Genesis Age Control

Genesis Age Control-2
|

סדרת חדשנית המשלבת טכנולוגיית אנטי-אייג'ינג מתקדמת המסייעת בטיפול ובלחימה בעשרת סימני הזמן יחד עם הגנה גבוהה, רחבה ומוגברת במיוחד מהשמש

ד"ר פישר משיקה את סדרת Genesis – Age Control, סדרה חדשנית פרי פיתוח מעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר, המשלבת טכנולוגיית אנטי-אייג'ינג מתקדמת, הגנה גבוהה, רחבה ומוגברת במיוחד מקרני UVB  SPF30 ומקרני UVA יחד עם קומפלקס חדשני וייחודי המסייע בטיפול בעשרת סימני הזמן הפוגעים בעור

Genesis Age Control-3
סדרת Genesis Age Control החדשה. צילום: יח״צ

בסדרת Genesis – Age Control ארבעה מוצרים: קרם יום משקם ומגן, קרם לילה משקם, סרום שמנים משקם מרוכז וקרם עיניים למראה מואר. הסדרה פותחה כך ששימוש משולב במוצרים השונים יביא לתוצאות מרביות. מוצרי הסדרה הינם בעלי מרקם קליל ואוורירי, נמרחים ונספגים בקלות ובמהירות. הסדרה משלבת טכנולוגיה דרמו-קוסמטית וידע מדעי ורפואי, ומציעה פתרונות מתקדמים וחדשניים ביותר להאטת הזדקנות העור, תוך שימוש בפורמולות ייחודיות ובמרכיבים מהמתקדמים והבטוחים ביותר.
RENOVAGE: רכיב חדשני המוגן בפטנט, המאריך את חיי התא ומשפר את המטבוליזם התאי. מתמקד במרכיבי התא המבטיחים תוחלת חיים ארוכה יותר למראה עור בריא וצעיר יותר, ויוצר סביבת תנאים האופטימאליים בדרמיס ובאפידרמיס המייצרים אפקטים נראים לעין על פני העור. בכך הוא מסייע בטיפול ולחימה ב-10 סימני הזמן הפוגעים בעור והבאים לידי ביטוי בקרב נשים בגילאי 50+: קמטים וקמטוטים, רפיון עור, יובש עור, חספוס, חוסר גמישות, כתמים, מראה עייף וחסר זוהר, נקבוביות מוגדלות, גוון לא אחיד ואדמומיות. רכיב ה-renovage נבדק מדעית במעבדות מחקר בצרפת ונמצא כי כעבור חודש בלבד של שימוש במוצר חל שיפור משמעותי ונראה לעין: העור מוצק וגמיש יותר, חלה הפחתה בכתמי העור, העור חלק ואחיד יותר ומועשר בלחות.
Aquaxyl: רכיב המעניק לחות אידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות ולשמור על מאזן הלחות הטבעי בעור. קרם היום של סדרת Genesis – Age Control מכיל הגנה גבוהה ורחבה מקרינת השמש (UVA ו-UVB), עם SPF30, וקומפלקס נוגדי חמצון רבי עוצמה לטיפול והאטת הזדקנות העור. כמו כן, מכילים קרם היום וקרם העיניים אבקה מחזירת אור המסייעת בטשטוש אופטי מיידי של קמטים וקמטוטים ומעניקה לעור מראה בריא וזוהר; ויטמין A ופרו-ויטמין B5 להזנה ושמירה על גמישות וחוזק העור. הסדרה מכילה קומפלקס אנטי-אוקסידנטים לנטרול רדיקלים חופשיים ומניעת נזקי סביבה ואקלים.

Genesis Age Control-1
סדרת Genesis Age Control החדשה. צילום: יח״צ

הסדרה כוללת 4 תכשירים:

קרם יום משקם הלוחם בזמן להגנה גבוה ורחבה מקרינת UVB SPF30 ומקרינת UVA, למיצוק, טשטוש ומניעת קמטים. תכולה: 50 מ"ל.
קרם לילה משקם המכיל את הרכיב Aquaxyl המעניק לחות אידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות. שילוב עשיר של 4 מרכיבי הזנה ולחות: חמאת שיאה, שמן כותנה, שמן שקדים ושמן זית לריכוך והזנת העור. תכולה 50 מ"ל.
סרום שמנים משקם מרוכז ועוצמתי להזנה אינטנסיבית, מיצוק עור הפנים וטשטוש קמטים. הסרום מכיל שילוב של 4 שמנים טהורים: שמן רוז היפ, שמן שקדים, שמן כותנה ושמן זית לריכוך הזנה לשמירה על חיוניות העור; וכן מכיל גם ויטמין E ושמן זרעי ענבים לנטרול רדיקלים חופשיים וסיוע במניעת נזקי סביבה ואקלים וויטמין A  להזנה ושמירה על גמישות וחוזק העור. תכולה: 25 מ"ל.
קרם עיניים למראה מואר המסייע בטשטוש כהויות, צמצום נפיחויות (שקיות) סביב העיניים צמצום מראה הקמטים ומיצוק אזור העיניים והעפעפיים, למניעת קמטים וכתמים עתידיים סביב העיניים,  למראה עיניים מואר וחלק. קרם העיניים מכיל רכיב מתקדם וייעודי לאיזור העיניים הרגיש: BeautifeyeTM. רכיב זה מסייע במיצוק העור באיזור העיניים ובעפעפיים, בטשטוש קמטים האופייניים לאזור זה ובצמצום עיגולים כהים סביב העיניים.  תכולה: 15 מ"ל.
סדרת Genesis – Age Control פותחה מתוך תפיסת האנטי אייג'ינג של ד"ר פישר: הקפדה על אורח חיים נכון, תזונה נכונה, נטילת תוספי תזונה מתאימים לפי הצורך, פעילות גופנית, סגנון חיים רגוע ושימוש יומיומי בתכשירים להגנה משמש – כל אלה יחד מאפשרים לשמור על מראה בריא וצעיר יותר לאורך זמן.
הסדרה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של התקינה האירופאית, נבדקה דרמטולוגית ועברה בהצלחה את מבחן סנסטיב המחמיר לעור רגיש.
ייחודה של סדרת ג'נסיס מבית ד"ר פישר היא בשילוב שבין טיפול בפגעי הזמן ובמקביל מניעתם. כל קרמי היום בסדרת ג'נסיס כוללים מערכת מסנני קרינה מתקדמת להגנה מקרינת ה- UVA ומקרינת ה-UVB SPF30 לפחות. קו ייחודי זה, הוא העומד מאחורי סדרת ג'נסיס כולה, הוא גם הקו שהוביל את פיתוח סדרת ג'נסיס Age Control החדשה, הכוללת הגנה רב ממדית מפני קרינת השמש.

הנה כמה עובדות:
90% מסימני הזדקנות העור (קמטים, כתמים, ריפיון), מקורם בקרינת השמש. הלחות בישראל, ימי החמסין, האבק, פוגעים גם הם בעורנו וגורמים לעור לאבד לחות ולאגור קומודונים ("נקודות שחורות"), נשים בגילאי 50 + מבינות את החשיבות בשמירה וטיפוח עור הפנים במשך כל השנה, הטיפול השוטף בעור יעזור לנו להקטין ולטפל עד כמה שניתן בהופעת סימני הזמן, עד היום, נאלצנו לעמוד מול מדפי הקוסמטיקה ולבחור במה נרצה למקד את הטיפול – בקמטים, בכתמים ובהזנת העור.

 

10 טיפים שיסייעו לכן להתמודד עם סימני הזמן

1. שמרי על ניקיון עור הפנים לפחות  פעמיים ביום באופן יסודי: נקי את עורך בחלב פנים לפתיחת נקבוביות וסיימי במי פנים או בתרחיץ 2 ב-1 העושים את שתי הפעולות יחד. פעם בשבוע מומלץ להשתמש גם בג'ל גרגרים או במסכת פילינג לניקוי יסודי ועמוק ולהסרת תאים מתים, זאת ע"מ שהקרם יחדור טוב יותר לעור.
2. הקפידי לשמור ולהימנע ממכלול סימני הזמן: סדרת אייג קונטרול של ד"ר פישר מכילה מרכיב פעיל ייחודי בשם RENOVAGE היחיד שמטפל בהארכת חיי התא  בעזרתו תמצאי פתרון ל-10 סימני הזמן וביניהם: קמטים וקמטוטים ,כתמים,רפיון עור,אדמומיות, נקבוביות מוגדלות, יובש עור, מראה עייף וחסר זוהר, חיספוס, חוסר גמישות, וגוון לא אחיד.
3. שמרי על פניך באופן שוטף ויומיומי: מרחי קרם יום וקרם עיניים המכילים הגנה גבוהה ורחבה מן השמש SPF30 לפחות, והגנה מקיפה מקרינת UVB להגנה מנזקי השמש הידועה כגורמת מספר אחת בהזדקנות המוקדמת של העור.
4. הקפידי לשמור  על לחות העור: נשים בוגרות בעלות עור יבש,בנוסף על קרם יום מסדרת אייג קונטרול , מומלץ להוסיף שימוש בסרום לפני מריחת הקרם על מנת  להגביר את ספיגת הלחות בעור. סרום שמנים מסדרת אייג' 5. קונטרול המכיל 4 שמנים טהורים: שמן רוז היפ,שמן כותנה, שמן זית ושמן שקדים לריכוך והזנת העור בקרם לילה המכיל aquaxyl ללחות אידיאלית וחמאת שיאה, שמן כותנה, שמן שקדים ושמן זית.
6. נשים  בוגרות בעלות עור שמן ואלו הנוטות להזעה בפנים בקיץ, מומלץ להשתמש בקרמים קלילים ללא שומן (OIL FREE) המכילים מרכיבי לחות רבים ואנטיאוקסידנטים (ללחימה ברדיקלים חופשיים).
7. הימנעי מנזקי סביבה ואקלים והימנעי מחשיפה ממושכת לשמש בשעות החמות בין עשר בבוקר לארבע אחרי הצהרים. מקומות ממוזגים מגבירים את יובש העור לכן לעור יבש מומלץ להוסיף גם בקיץ שימוש של מסכת לחות לפני השינה. (מסיכת לחות מסדרת TRIMOIST).
8. לכל סוגי העור להשתמש בקרמים המכילים רכיבים המגבירים את ספיגת הלחות בעור כגון: AQUAXYL הקומפלקס האנטי אוקסידנטים הייחודי וויטמין E תמצית תה ירוק ושמן זרעי ענבים יסייעו לך לשמור על העור מפני סביבה ואקלים.
9. מומלץ שלא לצאת מהבית ללא קרם הגנה מהשמש: השתמשי אך ורק בקרם המכיל הגנה גבוהה (SPF30 ומעלה) ורחבה (המכיל הגנה גם מפני קרני UVA וגם UVB) מפני השמש.
10. 70% מנזקי השמש נגרמים בחיי היומיום ולא בים ובבריכה. וכמובן שיש לזכור לשתות הרבה מים במהלך כל שעות היממה. מזג האוויר השרבי  והחם גורם לאיבוד נוזלים גם מבלי שנרגיש. חבשי כובע והרכיבי משקפי שמש המגנים מקרינת UV.

  • הטיפים באדיבות מורלי כרצנר מנהלת ההדרכה בתשלובת  ד"ר פישר
  • מחיר: קרם יום – 249 שקל | קרם לילה – 249 שקל | סרום שמנים – 269.9 שקל | קרם עיניים – 229.9 שקל
פורסם בקטגוריה טיפוח
תגובות פייסבוק