YOUTH – פילוסופית של החיים  

youth תחליב לחות ואיזון נטול שומן. צילום: יח״צ - 7
|

"נעורים הם לא תקופה, נעורים הם הוויה. תודעת חיים. נעורים אינם נמדדים בגוון הוורוד של הלחיים או במראה הברכיים. נעורים הם תשוקה, מעיין רגשות, רצונות וחיים. כל עוד אתם מוכנים לגלוש על גלי האופטימיות, יש לכם סיכוי להיות צעירים גם בגיל 80 " – סמואל אולמן 1840-1924. 

מסע החיים שלנו, מנטלית ופיסית מבוסס על זרימת אנרגיה, אופטימיות, הנאה, טיפוח של עצמנו ושל אחרים, טבע , נדיבות ובטחון.

youth תחליב לחות מטפח להכנת העור צילום יחצ - 5
youth תחליב לחות מטפח להכנת העור צילום יחצ

מהי קוסמטיקה נקיה בתחום הדרמו-קוסמטיקה?

נוסחאות טיפוליות רפואיות אשר פותחו במעבדות בשוויץ על ידי רוקחים, מדענים ורופאי עור. משלבות מחקר ופיתוח מדעי של 5 שנים עם סגולותיהם תאי הגזע מן הצומח. ללא רכיבים שנויים במחלוקת, ידידותיות לאדם ולסביבה, מבוססות תוצאות מדעיות מתחום חקר הצמחים והביו-טכנולוגיה.

 דני דרימר, משנה למנכל רשת הפארם והביוטי Be על ההחלטה להשיק את המותג  הבינלאומי הייחודי בישראל: "כמי שעוסק בצרכנות ובקמעונאות שנים רבות, אני רואה מגמה ברורה וחד משמעית של הצרכנים והצרכניות לכיוון עולם בריא יותר הנשען על ערכים של כבוד לטבע, לאדם ולסביבה. דרישה זו גרמה לצמיחה ניכרת בקטגוריות ה-Wellness שלנו המציעות מגוון הולך וגדל של מוצרי יופי, טיפוח, תזונה ואיכות חיים תחת קורת גג אחת ובפרישה ארצית, כחלק בלתי נפרד ממהפכת הבריאות העולמית. 

youth קרם יום אנטי אייג' צילום יחצ - 9
youth קרם יום אנטי אייג' צילום יחצ

כשפגשנו את מייסדי המותג YOUTH, משפחת אייזנברג, משפחה יהודית-ציונית ממונאקו, המחזיקה במעבדות פיתוח ומדע בצרפת ובשוויץ, התרשמנו מאוד מהידע המרשים שלהם בעולמות הביוטי- פורמולציה. כבעלי מותג ותיק ומשגשג בתחום הטיפוח היוקרתי, EISENBERG הם החליטו לתת מענה גם לצרכנים התרים אחר נוסחאות נקיות ובטוחות, במחירים שווים לכל כיס. אסטרטגית המותג שלהם תאמה את זו שלנו, הנגשת מותגים בעלי איכות ללא תחרות ותוצאות מוכחות במחיר מנצח."

אלכס מקורי, מנהלת קטגורית בריאות וחדשנות ברשת הפארם Be מוסיפה: "אנו מבינים כי יופי ובריאות הולכים יד ביד ומרגישים ביקוש הולך וגובר למוצרי יופי טבעיים ונקיים ממזהמים, אשר עונים על צרכיהם של כל סוגי העור ובכללם עור רגיש ואדמומי. את המענה אנחנו נותנים במחלקות בריאות שלנו המשלבות יעוץ של נטורופטיות, פרחי רוקחות ורוקחים עם מנעד מוצרים רחב. 

youth מים מיסלאריים לפנים לעיניים צילום יחצ מחיר 89.90 - 1
youth מים מיסלאריים לפנים לעיניים צילום יחצ מחיר 89.90 שקל

כשפגשנו את YOUTH התאהבנו מיד בפילוסופיה הנקייה ובסגנון החיים שהמותג מציע ולכן החלטנו להשיקו בישראל ולהרחיב את מחלקת הדרמו-קוסמטיקה שלנו במותג פיטו המבוסס על מדע חקר הצמחים. היה לנו חשוב לשמור על טווח מחירים נגיש והוגן דווקא בקטגורית הדרמו-קוסמטיקה, הנחשבת יקרה יותר  אל מול המאס מרקט והצלחנו להביא הצעת ערך מעולה בטווח של 79 שקל עד 129 שקל בלבד. אנחנו בטוחים ויודעים שהקהל הישראלי יקבל את המותג המקסים משוויץ בחיבוק גדול של אמון".

 המוצרים של YOUTH: המוצרים יהיו בהנחת השקה של 20 אחוז עד ל-6.2

Maya Oshri Cohen, מאיה אושרי כהן

מאיה אושרי כהן – עורכת ראשית
אינסטגרם: maya_oshri_cohen

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

Chief editor & art director: Effie Elisie
Email: fashionisrael.mag@gmail.com
Instagram: fashion_israel.mag
site: https://www.fashion-israel.co.il
Facebook business page: Fashion Israel

פורסם בקטגוריות ביוטי, טיפוח, מוצרי יופי
תגובות פייסבוק