4 טיפולי אסתטיקה ששווה לפתוח איתם את השנה

טיפולים אסטטיים - עור חלק וקורן הוא בר השגה. צילום: יח״צ -
|

שנה חדשה היא הזדמנות נפלאה להתחדשות עור הפנים שלך. על מה לשים דגש ומה ההמלצה לסוג הטיפול? התשובות לפנייך

 

טיפולים אסטטיים - עור חלק וקורן הוא בר השגה. צילום: יח״צ - 2
עור חלק וקורן הוא בר השגה. צילום: יח״צ

 

מאת: ד"ר מרינה לנדאו – מומחית לטיפולים אסתטיים

חידוש קולגן

הקולגן הינו המרכיב העיקרי של העור ומי שאחראי על המראה האלסטי והחלק. עם הזמן הייצור שלו נפגם. קיימים מספר טיפולים שיכולים לעודד ייצור וחידוש הקולגן, ביניהם  הזרקה  של חומר מילוי שנקרא ״אלאנסה״. סדרת טיפול במספר אפשרויות: הזרקה לעור, הזרקת החומר גורמת לתאים מייצרי קולגן בעור לעבוד ביתר שאת ולחדש את מלאי הקולגן שמתמעט עם הגיל. האלאנסה מטפל בקמטוטים, ממצק את העור ובאופן כללי מעניק מראה צעיר וקורן, מולקולות הקולגן מעודדות ייצור הקולגן בעור הפנים והמטופל/ת נהנים מתוצאה ארוכת טווח.

 

חומצה הילרואנית

טיפול  להצערת העור ידוע זה  מכבר. חומר מילוי  על בסיס חומצה הילרואנית נחשב כחומר מילוי מספר אחת בהצערת העור. מבחינת הפופולריות בעולם קיימות חומצות הילרואניות שונות. לכל אחד יתרונות וחסרונות. חומצה הילרואנית מסוג ״פרינסס״ נחשבת מהחומצות שמאוד קרובות במבנה שלהן לחומצה ההילרואנית שנמצאת בעור באופן טבעי. ״הפרינסס״ ידועה ברמת הבטיחות והיעילות מהגבוהות שיש.

 

MINT. טכנולגיה קוראנית חוטים להרמת פנים ללא ניתוח. צילום: יח״צ
MINT. טכנולגיה קוראנית חוטים להרמת פנים ללא ניתוח. צילום: יח״צ

 

מינט

״טכנולוגית חוטים״. הרמת פנים באמצעות חוטים. בתהליך הזדקנות העור מעורבים תהליכים שונים: הופעת קמטים, אובדן נפחים וצניחה של הרקמות הרכות. הרמת פנים באמצעות טכנולוגית החוטים מסוג ״מינט״ מאפשרת הרמת פנים ללא התערבות ניתוחית פולשנית. ההמלצה היא לבצע טיפול בשלבים הראשוניים של צניחת הפנים וכשקיימת צניחה משמעותית אין מנוס מהתערבות כירורגית. לפיכך, כל מי שרוצה למנוע את ההתערבות הכירורגית  צריכה לחשוב על טיפול בשלבים מתקדמים. הטיפול באמצעות חוטי ״מינט״ הינה פרוצדורה מרפאתית יחסית פשוטה ועם תוצאות שנראות לעין באופן מידי ותוצאות שנשארות בין 6-12 חודשים.

 

טיפולי הערפד

טיפול רפואי שמבוסס על תמצית טסיות דם או בשמו המקצועי Cellenis prp במהלך הטיפול הרופא לוקח דגימות דם של מטופל/ת ובאמצעות צנטרפוגה ממצה מתוכו את הטסיות, תאי דם עשירים בחלבוני גדילה. אותן טסיות מועשרות מוזרקות לאזור אותו מעוניינים לשפר. השימוש המקובל והמוכח ביותר בטסיות הוא עידוד צמיחת שיער הקרקפת בנשים ובגברים, הטיפול מתאים לשימוש ממוקד גם בעור הפנים כמו: לחיים, רקות, אזור דקולטה ועוד.

 

 

 

Efifo – מגזין האופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

 

פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק