טיפים למניעת קמטים וקמטוטים

מניעת-קמטים-וקמטוטים-ביוטי
|

הקמטים הם חלק מהחיים. הם מספרים את הסיפור האישי ולרוב יופיעו עוד לפניי ששמנו לב אליהם: קמטי תמיהה, קמטי חיוך, קמטוטי הבעה, 'המריונטה', קמטי עישון, איך שלא נקרא להם, השקעים שנוצרים לנו בעור זקוקים להתייחסות.

מניעת-קמטים-וקמטוטים-אנטי-אייג׳נג
מניעת קמטים וקמטוטים- צילום: ליראק פריז

מאת: מערכת Fashion Israel


ככל שאנו מתבגרים העור מאבד מהחיוניות שלו. אורח חיים מתוח המטפח הרגלים המזיקים לבריאות כמו חשיפה ממושכת לשמש ללא הגנה, עישון או זיהום סביבתי, עשויים בהחלט להשפיע על קצב ההזדקנות של העור ולהאיץ את הופעת סימני הגיל בעור הפנים כמו כתמי עור, אבדן נפח וכמובן – הקמטים. אפילו המסכות ששומרות על בריאותנו  בתקופה זו  עשויות לעודד את העמקת הקמטים.

אנטי אייגינג-ערכה-משקמת-לטיפול-בכל-סוגי-הקמטים-צילום-ליראק-פריז
ערכה משקמת לטיפול בכל סוגי הקמטים. צילום: ליראק פריז

: "עם השנים האלסטיות של התאים נפגמת כתוצאה מירידה ברמת ייצור הקולגן והאלסטין. נוסף לקמטים וקמטוטים, גוון העור נהיה עמום וחסר חיוניות ולפעמים גם מופיעה פיגמנטציה וכתמים שונים על גבי העור."

לרגל השקת סדרת סיקה פילר מבית מעבדות ליראק פריז, הכוללת אמפולות, סרום וקרם לטיפול ממוקד בקמטים, מומחי המותג מנדבים טיפים ועצות כיצד ניתן למנוע ולהאט את הופעת סימני הגיל בעור הפנים:

טיפוח-ויופי-מניעת-קמטים-וקמטוטים--צילום-ליראק-פריז-(6)
מניעת קמטים וקמטוטים. צילום: ליראק פריז

אמצו שגרת טיפוח מותאמת

העשרת העור בלחות ובחומצות מדי יום. מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת שיתאימו את התכשיר לסוג העור בהתאם לרגישותו. כשרוצים לטפל בבעיה ספיציפית בעור, ישנם תכשירים טיפוליים לשימוש ביתי המיועדים לטפל באופן נקודתי וממוקד. 

טיפוח-מניעת קמטים וקמטוטים- צילום ליראק פריז
מניעת קמטים וקמטוטים. צילום: ליראק פריז

תרגלו אימונים לפנים והצוואר

סיימתם אימון? ומה עם התעמלות לפנים? חפשו ברשת על תרגילים לחיזוק שרירי הפנים שאפשר לעשות על בסיס יומי. הקדישו כעשר דקות לחיזוק השרירים וגם לעיסוי מרגיע בסיום. מומלץ במיוחד לאמץ לשגרת הטיפוח היומית.

מוצרי יופי-מניעת קמטים וקמטוטים- צילום ליראק פריז
מניעת קמטים וקמטוטים. צילום: ליראק פריז

הקפידו על אורח חיים מאוזן

שתיית מים בכמות היומית המומלצת, פעילות ספורטיבית, שינה רציפה בין7 ל9 שעות בלילה, הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש, מעישון ומזיהום סביבתי. כל אלו משפיעים לטווח הארוך על איכות העור.

שימרו על רוגע

החיים במתח וסטרס בכלל לא בריאים ובין היתר מעודדים אותנו לעשות את המימיקות שהכי כדאי להימנע מהם כדי לשמור על עור חלק. אותן הבעות פנים של כעס ומרמור שרק מחדדות ומעמיקות את הקמטים במצח ובצדי הפה. קמטי הבעה שהופכים בקלות מקמט זמני לקבוע עם השנים. אז נסו לשמור על הנפש צעירה עם מינימום של דאגות ככל הניתן. 

קוסמטיקה- מניעת קמטים וקמטוטים- צילום ליראק פריז
מניעת קמטים וקמטוטים. צילום: ליראק פריז

התחילו בזמן – טיפול מניעתי

מגיל 25 מומלץ להתחיל בטיפול מניעתי למי שמזהה את התחלת תהליך ההתקמטות. הטיפול האידיאלי הוא פעם בחצי שנה ובליווי קוסמטיקאית מוסמכת שתדריך ותתאים את הטיפול או סדרת הטיפולים. תחזוקה יומית בבית היא מומלצת על מנת לשמר את התוצאות של הטיפולים הללו לתקופה ממושכת. 

אנטי אייגינג-מניעת קמטים וקמטוטים- צילום ליראק פריז
מניעת קמטים וקמטוטים. צילום: ליראק פריז

סדרת סיקה פילר החדשה מבית ליראק פריז

מבוססת על טכנולוגיות ריפוי ואיחוי רקמות טבעי המעודד את הגוף לייצר קולגן ובכך משפר את שכבות העור. בסדרה שלושה רכיבים עיקריים שהופכים אותה למהפכנית ומובילה בתחומה: בקוצ'יול – התחליף הטבעי לרטינול, נגזרת צמחית שמגיעה ממקור טבעי וממריץ יצירת קולגן ב-147 אחוזים, צמח שבטבט שמסייע לשיקום האפידרמיס ולטיפול עמוק בשכבות הדרמיס ו- 3 חומצות היאלרוניות 3-Hyallu – פטנט ייחודי של ליראק לשיקום שכבות העור העליונות והעמוקות ביותר.

באדיבות ד"ר סילבי פואניונק, מומחית רפואת עור ופלסטיקה

תגובות פייסבוק