים את ההורמונים המשתחררים מהשחלות או האשכים ישירות למחזור הדם, בהתאם לצרכי הגוף (לחץ נפשי, פעילות גופנית, מאמץ פיזי או התרגשות). הכמוסה מאפשרת איזון הורמונלי בכל רגע נתון, כמעט ללא תופעות לוואי וללא פגיעה בתפקוד הכבד. מדובר בפריצת דרך המבטיחה לסובלים מחוסר איזון הורמונלי את כמות ההורמונים המדויקת הנדרשת. בכל שיטות הטיפול שהיו קיימות עד היום (כדורים,קרמים, מדבקותוזריקות) לא ניתן לדייק במינון ההורמונים הנדרשים לגוף ברגע נתון. "השיטה מבטיחה את מתן הכמות הנכונה של ההורמונים, המתאימה לכימיה של גוף המטופל. הגוף עצמו משתמש מתוך מאגר תשלובת ההורמונים שהוחדר רק בהורמונים הנדרשים, ויותר מכך – כשהם נדרשים", מדגישה אילנה גברה, מנהלת המוצר"כשהגוף נמצא בחוסר באסטרוגן או בטסטוסטרון, הוא מחפש מקור להורמונים ומוצא את הדרוש ב-pellets ועושה בהם שימוש מיידי".

איך מתבצע הטיפול?

לאחר ביצוע בדיקת דם, אשר תקבע  את הפרופיל ההורמונלי של המטופל, הכמוסה האישית מוחדרת, ע"י רופא שעבר הכשרה מתאימה, לרקמה שומנית בגוף, בד"כ באזור העכוז, ולאחריה צפויים המטופלים לחוש שיפור ניכר בהעדר התסמינים השליליים ובהשפעות החיוביות תוך ימים ספורים. למעשה הגוף סופג את ההורמונים בהדרגה בשחרור מושהה שמספיק לתקופה של 4-6 חודשים לגברים, ו-3 עד 5 חודשים לנשים. 

הבנתם נכון, במקום לקחת הורמונים כל יום, מעתה יש לחזור על התהליך רק פעמיים עד שלוש פעמים בשנה וזהו. בעלי ביטוח בריאות פרטי אף זוכים להחזר כספי בגין הטיפול. משנה סידרי חיים כבר אמרנו?

והתוצאה?

כמו הגוף חזר אחורה בזמן והפך צעיר יותר וחיוני. שיפור משמעותי בתפקוד, באיכות החיים ובמצב הרוח, ואפילו במראה עם עור צעיר וזוהר. הטיפול משמר את תאי המוח צלולים, נלחם בדמנציה, בגלי החום, בדיכאון ובעיקר בזקנה.

כמוסת ה-Pallet היא מבחינת "מאסט" עבור כל מי שמגיע לגיל השלישי ורוצה לשמר את הביטחון האישי שלו ושמחת החיים. 

המוצר מיוצר במעבדת לומינרה פארם לפי מרשם רופא

לפרטים נוספים פנה Revive pharm

072-2744162

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
אינסטגרם: fashion_israel.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח
תגובות פייסבוק