The Zoonder Takeover

The Zoonder Takeover-4
|

 אחרי שהתמחה במסעדת "כתית" של מאיר אדוני ועבד במסעדות "מסה", "עלמה" וה-"Fat Duck" של השף הסטון בלומנטל בלונדון, השף אלכסנדר לחניש זונדר מציג בתערוכה חדשה שילובים של קולינריה ואמנות

שיתוף פעולה ייחודי ובין השף והאמן הקנדי-ישראלי אלכסנדר לחניש (זונדר) ומותג רכבי היוקרה 'לקסוס' יאפשר לקהל הרחב להיחשף וליהנות מהיצירות המיוחדות של אחד מהאמנים המסקרנים והבולטים היום.

The Zoonder Takeover-1
The ZOONDER Takeover Lexus Gallery

בחול המועד סוכות תוצג ב-Lexus Gallery, אולם התצוגה הקונספטואלי של לקסוס, התערוכה 'The Zoonder Takeover'. בתערוכה, יציג זונדר שילוב מקורי של קולינריה ואמנות, עם יצירות מפוסלות מסוכר, מנגנונים מגנטיים הקוראים תיגר על כוח המשיכה ומנות מיוחדות שפותחו במעבדה הקולינרית Lab 3.0.
בין יצירות האמנות שיוצגו בגלריה: Drowning in Sugar, ארבעה פרצופי סוכר המבצבצים מתוך בריכת סוכריות צבעוניות; Stay Different, קוליסה לבנה עם משטח של אגרופי סוכר לבנים היוצאים מתוך הקיר ו-Buddhas Magnetic Garden, פסלון סוכר של בודהה במדיטציה היושב בתוך מסגרת זכוכית, וממוקם על מערכת אלקטרומגנטית הגורמת לו לרחף מעל לרצפת פודיום.

The Zoonder Takeover-2
The ZOONDER Takeover Lexus Gallery-2

אלכסנדר לחניש זונדר (27), הינו אמן ושף קנדי-ישראלי אשר התמחה במסעדת "כתית" של מאיר אדוני ועבד במסעדות "מסה", "עלמה" וה-"Fat Duck" של השף הסטון בלומנטל בלונדון המעוטרת בשלושה כוכבי מישלן. בשנתיים האחרונות זונדר הקים את מעבדת הניסויים ״Lab 3.0", שם הוא מפתח מנות חדשות המשלבות טכניקות מודרניות ולא שגרתיות ליצירת מנות מולקולריות. המנות הטובות שמפותחות במעבדה נכללות בתפריט טעימות של הארוחות הפרטיות והמיוחדות שזונדר עורך ברחבי הארץ ובעולם.

The Zoonder Takeover-3
The ZOONDER Takeover Lexus Gallery

אודות לקסוס גאלרי – אולם התצוגה החדש והקונספטואלי של לקסוס בת"א, השוכן בקרליבך 37, נמנה על העבודות המקודמות שתוכננו במשרד האדריכלים נדלר-נדלר-ביקסון-גיל, אשר תכננו, בין השאר, גם את בית העיתונאים ע"ש סוקולוב והספרייה הלאומית בירושלים, ונחשב כאחד מחלוצי בנייני המשרדים המודרניסטיים-ברולטיסטיים בישראל. במבואת הכניסה של הבניין, בה מוקמו בעבר דלפקי הבנקאים, הקימה לקסוס אולם קונספט חדש בשם Lexus Gallery, המהווה מקום מפגש לתרבות, אמנות ואנשים. במתחם יוצגו תערוכות מתחלפות ויתקיימו אירועי תרבות שונים, בהם הרצאות, הופעות ומפגשים בנושאים שונים. מאז היווסדה, חרטה לקסוס על דגלה את נושא שירות ואירוח הלקוח. "אומוטנאשי" הוא ביטוי ביפנית, המהווה את התפתחות ה"אני מאמין" בלקסוס ומבטא את הגישה והאמונה שיש להתייחס לכל לקוח, על ידי מתן שירות אישי וייחודי, המתואם לצרכי הלקוח בדיוק, יחד עם ענווה והכרת תודה מתמדת על הזכות שניתנה לנו לשרתו.

'The Zoonder Takeover'
"לקסוס גלרי" – קרליבך 37, תל אביב
תאריכים: 14-27.10.2016
שעות פתיחה: ימים א'-ה 08:30-18:00, ימי ו' וערבי חג 08:30-13:00

 

 

פורסם בקטגוריה חדשות האופנה
תגובות פייסבוק