בנות, גיא וליאת צרפתי רוצים לדבר איתכן על שיער בלונד ומחלקים לכן מתנות!

סיסטם פרופשיונל שמן לוקס אויל מבית וולה פרופשיונלס, בלונד. גיא צרפתי
|

בלונד על האש: איך לתחזק שיער בלונדיני, את עם עור כהה וחייבת בלונד ומה זה בייבי בלונד? גיא וליאת צרפתי עם כל התשובות וטיפים חשובים. וגם: אתן יכולות לקבל מתנה! סיסטם פרופשיונל שמן לוקס אויל מבית וולה פרופשיונלס בשווי 150 שקל. פרטים בסוף הכתבה

 

שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי - 8
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״

 

מאת: גיא וליאת צרפתי. מיוחד ל-Efifo

 

הגוון הכי מבוקש העונה הוא ללא ספק הבלונד על כל גווניו. מהאפור המעושן הדרמתי, בלונד מוזהב (בז' ופלטין) גווני חול הים (חומים זהובים בהירים), גווני בייבי בלונד – בהירים זהובים המדמים שיער בלונדיני כמו של תינוק.
הבלונד יכול להתאים לכל אישה ישראלית. חשוב מאוד להתאים את גוון הבלונד לגוון עור הפנים וכמובן להשתמש בטכניקת עבודה מדויקת ומתאימה.
גווני אפור מעושן וגווני חול הים יכולים להתאים מאוד לנשים בעלות עור כהה זאת כאשר משלבים אותם באופן שיתאים למסגרת הפנים ומשלבים את הכמויות על פי אורך השיער.
הבז', הפלאטין והבייבי בלונד מתאימים בעיקר לנשים בהירות עור. ניתן ליצור את הגוונים באופן אחיד  הן משורשי השיער או בגוונים של מספר צבעים יחד.
חשוב לציין שבלונד דורש תחזוקה קבועה בבית ובמספרה מהסיבה שגוון הבלונד נוטה לדהות עם החפיפות ולכן מומלץ לחפוף בשמפו ומסכה איכותית המותאמים לבלונד. אחת לחודשיים רצוי להגיע אל המספרה לשטיפת גוון כדי להחזיר את הבלונד לגוון המקורי שנעשה במספרה.

 

שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי - 10
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״

שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי - 12
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״

חשוב לדעת: גוון בלונד שנעשה בצורה לא נכונה יכול בקלות להרוס לך את השיער ולהשאיר אותך עם גוון כתום או צהוב אפרוח. שיער שבור ולב שבור.
תהליך ההבהרה: חשוב שיתבצע רק כאשר השיער שלך עבר איבחון מדויק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים. התהליך יתבצע תוך שימוש באחוזי חמצן נמוכים. התהליך לא יהיה מהיר. רצוי להתאזר באורך רוח ובסבלנות. התהליך חייב להיות מבוקר ובטוח. תהליך נכון מחייב שימוש בתוסף איכותי ביותר לחומר ההבהרה שמטרתו לסגור את קשריי השיער בסיום תהליך ההבהרה ולהשאיר את השיער חזק ובריא.

 

שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי -
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״
שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי - 5
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״

 

ההמלצה: לטיפוח היומי של השיער הבלונדיני החדש והמהמם שלך רצוי להשתמש בשמפו ומסכה המיועדים לשיער מובהר. ביומיום למרוח שמן לוקס אויל משקם להגנת קרטין וציפוי השערה.

 

שיער בלונד. גיא וליאת צרפתי - 3
גוונים של בלונד. מספרת ״גיא וליאת צרפתי״

 

 

אתן יכולות לקבל מתנה! סיסטם פרופשיונל שמן לוקס אויל מבית וולה פרופשיונלס בשווי 150 שקל. כל שעליכן לעשות הוא לכתוב לנו למה מגיע לכן לקבל את המתנה. תהיו יצירתיות. התשובות השוות יזכו 5 זוכות מאושרות.

סיסטם פרופשיונל שמן לוקס אויל מבית וולה פרופשיונלס
מתנה: סיסטם פרופשיונל שמן לוקס אויל מבית וולה פרופשיונלס

 

 

גיא וליאת צרפתי

מעצבי שיער – כותבי טור בנושא שיער
אינסטגרם: guy_zarfati_hair
פייסבוק: גיא וליאת צרפתי
כתובת המספרה: ארזים 13, ירושלים
טל: 02-6517770

 

 

Efifo – מגזין אופנה של ישראל
מייסד ועורך אחראי: אפי אליסי
מייל: efifo@efifo.co.il
אינסטגרם: efifomagazine
קבוצת האופנה שלנו פתוחה לכולם: https://www.facebook.com/groups/efifo/

 

פורסם בקטגוריות ביוטי, שיער
תגובות פייסבוק