Pro Gallery

Pro Gallery-1
|

Wix משיקה את ה-Pro Gallery וחוברת ל-Condé Nast – הוצאת המגזינים הפופולארית – ביוזמה לתמוך בצלמים המעוניינים בחשיפה בינלאומית

לקוחות Wix יקבלו הזדמנות נדירה לצלם את השער של המגזינים BRIDES או Condé Nast Traveler או לשמש כעוזרי צלם לשער המגזין Vanity Fair

Pro Gallery-2
WixProGallery-HR

תל אביב, 26 ביולי, 2016 – חברת Wix.com (Nasdaq: WIX), הודיעה היום על השקת ה-Wix Pro Gallery, מוצר חדש המציע פונקציונליות מתקדמת המאפשרת לצלמים ליצור פורטפוליו מרהיב, אונליין. על מנת לקדם את קהילת הצלמים הגלובלית שלה, חברה Wix להוצאת המגזינים הפופולארית Condé Nast, והודיעה היום על תחרות – ראשונה מסוגה – במסגרתה יקבלו לקוחות Wix הזדמנות לצלם את השער של המגזינים BRIDES או Condé Nast Traveler או לשמש כעוזרי צלם לשער של Vanity Fair.

במהלך ימי התחרות, שתושק היום, לקוחות Wix יוכלו להגיש את פורטפוליו העבודות שלהם כפי שמוצג באתר החינמי שלהם ב-Wix, עבור הזדמנות שפורטפוליו זה ייבחן על ידי המנהלים הקריאטיביים והעורכים של Condé Nast הכוללים את סוזן וויט, מנהלת הצילום של מגזין Vanity Fair, ג'ניפר וולטר, המנהלת הקריאטיבית של מגזין BRIDES ויולנדה אדוורדס, המנהלת הקריאטיבית של המגזין Condé Nast Traveler. כאשר תיסגר התחרות, עורכים מכל שלושת המגזינים יבחנו את הגשות המועמדים ושלושה מלקוחות Wix ייבחרו, צלם אחד לכל מותג. הזוכים יוזמנו לסט הצילומים ויזכו לחשוף את סיפורם האישי במגזין.

Pro Gallery-3
Shoot-the-covers-PR-assets

"Condé Nast היא חברה הידועה בתוכן הבלתי רגיל שלה וביכולתה לזהות ולטפח טאלנטים יצירתיים", אמר ג'וש סטינצ'קומב, מ-Condé Nast. "אנחנו מתרגשים לשתף פעולה עם Wix בפרויקט הזה, ולתת לצלמים המעוניינים בחשיפה בינלאומית את הפלטפורמה להציג את עבודתם בפני מיליוני הצרכנים שלנו".
צלמים המעוניינים להשתתף בתחרות יכולים להגיש את הפורטפוליו שלהם עד יום שלישי ה-9 באוגוסט, 2016 באמצעות הלינק Wix.com/LookStunning. שלושת הזוכים יקבלו הודעה ותהליך השיפוט וכן בחירת הזוכים תוצג ביום חמישי ה-25 באוגוסט, 2016.

Wix.com מקדמת את יכולותיה הקריאטיביות תוך הנגשת תמונות והגברת השליטה הקריאטיבית של המשתמש באמצעות ה-Wix Pro Gallery – ובכך מאפשרת לצלמים ומעצבים ליצור פורטפוליו מרהיב אונליין.
Wix מאפשרת, באמצעות ה-Wix Pro Gallery, למיליוני צלמים ומעצבים שליטה קריאטיבית מלאה וגמישות שאין כדוגמתם, בהצגת התמונות שלהם. לצלמים מקצועיים יש כעת גישה לפתרון המקיף והאולטימטיבי לעלות ולנהל את איכות התמונה אונליין תוך יצירת אתר פורטפוליו מרהיב.

לפרטים נוספים:  Wix Pro Gallery: http://www.wix.com/wix-lp/pro-gallery
צלמים מספרים:  Wix Pro Gallery: http://www.wix.com/lookstunning/covershoot#!testimonials/d83yi

 


"Wix Pro Gallery הוא התוספת החדשה במשימתנו לספק פלטפורמה בעלת חזון ליותר מ-88 מיליון לקוחות שלנו ברחבי העולם. באמצעות פיתוח אחרון זה אנו ממשיכים להדגיש ש-Wix היא המקום הטוב ביותר עבור אנשים יצירתיים להציג את עבודתם" אמר עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix: "צלמים דורשים פונקציונליות ספציפית על מנת להציג את תמונותיהם המקצועיות ואנחנו גאים לספק את הפתרון הנדרש. הבנת הצרכים העיצוביים של הלקוחות שלנו מניע את הטכנולוגיה שלנו לספק פתרונות ייחודים."
צלמים יוכלו מעתה להציג את התמונות, הסרטונים והאלמנטים הטקסטואליים בגלריה אחת באתר האינטרנט שלהם, וזאת תוך שליטה מוחלטת באיכות התמונות שלהם אונליין.

המאפיינים הבולטים בWix pro Gallery כוללים:

הגדרות עריכה מתקדמות לתמונות. לקוחות יכולים מעתה להציג את התמונות שלהם באיכות הגבוהה ביותר אונליין, תוך שליטה מוחלטת על איכות וחדות התמונה, ברמת התמונה וברמת הגלריה בכללותה.
תצוגה באיכות גבוהה. לקוחות יכולים להציג אלפי תמונות וסרטונים באיכות גבוהה, מבלי לפגוע בביצועים של אתר האינטרנט.
מותאם למובייל. תמונות הלקוחות מותאמות לאיכות הגבוהה ביותר למובייל ולמערכת הפעלה, כך שהתמונות נראות מצויין גם במכשירים הניידים.
הגנה מפני הורדה באמצעות קליק ימני. לקוחות יכולים להיות בטוחים שהתמונות שלהם מוגנות מפני הורדה באמצעות קליק ימני.
שיתוף בקלות והגברת מעורבות הלקוחות. לקוחות יכולים לאפשר למבקרים באתר שלהם לבחור או לאהוב את התמונות המועדפות עליהם, ולשתף אותן בקליק.
וידיאו וטקסט. לקוחות יכולים להתאים אישית את הגלריה שלהם באמצעות ניגון אוטומטי של סרטונים ותיבות טקסט צבעוניות.
"צלמים מקצועיים ומעצבים יוצרים אמנות מדהימה ומשקיעים זמן רב בעיבודה באמצעות כלים מקצועיים על שולחן העבודה שלהם. כשתמונות אלה עולות לרשת ומוצגות בדפדפנים, האיכות יכולה להיפגע" אמר רוני אלקיים, מנהלWix Pro Gallery .Wix Photography  עונה על צורך זה בכך שהוא מספק את הכלים המקצועיים ביותר ברשת. עם הגדרות מתקדמות, צלמים יכולים לשלוט באיכות ובחדות של כל תמונה בנפרד. התמונות מוגנות באמצעות הגנות מובנות ומוצגות באופן מושלם על כל מכשיר, כולל ניידים. את הגלריות ניתן בקלות להתאים אישית ולשתף".

https://youtu.be/OiaBkakRH3Y

אודות Wix.com

Wix.com הינה הפלטפורמה המובילה לפיתוח נוכחות מקצועית באינטרנט, עם למעלה מ- 88 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. Wix מתבססת על התפיסה כי רשת האינטרנט צריכה להיות נגישה לכל, לא רק כצרכני תוכן פאסיביים אלא גם כיצרני ותורמי תוכן. באמצעות שירותים חינמיים, כמו גם שירותים נוספים למנויי פרימיום, מאפשרת Wix למיליוני עסקים, ארגונים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים ליצור ולנהל נוכחות מקצועית ודינמית ברשת. Wix ADI, ה-אדיטור של Wix ושוק האפליקציות מאפשרים למשתמשים לבנות ולנהל נוכחות דינאמית דיגיטלית. מטה חברת Wix ממוקם בתל-אביב ולחברה סניפים נוספים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, מיאמי, וילנה, דנייפרופטרובסק ובאר שבע.

בקרו ב: +Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Google
בקרו את הלקוחות שלנו: http://www.wix.com/stories/

About Condé Nast: Condé Nast is a premier media company renowned for producing the highest quality content for the world's most influential audiences.  Attracting more than 100 million consumers across its industry-leading print, digital and video brands, the company’s portfolio includes some of the most iconic titles in media: Vogue, Vanity Fair, Glamour, Brides, Self, GQ, GQ Style, The New Yorker, Condé Nast Traveler, Allure, Architectural Digest, Bon Appétit, Epicurious, Wired, W, Golf Digest, Golf World, Teen Vogue, Ars Technica, The Scene, Pitchfork and Backchannel.  The company’s newest division, Condé Nast Entertainment, was launched in 2011 to develop film, television and premium digital video programming.
For more information, please visit condenast.com and follow @CondeNast on Twitter. All Trademarks are the Property of their Respective Owners

פורסם בקטגוריה צילום
תגובות פייסבוק